Ellen DeGeneres و قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

الن زندگی است که مطمئن شوید که به دنبال این روز است. صحبت های او نشان می دهد محبوب است. او را بدست بسیار در پی پس از فرفره به عنوان یک قاضی در American Idol. او حتی اپرا برای قرار دادن او بر روی جلد مجله O. می تواند همه چیز بود رفتن هر یک بهتر است ؟ بله. او در رابطه با محبت و فقط به نظر می رسد به بیرون آمدن شادی و سرگرم کننده است. چه تفاوت از زمانی که او “آمد” و همه چیز به نظر می رسید به سقوط از هم جدا ، چه با که ؟ چگونه همه چیز تغییر بسیار برای او ؟

در سال 2009 سخنرانی در دانشگاه Tulane او مذاکرات در مورد که در آن او بود در زمانی که همه چیز به هم ریخت در زندگی او است. چگونه اگر چه او تا به حال موفق طنزهای او احساس او از معتبر بودن چرا که هیچ کس می دانست که او همجنسگرا بود. الن تا به حال مقدار زیادی از انرژی ترس رفتن در آن زمان اگر مردم می دانستند که او همجنسگرا بود آنها نمی مانند آنها نمی خنده دیگر آنها را نمی دیده بان او طنزهای تلویزیونی. “من در زندگی با خیلی شرم و ترس بسیار است که من فقط می تواند که راه زندگی کنه و من تصمیم به بیرون آمدن و ‘رایگان خودم’ از این سنگینی بود که من حمل.” او بدترین ترس متوجه شد. او از طنزهای و با توجه به او تلفن نمی حلقه برای سه سال.

همه گی Bashers مرده ؟

الن وضعیت یکی از مهمترین و موجز نمونه از چگونه قانون جاذبه کار می کند. چگونه می تواند او را از واقعیت تغییر بسیار در سه سال ؟ چه کسی مسئول این واقعیت در حال تغییر است ؟ آیا همه ضد افراد همجنسگرا مردن و رفتن به دور ؟ به سختی. آنها به تازگی لغو ازدواج همجنسگرایان در کالیفرنیا است. گی متنفر زنده و لگد زدن و ظاهرا بسیاری از آنها در کالیفرنیا زندگی می کنند. بنابراین اگر بدون نیروهای خارجی پس از آن تنها چیزی که تغییر کرده است الن.

جهان که نمی گوش دادن به کلمات, اما در واکنش به این انرژی از افکار و احساسات ما, آیا آنچه در آن همیشه می کند. آن را به ارمغان آورد الن تظاهرات که همسان او انرژی است. زمانی که او احساس ترس در مورد قضاوت دیگران, جهان یافت می شود که بازی در این دیگران بودند که قضاوت. همان فرکانس. او نمی تواند و ارقام به میلیون ها نفر که نمی دهد بوق زدن در مورد گرایش جنسی, چرا که او از یک بازی به آنها. او بود که با تمرکز افکار خود را دور از آنچه که او می خواست به آنچه که او نمی خواست. قانون جاذبه کار می کند با انرژی ما ساطع. هنگامی که تمرکز خود را بر روی آنچه که شما نمی خواهید شما می توانید آنچه شما می خواهید نیست. گی bashers هنوز هم وجود دارد. الن است و نه فقط یک بازی به آنها نمی, به طوری که او نه جذب این افراد است.

چیزی را تغییر نمی دهد

الن می گوید او چیزی را تغییر نمی دهد در مورد گذشته و چه کسی می تواند او را سرزنش? او را بیرون آمدن از آن را پر رونق و زندگی او همیشه می خواستم به زندگی می کنند. زمانی که ما در میان شرایط ما به شدت نمی خواهید وجود دارد که برابر با انرژی از ما چه می خواهید نشأت گرفته از ما. ما احضار انرژی زیادی است و اگر ما می توانید ترک با تمرکز بر چه چیزی است و به جای تمرکز سرسختانه در جایی که ما می خواهیم همه چیز را به نوبه خود فقط به عنوان بی نقص برای ما به عنوان آنها را برای الن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.