قانون جاذبه و قرعه کشی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

این حساب از تجربه خود من با “راز”! اگر شما در میانهی شب خواندن کتاب توسط روندا بایرن با این حال من به شدت آن را توصیه. این توضیح می دهد که چگونه قانون جاذبه جهانی کار می کند! چگونه ما ایجاد واقعیت خود از آنچه ما فکر می کنم احساس می کنم.

“مانند مانند جذب”

به عنوان به زودی به عنوان من خواندن این کتاب من شروع به قرار دادن روش برای تست آن را برای من کار می کنند. من از آن استفاده برای شروع خود من سفر معنوی از بیداری به پیدا کردن هدف من است. این جذب من به بسیاری از برنامه های مختلف در مورد این موضوع. نه به ذکر است بسیاری از خود به کمک اطلاعات. به عنوان یک نتیجه از این همه من رشد فوق العاده به عنوان یک فرد. من قطعا دیده می شود این قانون در عمل!

من فکر کردم من تا به حال انجام بود “تمایل دقیقا آنچه که من می خواستم” به نقطه وسواس (مجموع تمرکز). باور آن را به من فراتر از سایه شک را “الهام گرفته از اقدام” نسبت به آن… & آن مال من خواهد بود!

من نوشت: من تصدیق روزمره… “زندگی من کامل است در حال حاضر که من را ____$ در هفته. من بسیار سپاسگزار برای این همه موفقیت! من رفتم از طریق تجسم تمرینات چند بار در روز… (تصور رویای من اگر آن را به عنوان اتفاق می افتد در آن لحظه و احساس آن)! من “هیئت مدیره چشم انداز” با تمام اهداف و رویاها و تصاویر از دقیقا همان چیزی است من می خواهم سمت راست در کنار میز من, بنابراین من می توانید بر روی آنها تمرکز…من حتی شروع به مراقبه! من پرسیدم اعتقاد & گرفت الهام اکشن و سپس منتظر دریافت خواهید کرد. من حتی تا به حال تاریخ دقیق! چرا که رویای من را به نفع خود Publishers Clearing House 5000 دلار در هفته برای زندگی, قرعه کشی! من تا به حال هر چیزی که تمام figured چگونه این را من به رویاهای من! من در حال حاضر در حال نوشتن این تاکید که مقدار… و سپس ناگهان به جای این سادگی در تاریخ Feb. سال 2009 آنها به” نگاهی به یک نگاه اولیه و هدیه دادن آن در فوریه 29, 2008! من خیلی هیجان زده… من فقط می دانستم که جهان مجددا مرتب و همه چیز به اعطای رویای من!

من شروع به تجسم برنده لحظه در ایوان! چگونه ما می خواهم به صرف پول… چگونه من می تواند استفاده از آن برای کمک به مردم… (این بزرگترین رویای من… برای پیدا کردن یک راه من می تواند در یک راه برای کمک به دیگران) من متقاعد شده بود به نقطه ای از وسواس است که این امر می تواند پاسخ من چگونه می تواند به من بدهد. من تا به حال هیچ ایده از چیز خاصی من می تواند انجام این کار خواهد بود من فردی راه من می تواند انجام این کار است.

من نمیفهمد من “الهام گرفته از اقدام” بود وارد روزمره آنلاین, همه جا پیدا می کنم را وارد کنید! من حتی تماشای یک ویدئو کلیپ از برندگان گذشته در You Tube هر روز فقط برای کمک به احساس پیروزی. من تا به حال تصاویری از این پستها اینجا نشسته بر روی میز من & تصور دیو Sayer در درب من و سپس در آشپزخانه به کار کردن جزئیات!

من قرار دادن تمام تمرکز من و باور در این رویا…. به نقطه ای از برگزاری آن را آنقدر تنگ من بود خفه کردن آن است. من خیلی می ترسم اگر من تمرکز من کل تمرکز بر این آن را نمی خواهد اتفاق می افتد.

پس از آن در بسیاری از مطالعات متضاد من به عنوان خوانده شده; یکی گفت: شما را مجبور به انتشار این رویا را به جهان &” اعتماد” آن را به شما. اینجا جایی است که من تا به حال یک مشکل! من می خواهم بگویم این کلمات به انتشار آن… اما من خیلی وسواس در این نقطه من نمی توانستم اجازه دهید آن را برو! من متقاعد شده است که این معدن به من گفت: هر کس من را می دانستند. من حتی تا به حال با آنها بازی “تصور این” بازی با من. من به آنها گفتم به سازمان دیده بان برای من در تلویزیون! من حتی تا به حال من “آیا آن را باور نمی کند تا من آن را” شوهر باور من می خواهم برنده شدن!

پس از آن روز آمد… من خیلی هیجان زده بود… من نمی تواند شامل خودم…من می دانستم این بود که در NBC اخبار شب… که معنای آنها را به وجود 7 ساعت!

خوبی هم آمد …و رفت…و هیچ چیز!!! من فقط می تواند آن را باور نمی کند! همه من می توانم فکر می کنم چیزی است که من انجام اشتباه است ؟ این فقط می توانید نیست!شاید من اشتباه بود در تاریخ و یا زمان. من زد در و آن نگاه کردن…من نه برنده!

من ویران شد…به حداقل می گویند. من می گرفتن می کنید در هر چیزی. باورهای من در هم شکسته شد و همه پراکنده و بیش از من حتی نمی خواهید به انتخاب کنید تا قطعات. من فقط مانده خارج در پاسیو توسط خودم تلاش به درک. و قلب او را برکت دهد من احساس کردند که ناامیدی حق با من است اما فقط اجازه دهید من بود. او می دانست که روح من له شد!

من رفتم پایین…

این زمانی است که من شروع به دیدن قانون کار! آن را واقعا به نظر می رسد به کار سریع با احساسات منفی!

“مانند مانند جذب”! همه چیز به زودی از کنترل فزاینده و سریع! من می دانستم که من تا به حال دریافت است که فرکانس… اما من فقط نمی سرنخی که چگونه برای به دست آوردن! اما من می دانستم که من تا به حال آن را به نوبه خود در اطراف و مثبت بازگشت و یا این بود که به علت برخی از آسیب های عمده! (وجود یک کل دیگر مقاله به توضیح تمام مراحل من استفاده می شود به عقب می آیند.)

من در نهایت تصمیم گرفت که خدا یک راه بهتر برای من برای رسیدن به رویاهای من. و شاید این ویرانی چیزی است که من نیاز به رفتن را از طریق برای پیدا کردن پاسخ. همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل! من معتقدم که دلیل به نقطه من به سوال اصلی من بود که چه می توانم انجام برای به عقب و کمک به افراد دیگر ؟

من می توانم نوشتن!

من لازم نیست که پول به “را”! من می توانم از خودم! و من هرگز ترک اعتقاد واقعی اهداف و رویاهای من فقط به حال به نوبه خود در اطراف پیچ و خم و در یک مسیر متفاوت برای رسیدن به رویاهای من. این نه کار من به شکل از چگونه آن را به اتفاق می افتد. کار من این است به ماندن متمرکز بر نتیجه نهایی! حداقل در حال حاضر من احساس می کنم مثل من کمک دوباره و من احساس کردم جای من یا من چیزی را و به اشتراک گذاری با جهان است. به طوری که رویای تبدیل شدن به یک واقعیت بدون نیاز به یک دسته از پول!

من واقعا لذت بردن از به اشتراک گذاری داستان من! به خصوص اگر آنها می تواند کمک به شخص دیگری!!! بنابراین نتیجه از همه این است که پایان خوشی چون من انجام آنچه که من را خوشحال می کند و امیدوارم با کمک به دیگران در برخی از راه است! و من هنوز هم بسیار بزرگ مسلمان قدرت بالاتر که با این نسخهها کار برای خوب بیشتر

که همه ما متصل و در حال حاضر من رسیدن برای به اشتراک گذاشتن عشق و صلح و شادی و شادی با همه من می توانم!

فقط به یاد داشته باشید شما لازم نیست که به دنبال خارج خود را برای پاسخ. پاسخ این است که همه در!

با تشکر از خداوند خوب; ما همیشه آنچه ما می خواهیم و یا ما می خواهم از دست چیزهایی که ما قرار است برای یادگیری در طول راه! و کسی چه می داند… شاید من فقط نیاز به اجازه رفتن و این اتفاق خواهد افتاد! هرگز از دست دادن بینایی از رویاهای خود!!! فقط به یاد داشته باشید وجود دارد بیش از یک راه برای رسیدن به آنها را! و من معتقدم که اگر شما به معنای به آنها… شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *