قانون جاذبه کمک: چگونه برای Reframe خاطرات با استفاده از ان

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

همانطور که ما مورد بحث در مقالات دیگر عمده مهارت برای هر کسی که تلاش برای استفاده از قانون جاذبه است که توانایی نمی تواند تحت تاثیر دیگران است. اما در بحث قبلی ما با تمرکز بر چگونه به چشم پوشی از چیزهایی که دیگران به شما می گویم; این می تواند سخت تر با بخش هایی از آنها که اقامت خود را در تخیل و ذهن به خصوص اگر شما ناراحت حافظه از کسی که شما دیگر صحبت می کنند ،

اگر آن را کمی منفی تر از روش های مردم استفاده می شود به با قانون جاذبه یک روش من استفاده می شود با موفقیت بزرگ را به سکوت و صدای یا تصاویر و یا احساسات دیگران در ذهن من است “smurfing” یک روش از ان و مرتبط با روان درمانی در زمینه های. در واقع ایده این است برای ایجاد تصویر در ذهن خود آنقدر مضحک است که شما دیگر نمی توانید آن را به طور جدی.

بنابراین در اینجا چگونه کار می کند: شما به احتمال بسیار زیاد باید یک پیش فرض تصویر در ذهن خود از چیزی بد کسی و یا به شما می گفت که حلقه را در ذهن خود. و یا بیش از احتمال زیاد شما یک مونتاژ تصاویر و کلیپ های صوتی و یا فیلم ها از هر چیز با خود احساس و معنا اما شکست هم یک معنی بیشتر از هر یک از قطعات. برای مثال پس از آخرین فروپاشی من تا به حال یک سری از تصاویر و فیلم ها که می خواهم اجرا در یک مسیر که می خواهم مانند این: عبارت “من فقط خوشحال نیست” — آنها بسیار خشمگین من و به یاد من چگونه من ناراضی بودم اما تا به حال شده است در تلاش برای کار کردن با او در مورد آن; خشم من است که او با شکست من در تلفن; حسرت من برای سکوت پذیرش فروپاشی; شادی من برای انجام این کار; او شکایت من در مورد چگونه من آرتروز لطمه می زند و رابطه ما; غم و اندوه او رفته; غم و اندوه من در آنجا ماند تا زمانی… سپس آن حلقه. و هر بار که آن محافل پشت آن را در افزایش درد و سطح تمرکز آن می شود.

من نقطه این را به عنوان مثال برای دریافت افکار خود را نورد; افکار خود را احتمالا متفاوت است. کلید این است که به نظر چیزی شبیه به این و یا حتی فقط یک حافظه ساده مثل دیروز جو فریاد زد و این صدمه به احساسات من. هر چند من می خواهم توجه شما را در این مورد آگاه باشید که حافظه است که در واقع بزرگتر از این حادثه جدا از جو فریاد در شما این روش هنوز هم مفید خواهد بود; اما اگر شما می توانید باز کردن کل ساختار از آنچه شما انجام می دهند شما می توانید آن را کرک و توقف خود را هنگامی که شما برای اجرای این الگو در آینده و شما می توانید با انجام کار بیشتر در افکار خود را اگر شما آن را به عنوان یک کل (اما این است که چرا گاهی اوقات آن را خوب به فقط باید یک مربی زندگی برای صحبت در مورد این چیزها!).

به هر حال smurfing با این نسخهها کار شبیه به این است. شما نیاز به “استنباط” که دولت یعنی فکر می کنم در مورد پیش فرض حافظه یا مونتاژ شما نمی خواهید به احساس بد در مورد دیگر. اجرای آن را از طریق سر خود را به طور منظم در سرعت. سپس مکث آن را در آخرین قاب و همه را پوچ: مردم می تواند هر چیزی که شما می خواهید از یک smurf به یک منگنه بیشتر احمقانه ، بعد پرش به حافظه: این مهم است که به عنوان آنجا که ممکن است شما در داخل حافظه در این مرحله (که من به این معنی نیست که شما در حال تماشای حافظه اما “در” حافظه تقریبا مثل شما reliving آن). در حال حاضر حافظه اجرا و یا مونتاژ عقب در نیمه سرعت در حالی که بازی پوچ موسیقی مانند سیرک موسیقی و یا یک تم کارتونی آهنگ یا چیزی است که فقط باعث می شود شما خنده.

اگر شما این کار شما باید پیدا کنید که شما را خوشحال و این وضعیت باید به کاهش شدت. اگر شما واقعا به آن, اما, شما می توانید آن را تقریبا غیر ممکن است به عقب بر گردیم به حافظه و احساس می کنید که چگونه شما را در مورد آن قبل از.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.