قانون جاذبه: تجلی جدول زمانی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

یکی از بزرگترین سوال (اگر نه بزرگترین) اطراف کل موضوع قانون جاذبه یا رازاست زمان چه مدت آن را به فاش کردن خواسته های من? و اگر شما دوباره به تماشای راز جیمز آرتور ری ذکر این پدیده به طور خلاصه هنگامی که مردم شروع به استفاده از قانون جاذبه است.

هنگامی که کسی که می آموزد در مورد قانون جاذبه, تبدیل شدن آنها به هیجان زده در مورد آن و آنها از آن تست. پس از یک در حالی که آنها را نمی بینیم در نتیجه در آینده (حتی اگر در واقعیت که نتیجه واقعا شروع به شکستن از طریق به آنها) آنها به خود می گویند “شما می دانید چه این مسائل کار نمی کند” و پیوستن متنفر باشگاه.

به وضوح وجود یک شکاف در درک زمانی که آن را می آید به جدول زمانی. من باور دارم که تغییر مورد نیاز است هنگامی که بحث در مورد جدول زمانی برای آشکار با قانون جاذبه است.

بیشتر سوالات حول “چه مدت قبل از من رویای من خانه؟”

در حالی که مناسب ترین سوال بود پرسیدن هر کسی که (آگاهانه) تلاش کردن قانون جاذبه است “چقدر وقت دارم برای سرمایه گذاری در تظاهرات دنیا چیست؟”

این سه مرحله از تجلی

جلوه ای از هر نوع اتفاق می افتد در سه سریال مراحل. تاکید روی کلمه سریال. به چه معنی است ؟ به این معنی شما باید کاملا روشن مرحله اول و سپس شما در حال حرکت در مسیر درست است.

چه مراحل? آنها به منظور; تصمیم گیری مرحله اقدام مداوم در صحنه و نتیجه مرحله.

مرحله اول: تصمیم گیری – چرا جذب یک ماشین ساده تر از جذب پول

تصمیم گیری در مورد آنچه شما می خواهید و با آن چوب!

اولین کار خود را وقتی که می آید به تجلی و یا استفاده از قانون جاذبه است برای رسیدن به یک شرکت بزرگ تصمیم گیری در مورد آنچه در آن است که شما می خواهم به در زندگی شما ؟

پس از تماشای راز من معتقدم که بسیاری از مردم پس از آن خواهد بیرون رفتن برای جذب پول بیشتر به زندگی خود را. که یک تصمیم خوب. اما آنچه می تواند یک تصمیم بزرگ برای شما می آید, برای جذب پول به زندگی شما خواهد بود – چقدر پول ؟

این حس مشترک را باید واضح و دقیق تصمیم با همه چیز دیگری در زندگی شما پس چرا آن را ترک کردن زمانی که آن را می آید به جذب پول در زندگی شما ؟ و است که چرا بسیاری از افراد موفق وقتی که می آید برای جذب پول به زندگی خود.

که نسبت به جذب یک ماشین. اگر کسی به درخواست شما در مورد گرفتن یک ماشین جدید, شانس هستند که افکار خود را دقیق تر هستند. شما خواهید بود با گفتن آنها مدل, سال, ساخت, رنگ, چه اسباب بازی و ابزار است که شما می خواهم به آمده است همراه با آن ماشین جدید.

دلیل که چرا جذب یک ماشین ساده تر از پول است که شما کمتر احتمال دارد به تغییر تصمیم خود را هنگامی که آن را به یک ماشین. هنگامی که شما تصمیم گرفته اید که آن را برای رفتن به یک شهرستان هوندا 2009 E-spec در آلاباستر نقره ای همراه با پیمانه بدن-کیت شانس شما قرار داده اند در بسیاری از فکر به ماشین.

آینده را برای جذب پول; در ابتدا شما می خواستم برای جذب $10,000 به زندگی خود را. بعد از مدتی که تعداد و تغییرات آن می شود $20,000. بعد از آن شما تا به حال یکی دیگر از فکر خوب یا پس و شما تصمیم به بازگشت به جذب فقط اولیه $10,000. هنگامی که شما ذهن خود را تغییر دهید در پایان خود را هدف و یا مقصد آنچه شما انجام می دهند بازنشانی تمام تجلی روند.

کامپیوتر شما تغییر ذهن خود را در مرحله دو. به این معنی شما باید برای شروع همه را دوباره و دوباره.

دوره.

مرحله دو: تداوم عمل غیر قابل مذاکره دوره حداقل 90 روز متوالی

در اینجا یکی دیگر از پاپ-مسابقه “راز” علاقه مندان و متنفر است که در حال خواندن این; چه جک کنفیلد می گوید: او هر روز صبح قبل از او منتشر شده و معروف جهان سوپ مرغ برای روح کتاب ؟

دبلیو کلمنت استون به چالش کشیده و او را به یک هدف بزرگ. جک درآمد $8,000 یک سال و بنابراین او می خواست چیزی واقعا قابل اندازه گیری و او اعلام کرد به سنگ است که او می خواهم به کسب درآمد $100,000 در سال است.

که مرحله اول راه.

پاسخ این است که هر روز او خواهد تجسم خود را در حال حاضر دستیابی به هدف داشتن یک سال 100.000 دلار و نوع شیوه زندگی است که او را با آن مقدار پول.

تاکید برای دو مرحله است که در هر روز.چیز مهمی اتفاق افتاده برای او در 30 روز. چهار هفته به مرحله دو و هیچ چیز اتفاق می افتد. چه چیزی شما فکر می کنم که بسیاری از ما انجام دهید ؟ نگه دارید در رفتن ؟ و یا فقط ترک ؟

و چه جک کنفیلد و دیگر کارشناسان در راز انجام دهید ؟ آنها مصرانه رفتن در آن. و یک روز در حالی که در یک ایده به جک ذهن در مورد این کتاب است که او تا به حال نوشته شده است. شش هفته بعد او را به دست انداز جاده را به یک خانم که با این نسخهها کار برای National Enquirer. اتصالات ساخته شد یک چیز منجر به یکی دیگر و فروش کتاب آغاز شده به مانند یک موشک!

مرحله دو است که در آن قطعه پاییز در محل; مردم این رویداد و شرایط شروع به جذب به شما موجب روزانه خود را اعمال.

تجسم و احساس می کنید در حال حاضر با داشتن آنچه شما می خواهید هر روز تا زمانی که شما آن را داشته باشد. و هنگامی که شما دریافت کنید که الهام گرفته از فکر به آن اعتماد کنند و بر آن عمل می کنند. و نه تغییر ذهن خود را در مورد آنچه شما می خواهید در زندگی خود را.

مرحله سه – نتیجه مرحله

این بخش که در آن شما مورد نظر خود دست یابد رویاها و اهداف. در مرحله سوم خواهد شد مراقبت از خود اگر شما مراقبت از مراحل یک و دو.

دام برای مرحله دو

چه تفاوتی بین کار کردن یا ورزش کردن و فقط فکر کردن در مورد آن ؟

این (عمده) تفاوت این است که در انجام بخشی. شما فکر کردن در مورد ورزش و رفتن به باشگاه و شما در واقع انجام بلند کردن اجسام در حال اجرا و بحران هستند و دو چیز کاملا متفاوت.

همان می رود برای شما مداوم اقدامات در مرحله دو. وجود دارد این است که یک دنیا تفاوت بین فکر و تجسم و احساس چگونه داشتن که 100.000 دلار و $100,000 شیوه زندگی و در واقع در نظر گرفتن زمان به واقعا تجسم تصاویر از داشتن آن مقدار از پول و سبک زندگی – ماشین شما در حال رانندگی از خانه شما زندگی می کنند در این مکان شما را برای تعطیلات و مانند.

یکی از افکار واهی و پوچ. دیگر ماندگار است عمل است.

2-دقیقه خلاصه

تصمیم گیری در مورد آنچه شما واقعا می خواهید و چوب با این تصمیم. برای حداقل بعد از 90 روز حداقل به مدت پنج دقیقه تجسم و احساس می کنید در حال حاضر دستیابی به نتیجه مورد نظر شما. انجام این کار متوالی بدون شکست است. اگر شما شکستن خط تنظیم مجدد شمارنده و از صفر شروع دوباره. اگر شما باقی بماند برای مدت 90 روز متوالی شما را الهام گرفته از فکر. اعتماد به فکر عمل به آن و در ادامه با تجسم خود را هر روز. نتیجه این خواهد شد مراقبت از خود اگر شما مراقبت از خود را به تصمیم و اقدام مداوم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.