فیلم “نوت بوک” و قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

نوت بوک مورد علاقه من است, داستان عاشقانه فیلم و یک فیلم فوق العاده به توضیح قانون جاذبه است. این داستان یک مرد جوان به نام نوح که در افتتاحیه فیلم لکه های عشق از زندگی خود را Allie همیلتون. لحظه ای او را می بیند Allie او می داند این است که او مایل است و او است ثابت و وفادار به این دانش در طول کل فیلم. او می آید بر روی صفحه نمایش به عنوان یک آرام و آسان رفتن مرد جوان زندگی می کند که روز به روز در ایالت ‘منبع انرژی است.”

این داستان چگونه یک مرد که از لحظه ای که او می بیند Allie می افتد بلافاصله در عشق با او. عشق خود را برای او در طول فیلم هرگز دچار تزلزل نه یک بار. حتی پس از Allie مجبور به ترک شهر و جایی که آنها ملاقات کرد چرا که پدر و مادر او را نمی خواهم ازدواج با یک مرد مانند یک کم کلاس نوح همچنان به عشق او. او می نویسد: او 365 نامه برای یک دوره یک ساله در تلاش برای نگه داشتن اتصال خود را به او و سپس متوجه می شود که Allie را طول می کشد تمام نامه ها و Allie نمی بینم هر یک از آنها.

Allie فکر می کند که نوح نمی خواهید برای دیدن و یا شنیدن از دوباره او را چرا که او نمی نوشتن به او. او به پایان می رسد تا در جلسه دیگری Lon زمانی که او مشغول به کار بود به عنوان یک پرستار در یک جانباز در بیمارستان. پس از یک در حالی که Lon می پرسد او را به ازدواج با او و او موافق است.

در یک صحنه نوح و Allie در یک پیر اجرا کردن خانه که در آن آنها در حال رفتن به عشق برای اولین بار و نوح سهام است که او می خواهد برای ساخت یک خانه چند روز در این سایت و با او شروع به صحبت در مورد آنچه در آن خواهد بود و Allie می گوید:

“چه چیزی در مورد من نمی توانم هر بگویم در همه این?” و نوح در پاسخ “آیا شما می خواهید می گویند در این” و Allie می گویند “بله, من می خواهم یک کاخ سفید با آبی کرکره و بزرگ پیر ایوان پیچیده درست در کل ایوان” و نوح وعده آن وجود دارد که آنچه او می خواهد او خواهد ساخت.

پس از یک سال او می نویسد: در یکی از آخرین نامه گفت: “خداحافظ” و سپس متوقف می شود نوشتن به Allie. او می رود به جنگ و پس از بازگشت پدرش به فروش خانه خود و خانه را خریده است که در دریاچه نوح.

در یک نقطه بعد از نوح زمان صرف شده در جنگ نوح می رود به یک شهر برای برخی از کسب و کار و به پایان می رسد تا شاهد کون بزرگ در خیابان. او به پیروی از او و او از مشاهده او نشست جدید خود را نامزد. او نوع جرقه بزند احساسی می رود بازگشت به خانه و شروع به نوسازی خانه های قدیمی که پدر او خریداری شده برای او با خشم مانند قبل از هرگز. مانند این است که او با وسواس ایده ایجاد این است که Allie می خواستم اعتقاد داشتند که او را به بازگشت به او.

در طول یکی می داند که نوح است که هنوز هم عمیقا در عشق با سکس و مرجع ساخته شده است چندین بار به این واقعیت است که Allie است که هنوز هم در عشق با نوح. زمانی که Allie می بیند یک عکس از نوح در تازه بازسازی خانه در این مقاله او faints و شروع به فکر می کنم از نوح بدون توقف حتی اگر او نامزد Lon در انتظار است…..

Allie تصمیم می گیرد برای چند روز خاموش برای رفتن و بازدید از نوح و ببینید که او چگونه است. او حیرت زده است با او دیدار و عشق خود را برای او می شود فورا شعلهور.

او هرگز متوقف “مایل” و جهان در حال حاضر احضار منابع برای اتصال دو نفر از آنها دوباره. این است که قانون جاذبه در عمل…چه فکر می کند و احساس می کند در مورد, می شود به ارمغان آورد.

آنها صرف وقت در خانه است که نوح است, بازسازی انجام دقیقا آنچه که او تا به حال توافق برای انجام چندین سال پیش کاخ سفید با آبی تر و تمیز و یک ایوان در سراسر خانه و یک اتاق برای Allie به انجام نقاشی. این همان خانه است که آنها برای اولین بار ساخته شده در سال گذشته است. و آنها صحبت و یاد در مورد قدیم و چگونه آنها واقعا عاشق یکدیگر در آن زمان….نوح دعوت Allie برای رفتن قایق سواری روز بعد و در حالی که آنها در حال پارو زدن از آن شروع به ریختن باران. آنها در نهایت در gales از خنده و عشق بین آنها می آید فروزان دوباره به هر دو از قلب خود را.

در پایان از قایق سواری Allie مواجه نوح و می پرسد: “چرا شما نمی نوشتن” و نوح به او می گوید او نوشت: 365 (فارسی) نامه یک روز به یک سال است که Allie اشتباه گرفته شود چرا که او آنها را دریافت. همچنین rekindles عشق او را برای او مانند قبل از هرگز.

آنها را دیوانه عشق پرشور و همه احساسات سیل به هر دو آنها است. Allie سپس در برابر مادر خود را در مورد حروف گم شده و مادرش می دهد و همه آنها را به او. و در یک لحظه دراماتیک سوال کلیدی می رسد از نوح به Allie او می گویند در خشم “توقف فکر کردن در مورد آنچه هر کس دیگری می خواهد” نوح yells “چه شما می خواهید?? شما چه می خواهید؟”

Allie متوجه می شود که او را به یک انتخاب بین نوح و یا Lon…

جهان در بر داشت یک راه برای اتصال مجدد هر دو از آنها را به منظور آشکار این عشق است که هر دو را برای آرزو داشت برای مدت طولانی.

Allie, البته, انتخاب نوح و داستان سراسیمه به جلو به نزدیکی پایان زندگی خود را هنگامی که Allie به بیماری آلزایمر و نوح است ماندن در بیمارستان که در آن Allie است و آنها با هم انتقال به طرف دیگر بر روی صفحه نمایش.

یک صحنه مفسر به نوح گفت: “من فقط یک مرد معمولی و من انجام داده اند یک چیز خوب, من عاشق یک زن با تمام قلب و روح من.” به عنوان یک پیرمرد نوح می گوید به Allie زمانی که او احساس از دست داد… “هیچ چیز برای همیشه از دست داده و یا می تواند از دست داد”

یک فیلم از قانون جاذبه در عمل است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.