جذب سابق خود را با قانون جاذبه – نقض خواهد شد ؟

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

چرا بسیاری می گویند آن غیر ممکن است:

ممکن است به استفاده از قانون جاذبه برای جذب سابق خود بازگشت بدون ندانسته misapplying آن را به کار بر علیه شما ؟ چگونه می توان با استفاده از قانون جاذبه برای جذب سابق خود را به عقب و بدون نقض مفهوم خواهد شد ؟ بسیاری از دولت آن را ممکن است برای انجام این کار بدون عطف قانون جاذبه در مقابل شما را در مورد مطلب “آیا-می خواهد”. پس از همه, قانون جاذبه به ما می گوید این افکار ما تمرکز بر با هیجانی که ایجاد می کنیم زندگی ما با. این مفهوم را ضروری مفهوم از قانون جاذبه از آنجا که ما قادر به انتخاب آزادانه افکار ما را به خود جلب که بهترین مصادف با آن است.

در گرمای احساسات با درام و آشفتگی در روابط شما آن را سخت برای دیدن فراتر از این مشکل به یک راه حل موثر برای جذب سابق خود بازگشت. که در آن یکی نیست ، از آن آسان است برای تبدیل شدن به نا امید و بی صبری می سازد. شما نمی تواند کمک کند اما از خود بپرسید: “چرا قانون جذب کار در زندگی من به عنوان من آن را پیش بینی? چرا من جذب من پشت سابق هنوز ؟ چه هستم من نمی گرفتن؟”

قبل از اینکه شما به عنوان خوانده شده بیشتر, اجازه دهید من به شما اطمینان – بر خلاف بسیاری از naysayers وجود دارد – آن را ممکن است برای جذب پشت سابق خود را با قانون جاذبه است. مهم این است که بدانیم چگونه به درستی اعمال آن…

جذب سابق خود را با قانون جاذبه – کشنده سوء تفاهم:

در میان کسانی که در حال تلاش برای جذب سابق خود را به عقب می بینم بسیاری از سوء تفاهم رایج از قانون جاذبه به عنوان آنها مربوط به روابط. پس از سابق خود را خروج من مطمئن هستم که آن را سخت برای دیدن فراتر از درد از خود نبود. این است که قریب به اتفاق موضوع را در دست راست در حال حاضر. درمان فوری شما به دنبال این است که به شکل از آنچه می تواند انجام شود برای جذب سابق خود بازگشت. قبل از ما بیشتر به من اجازه می دهد به اطلاع شما این احساسات است که خیره کننده شما را از درک درست مشکل شروع به تحقق یک راه حل موثر است.

پس گفت: پس از این چه چیزی است که ایستاده در راه خود را تلاش برای جذب سابق خود را با قانون جاذبه? آن را سوء تفاهم از مشکلات و ناتوانی در دیدن راه حل است.

جذب سابق با قانون جاذبه – احترام به همکاران خود حق و کشف پاسخ آن دروغ در:

همانطور که می دانید خوب قانون جاذبه می گوید این فکر ارتعاشات شما ارسال در جهان است که مسئول آنچه که شما در زندگی خود را. به طور موثر جذب پشت سابق خود را با قانون جاذبه شما باید شروع به تغییر خود فکر ارتعاشات. عدم قبول خود را به عنوان نهایی علی توضیحی برای آنچه شما را جذب کرده ایم به رابطه خود را به طور کامل پرواز در صورت از قانون جاذبه است.

شما ببینید در نهایت تنها مشکل واقعی نیست و آنچه در جریان است در رابطه شما, اما شما ادراکات و احساسات در مورد آنها. پس از همه, این است آنچه که شما مورد استفاده برای جذب سابق خود را خروج مناسب است ؟ راه حل سپس شروع به جذب سابق خود را به عقب است به تغییر آن برداشت.

فقط چه نوع از برداشت ممکن است شما نیاز به تغییر ؟ خوب مثلا این معنی ممکن است از خود بپرسید اگر شما شده است با استفاده از رابطه خود را به عنوان یک منبع از شادی و عشق, از عشق و شادی جریان از درون نه از بیرون درست است ؟ به قانون جاذبه به ما یادآوری می کند: تحت تاثیر قرار است که در داخل و علت این است که بدون. آیا شما با رفتن به ادامه مزاحمت برای شریک زندگی خود را با کار ساخت شما احساس می کنید شاد و دوست داشتنی و نگه داشتن آنها را از زندگی خود را ؟ و یا شما مایل به کشف خود را به عنوان کامل و تمام شده توسط خودتان و جذب آنها را به شما ؟ این است که شریک زندگی خود را خروج از مشکل و یا آن را غیر واقعی ارزیابی از آنها به عنوان یک منبع از عشق و شادی ؟

جذب سابق با قانون جاذبه – شما زندگی خود را خالق!

به طور موثر با استفاده از قانون جاذبه برای جذب سابق خود را به عقب به معنای تمرکز بر روی خودتان نمی آنها را. این به این معنی رها از تمایل خود را برای جلوگیری از مسئولیت و به دنبال کشف خود را به عنوان نهایی علی توضیح برای زندگی خود را. با پذیرش مسئولیت نقش خود را در این رابطه روشن است. راه حل شما به دنبال استفاده از جذب سابق خود را به عقب و سپس به مراتب پشت سر نیست. اجازه دهید من به شما اطمینان کار است که ارزش آن. فقط فراتر از احساسات قریب به اتفاق شما و باورهای محدود کننده ایستاده در راه خود را از راه حل شما به دنبال. آنها در دسترس برای کسانی که مایل به رشد به اندازه کافی بلند به ادعای آنها است. بنابراین شما در انتخاب این: ادامه انجام آنچه کار نمی کند قبول است یا تعهد به تغییر همه چیز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.