Facebook logo

گفت وگو با دو دختری که از دام جوان هوسران نجات یافتند

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خراسان، این متهم 31 ساله که «حسن. ت» نام دارد، پس از آن که با همکاری خانواده های قربانیان و نیروهای حراست متروی مشهد به چنگ نیروهای انتظامی افتاد، بلافاصله به اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی منتقل شد و  مورد بازجویی های تخصصی قرار گرفت.

او در حالی به آزار و اذیت هفت دختر جوان و نوجوان در لابه لای بوته های شمشاد و در نزدیکی ایستگاه های مترو اعتراف کرد که بررسی های مقدماتی حکایت از آن داشت که دختران دیگری نیز طعمه این جوان شیطان صفت شده اند.

یکی از این دختران با بیان این که 20 سال دارد، درباره چگونگی ماجرا گفت: حدود ساعت 8 شب بود که طبق معمول در یکی از ایستگاه های مترو در بولوار وکیل آباد از قطار شهری پیاده شدم و به طرف منزل مان به راه افتادم اما هنوز از ایستگاه بیرون نیامده بودم که این جوان  در حالی که تعدادی کپی از برگه های آزمایشگاهی و آرم پزشکی در دست داشت، با چشمانی گریان و بغض آلود مقابلم قرار گرفت و گفت: همسرم باردار و بیمار است. او به خاطر شدت بیماری کنار بولوار افتاد و به تنهایی نتوانستم او را به بیمارستان برسانم! مردان نامحرم نمی توانند کمکم کنند، شما را به خدا به دادم برسید! زنم از دستم می رود! و …

این دختر جوان ادامه داد: آن قدر طبیعی نقش بازی می کرد و اشک می ریخت که هیچ گاه تصور نمی کردم او دروغ می گوید! با نگرانی و اضطراب به همراه او رفتم تا محل افتادن همسرش را نشانم بدهد ولی دیدم او درون بوته های شمشاد حاشیه بولوار رفت. یک لحظه در جا ایستادم و با خودم فکر کردم چرا او همسرش را لای بوته ها برده است …! او که اول گفت همسرش در حاشیه بولوار روی زمین افتاده است.

دیگر به اصرارهایش مشکوک شدم و در همان مکان ایستادم، به او گفتم من داخل بوته ها نمی آیم، دروغ می گویی! ولی آن جوان که دست و پایش را گم کرده بود همچنان اصرار داشت که نزدیک تر بروم و همسرش را ببینم.

به رفتارهایش مشکوک شده بودم و به همین دلیل از همان جا راهم را کج کردم و به آن طرف بولوار رفتم.

در همین حال، دختر جوان دیگری نیز که با خوش شانسی از چنگ او گریخته بود، درباره این ماجرا گفت: در یک شب سرد زمستانی زمانی که از پله های ایستگاه مترو بالا می آمدم، مرد جوانی که بوی بدی داشت، روبه رویم قرار گرفت و با التماس و خواهش ادعا کرد به داد همسر بیمار و باردارش برسم! او چنان با نگرانی و عجله و پشت سر هم تقاضای کمک می کرد که فرصت تفکر را از من گرفت. دلم خیلی به حال همسرش سوخت و به قصد کمک برای رساندن آن زن خیالی به بیمارستان از ایستگاه بیرون آمدم اما هنوز آخرین پله را پشت سر نگذاشته بودم که مادرم با من تماس گرفت و پرسید: کجایی؟! گفتم: من همین الان از ایستگاه بیرون آمدم! مادرم گفت: من هم از مترو پیاده شدم و داخل ایستگاه هستم، چند لحظه صبر کن تا با هم برویم. در این لحظه به آن مرد جوان گفتم: خوب شد مادرم هم آمد حالا دو نفری به همسرت کمک می کنیم! اما او که گویی با شنیدن این جمله نگران شده باشد، فریاد می زد: نه! خودت بیا! مادرت پیر است و تا برسد همسرم می میرد!!… دختر جوان افزود: هنوز او در حال فریاد زدن بود که دیدم مادرم از پله های ایستگاه بالا می آید، سریع به طرف مادرم رفتم و زمانی که من ماجرای زن باردار را برایش بازگو می کردم، به طرف آن جوان برگشتم که دیدم در حال فرار است. مادرم مرا خیلی نصیحت کرد که از کجا به حرف های آن جوان اعتماد کردم؟!

این جوان 31 ساله که هنوز در پلیس آگاهی تحت بازجویی های فنی قرار دارد و آخر خرداد در ایستگاه متروی سیدرضی دستگیر شد، در اعترافات خود به پلیس گفت: تاکنون در حاشیه ایستگاه های سیدرضی، کوثر، دانش‌آموز، صیاد شیرازی و هفت تیر اقدام به آزار و اذیت دختران کرده است. وی در عین حال داشتن چاقو هنگام اذیت دختران را انکار کرد و گفت: من گلوی طعمه‌هایم را می فشردم و آن ها را درون بوته‌های شمشاد می انداختم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.