قانون جاذبه در مقابل قانون برگشت

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به تازگی من تعمق در کدام یک از این دو قانون مربوطه در این بار… قانون جذب یا قانون برگشت?

در حقیقت آنها نه در مخالفت بلکه آنها با هم کار کنند در هماهنگی.

مگر اینکه شما صرف چند سال گذشته در مجموع جداسازی آن بسیار محتمل است که شما شنیده ام چیزی در مورد قانون جاذبه (LOA).

قضیه اساسی از کالاها است که مانند مانند جذب. به عبارت دیگر شرایطی که شما در حال تجربه در زندگی خود را به عنوان یک نتیجه مستقیم خود مسلط افکار هر دو خودآگاه و ناخودآگاه. بنابراین قانون کار در همه زمان صرف نظر از آگاهی خود را از آن و یا توجه به آن است.

در سال 2006 سینمایی آزادی با عنوان “راز” کمک به منجنیق قانون جاذبه به جریان اصلی. بسیاری از مردم که تازه واردان به مفاهیم قانون به اشتباه تفسیر این مطالب به این معنی است که همه شما نیاز به انجام به منظور تحقق خواسته های خود را به “درخواست” برای چیزی تمرکز توجه خود را بر روی آن و **POOF** شما می خواهم جادویی آن را دریافت کنید!

…فقط یک آرزو!

و متاسفانه بسیاری از مردم (شاید حتی شما؟) را با تخفیف اعتبار قانون از آنجا که آنها موفق به دستیابی به نتایج قابل اندازه گیری از اولیه خود و تلاش در استفاده از این مفاهیم در زندگی خود را.

اما این تقصیر شما نیست…

مشکل این است که شما نمی آموخت هر چیزی در مورد قانون برگشت. و بدون دانش کار از این قانون نتایج خود را به احتمال زیاد به حاشیه است ،

در عین حال این احتمال وجود دارد که شما هرگز حتی شنیده قانون برگشت درست است ؟

آن را تا حدودی دشوار است برای توصیف, اما زمانی که شما رسما “آن را” ممکن است زندگی خود را هرگز همان خواهد بود!

اول شما باید درک کنند که همه تحولات از نیروی قابل برگشت هستند. (گرما یک مثال از یک تغییر و تحول از زور به عنوان برق یا کنترل تخیل و بنابراین علت و معلولی).

برای مثال اگر اصطکاک (یک تحول زور) می تواند تولید برق و سپس قانون برگشت دیکته که برق تولید می کند اصطکاک است. این حس به شما ؟

به عبارت دیگر اگر یک واقعیت فیزیکی می تواند تولید یک حالت روانی و سپس در جهت معکوس یک حالت روحی و روانی می تواند تولید یک واقعیت فیزیکی.

و چرا این مهم است ؟ خوب…فکر می کنم از پیامدهای…

اگر شما می دانستم که دقیقا چگونه شما احساس می کنید اگر شما بودند به تحقق بخشیدن به رویای خود را و یا هدف و می تواند فایل های فاسد که احساس ذهنی جسمی و روانی (کنترل دولت خود را از ذهن) و سپس قانون برگشت به طور خودکار می تواند خود را به هدف تحقق یابد. را حس ؟

کار خود را پس از آن است که به فرض و حفظ دقیق احساس ارتباط خود را با رویا و یا هدف در حال انجام است تا زمانی که رویای خود را objectifies خود را. و به منظور حفظ این احساس شما باید زندگی می کنند, حرکت بود که در دولت اعتقاد…

اعتقاد به این که شما در حال حاضر یا باید که مورد نظر شما.

“آن را” هنوز ؟

به جای فقط یک آرزو و تمرکز بر روی نتیجه مورد نظر شما, من می خواهم شما به فرض احساس رویای خود را برآورده و سپس در ادامه به تمرین و تجربه این احساس تا زمانی که شما احساس می کنید واقعیت شما می شود.

من دوست دارم به شنیدن چگونه شما با موفقیت با استفاده از این قوانین برای به انجام رساندن اهداف خود را! لطفا به وبلاگ من مراجعه کنید و یا برای من ایمیل بفرستید!

تا دفعه بعد خلاق!

J. Shoop

خود را تجسم مربی TM

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *