چگونه به استفاده از قانون جاذبه در برخورد با افراد دشوار در 4 مرحله آسان

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

برای قرن ها انسان ها شده اند برخورد با شرایط و مشکلات, که آیا آن روابط و پول و چیزهای دیگر که دارای یک اثر در زندگی ما است. متاسفانه تقریبا 97 درصد از جمعیت مقابله با این مشکلات خارجی. وقتی که من می گویند خارجی آنها سعی می کنید برای تغییر شرایط خود را و چگونه افراد دیگر درمان آنها با تلاش به چیزی خارج از خود را, اما فایده ای نداشت. شما می توانید به نحوی مربوط به من گفت ؟ بهترین مثال این است که هنگامی که شما چیزی است که شما نمی خواهم در مورد یک فرد مانند یک نگرش و یا یک عادت است. شما سپس سعی کنید به آنها بگویید در مورد آن و بخواهید آنها را تغییر دهید. در نهایت, شما متوجه خواهد شد که شما به عنوان تمرکز بر روی مشکل خود را, آنها تمایل به بدتر و بیشتر مشکلات و سردرد رخ می دهد ؟

این موضوع شده است یک راز برای من برای چند دهه. فقط به شما یک ایده و من را خوانده و به گوش بسیاری از کمک های خود را مذهبی و حتی “فکر نو” کتاب و کتاب های صوتی. نه به ذکر است پیوستن به سازمان ها و گروه های مذهبی است. من تلاش کرده اند و شکست خورده تقریبا تمام زندگی من. این چیزهایی که به نظر می رسد خوب بر اساس آنچه که هنجار و فرهنگ به ما گفت. من خوانده ام در مورد مردم گرفتن نتایج خوب در آن ابزارهای مفید و گروه هایی که اشاره کردم اما واقعیت این است که آن را برای من کار نمی کند.

شما ممکن است خیلی خوب انجام می شود با برخی از زمینه های زندگی خود را, اما برخی از قسمت واقعا کشیدن حرکت خود را به پایین که ظالمانه است. و شایع ترین مشکل برای اکثر مردم است برخورد با روابط. می توان آن را با همسر خود, نسبت, دوست, همسایه یا یک ادم بیکار و تنبل در گوشه ای از خیابان. هنوز کلمات و اعمال خود را همیشه یک روانی یا تاثیر احساسی به شما است که شما می خواهید به تغییر.

من در نهایت در بر داشت یک راه حل واقعی برای این مشکل این است که خالی از سکنه من برای سال های بسیاری از. و در حال حاضر من می خواهم برای به اشتراک گذاری به شما. اول, اجازه دهید من به شما بگویم چیزی بسیار مهم است. بسیاری از ما ممکن است این را می دانند اما شده اند نادیده گرفتن قدرت از آن. شما مسئول برای هر چیزی که اتفاق می افتد در زندگی خود را در حال حاضر! بله شما آن را بخوانید. شما ممکن است می گویند “چه جهنم شما در حال صحبت کردن در مورد پل ؟ آیا شما جدی است ؟ آیا شما یادآوری میکند که من باعث آن مردم را به صدمه دیده است من زمانی که آن را به وضوح خود را گسل و من هیچ کار اشتباهی انجام داده به آنها؟” خوب من پاسخ چشمگیر بله!

من معتقدم که شما باید شنیده ام در مورد به اصطلاح “قانون جاذبه است.” اگر شما در میانهی شب من اعتقاد دارم که شما می توانید از روندا بایرن “راز” جو ویتال را “مجذوب کننده عامل یا Wattles والاس’ “علم از گرفتن غنی.” آن را به شما می دهد یک مرور کلی در مورد این قانون است. آن را به عنوان واقعی به عنوان هر نوع دیگر قوانین طبیعت مانند قانون جاذبه, قانون علت و معلول و دیگران. قانون جاذبه است که عمدتا به عنوان تعریف “مانند مانند جذب”. هر چه در ذهن شما همراه با احساس شما را جذب کند و پس از آن به طور مستقیم به دستور به ناخودآگاه خود را که به نوبه خود آشکار افکار خود را به واقعیت است. بنابراین وضعیت فعلی خود را تنها نتیجه از خود گذشته افکار و اعمال. این علمی ثابت شده است توسط فیزیکدان کوانتومی بنابراین من را دریافت نمی اشتباه. من باید این را ثابت شخصا. من آن را تجربه کرده اند و به همین دلیل من مطمئن هستم در به اشتراک گذاری با شما. من قصد ندارم به بیشتر استادانه درست شده در آن را اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد قانون جاذبه شما فقط می توانید در گوگل آن را و یا چک کردن این کتاب که من در بالا ذکر شد. اما در حال حاضر من فرض خواهد شد که شما در حال حاضر به خوبی مطلع در مورد گفت: قانون از آن شده است بسیار محبوب شده است.

در حال حاضر اجازه دهید به عقب بر گردیم به موضوع این مقاله است. چگونه من برای حل مشکل من در برخورد با مردم دشوار است ؟ شما واقعا می تواند آنها را تغییر دهید و بدون گفتن آنها را به انجام این کار? هنگامی که من آموخته اند که ما این قدرت خدا مانند. من بلافاصله آن را به عمل. اجازه دهید من به شما به اشتراک گذاشتن گام های اساسی است که بسیار موثر بوده است برای من. من با استفاده از قدرت تصور است. من یاد گرفتم این مراحل از آموزه های نویل گودارد. این بسیار قدرتمند است که با استفاده از قانون جاذبه است.

در اینجا مراحل:

1. نشستن در یک صندلی راحت و یا دراز کشیدن بر روی تخت خود را. آرامش ذهن و بدن و رها از هر گونه افکار منفی و یا نگرانی.

2. استراحت تا زمانی که شما احساس می کنید مانند شما خواب آلودگی است که باعث می شود شما نمی خواهید شما را به حرکت هر بخشی از بدن خود را. هنگامی که شما در حال که دولت به این معنی است که قدرت خود را از تخیل و یا ناخودآگاه در حال حاضر باز به پیشنهاد.

3. شروع به فکر کردن از شخص شما می خواهید به تغییر. تصویر آنها را به عنوان درمان شما راه شما می خواهید آنها را به. درمان آنها را با محبت افکار و کلمات خود را در زمان نیم خواب دولت است. آن نیاز ندارد را بسیار طولانی را تصور کنید. چند دقیقه انجام خواهد شد. هنگامی که شما احساس می کنید آن را به عنوان واقعی مانند شما را لمس دست خود را و یا آنها را شنیده ام صحبت به شما. باید آن را به اندازه کافی.

4. از خواب بیدار و بازگشت به روال عادی خود و بر این باورند که آرزوی خود را اعطا شده است. شما خواهد شد شگفت زده در چگونه قدرتمند این مراحل هستند. این باور من است.

این مهم است که بدانید که این تغییر اتفاق می افتد داخلی. هنگامی که ناخودآگاه خود را دریافت و آن را از طریق تخیل خود جهان خواهد شروع به تنظیم همه چیز را در اطراف شما به کمک مالی درخواست خود را. اگر شما شک و تردید اگر آنچه من به شما گفتن درست است و سپس سعی کنید آن مراحل و شما قضاوت کنید.

توجه داشته باشید که این قدرتمند تر است زمانی که شما به آن عمل قبل از رفتن به خواب در شب. آن را موثر تر است و حتی زمانی که شما خواب رفتن در حالی که به فکر این دوست داشتن تخیل به این دلیل که ناخودآگاه قدرتمند است که عمدتا در اوج آن زمانی که شما در حال خواب.

این فرایند نیز می تواند استفاده شود در مناطق دیگر از زندگی خود را مانند مالی و مواد دیگر.

من دوست دارم به عنوان خوانده شده در مورد نتایج خود را اگر این مراحل را برای شما کار می کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *