قانون جاذبه خشم تکنیک

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

خشم انرژی است. زمانی که شما عصبانی هستید, شما اجازه دسترسی به قدرت فوق العاده ای. هنگامی که شما در باور خشم خود را, شما به قدرت خود را به دور.

در این مقاله من می خواهم به شما نشان می دهد راه دیگری برای مقابله با خشم به طوری که شما برداشت انرژی حیاتی است که آن را ارائه می دهد.

سود خشم

گیاهان دارویی که در حال رشد وحشی به نام علف های هرز. و در عین حال زمانی که برداشت آنها معجزه انجام دهد.

خشم unharvested, یک علف هرز. آن تداخل با نیت خود را. این بلوک شادی خود را. خشم و برداشت قرار می دهد یک موتور خود را در قایق باد در بادبان خود را یک ببر در مخزن خود را.

چگونه می توانم شما برداشت خشم ؟

درست مثل یک گیاه برای بار اول شما باید بدانید که چگونه به آن را تشخیص دهد. که بدان معنی است که زمانی که شما عصبانی هستید, شما باید متوجه است که شما عصبانی هستند.

این ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما بیایید نگاهی به ظریف تمایز است. معمولا زمانی که شما عصبانی هستید, ممکن است شما واقعا فکر می کنم شما عصبانی هستند. شما ممکن است فکر می کنم حق با شما باشد-با تعداد زیادی از شور و شوق!

هنگامی که شما واقعا می توانید می گویند “من عصبانی هستم” شما دیگر صحبت کردن در مورد شخص دیگر و همه چیز وحشتناک آنها انجام داد. شما در حال حاضر صحبت کردن در مورد خودتان. شما در حال صحبت کردن در مورد خود دولت است. این آغاز اولین مرحله از برداشت خشم خود را. شما از هم جدا شده اند واکنش خود را از عمل مجرم. کار خوب.

پیدا کردن میل

گام دوم این است که به درک که شدت خشم خود را به شما گفتن در مورد شدت تمایل است که شما باید. و در حالی که میل قوی است شما را درک چیزی یا کسی که به عنوان مسدود کردن شما از تحقق آن است. بنابراین خشم عکاسی منفی میل. آن عاطفی است, عکس از فقدان آنچه که می خواستم. و اگر تمایل بسیار قوی کنتراست بسیار تیز.

خشم سوخت تصدیق

مرحله سوم این است که برای انجام مدیتیشن راه رفتن. حالا که شما می دانید میل است که در حال مسدود و شما می دانید شدت تمایل, شما می توانید یک کلمه یک کلمه یا عبارت – که خلاصه میل. راه رفتن با تمام انرژی خشم خود را. به عنوان هر پا با زمین اجازه دهید آن را صحبت می کنند که ساده تاکید و اجازه دهید آن را طنین انداز از طریق بدن خود را.

چگونه جان تبدیل خشم خود را

در اینجا یک مثال است. کسی که به دروغ جان. او بسیار عصبانی است. او احساس خیانت. او پول را از دست داده و در این معامله و او نیز احساس می کند او را از دست داده ، او شروع به احساس خشم و تنها می تواند فکر می کنم در مورد چگونه اشتباه خود را دوست داشت و چگونه حق او است.

در اینجا چگونه جان با این نسخهها کار با این:

1 – او به رسمیت می شناسد که او عصبانی است. او درک می کند که خشم خود را در خدمت یک هدف و حرکت او را بالاتر از ناامیدی در مقیاس عاطفی (به عنوان تدریس توسط Abraham-Hicks). او همچنین می داند که اگر او باقی می ماند در خشم او است و به قدرت خود را به کسی که او معتقد است که ستم او. از همه مهمتر او اجازه قدرت خود را نشت دور از او. قدرت خود را در بی فایده فرم.

2 – او می بیند که خشم خود را بسیار شدید و قوی خود تمایل به اعتماد در دوستی خود را. او همچنین می خواهد پول خود را به عقب.

3 – او به نظر می رسد که قوی ترین میل در این. او می رود به عقب و جلو بین پول و اعتماد است. در نهایت او حواس که اعتماد خود را عمیق تر میل. او انتخاب کلمه اعتماد است. او در حال حاضر می رود برای یک پیاده روی.

4 – از آنجا که او هنوز اصیل قهر او پیاده روی سریع و سخت است. او stomps با هر مرحله. چهره اش را متشنج است. دست خود را گره محکم در جیب خود. با هر گام او اجازه می دهد تا اعتماد به طنین انداز از طریق او. به عنوان ذهن خود را می رود به خیانت او به ارمغان می آورد به محض احساس او می داند که اعتماد. احساس اعتماد به یک دوست اجازه می دهد ذهن خود را به طور تصادفی سرگردان به لحظات و مردم به او اعتماد کنند. در نهایت چهره خود را نرم. دست خود را unclench. خشم خود را به تدریج مورف به هیجان و شور و شوق. او پیاده می رود به نقطه خستگی.

با این فعالیت جان:

  • در زمان قدرت
  • برداشت خشم خود را
  • مجموعه قانون جاذبه به حرکت برای دوستان قابل اعتماد (به جای ماندن متمرکز بر خشم و داشتن قانون جاذبه را بیشتر خیانت).

شما می توانید این کار را انجام بیش از حد. دفعه بعد که شما عصبانی هستید و شروع به گرفتن قدرت خود را به عقب و اجازه قانون جاذبه به شما کمک کند برای تغییر تجلی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.