صرفه جویی در خود حس شنوایی از بیماری منییر

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

نشانه های اولیه

1. خود به خودی و مترقی سرگیجه. سرگیجه یک احساس چرخش است که بیمار احساس می کند که در جانشینی سریع و ناگهانی متوقف شود. این بیشتر باعث می شود که بیمار تهوع و استفراغ است. سرگیجه حمله گوش می تواند مبتلا به بیماری منییر که باعث مشکلات شنوایی و تعادل در سطوح مختلف. مبتلا به این بیماری بیمار تجربه مترقی و یا قسمت سرگیجه همراه با undulated از دست دادن شنوایی و وزوز گوش. این بیماری گوش داخلی از مردم معمولا در 40 و 50 اما همچنین ممکن است رخ دهد در سایر گروه های سنی است. آن است که یک بیماری مزمن با چندین گزینه های درمان برای تسکین علائم و کاهش اثرات دراز مدت در فرد است.

بیماری منییر است که توسط چندین نشانه در رابطه با سرگیجه و وزوز گوش است که شامل از دست دادن شنوایی فشار در گوش, تهوع و استفراغ, اختلال دید, در میان دیگران. که علت این بیماری ناشناخته است اما معمولا مربوط به یک غیر طبیعی ترکیب و حجم گوش مایعات. بیماری منییر می تواند باعث موقت محدودیت در فعالیت های روزانه و یا ممکن است بیمار شیوه زندگی و کار می کنند زیرا زمانی که این حملات او/او مجبور است به دروغ پایین.

آن می تواند باعث عدم تعادل در بیمار و بیشتر علت تصادفات اتفاق می افتد.

2. وزوز گوش یک احساس است که برای تلفن های موبایل مانند زنگ در گوش و اغلب صدا کم تن به تن.

3. از دست دادن شنوایی است که نوسان دارد و به برخی از درجه کاملا از دست داده است.

4. شنیداری پری احساس فشار ساختمان در گوش.

آزمون شنوایی و ارزیابی

بلافاصله به دکتر مراجعه کنید که این علائم مداوم و مکرر. پزشک ممکن است بیمار تحت ارزیابی تحت شرایط است که علائم به اندازه کافی به حکم تست.

ارزیابی شنوایی و یا ادیومتری صدا تست تشخیص معمولا انجام شده در تغییر حجم و رزین. علاوه بر این آزمون را تعیین می کند که آیا بیمار می تواند در تشخیص یکی از دیگری و یا بین همین برای تلفن های موبایل. آن نیز کمک خواهد کرد که در تعیین منبع یا محل مشکل یا در گوش داخلی یا عصب.

تعادل ارزیابی به آدرس قسمت سرگیجه است. برای بیماری منییر electronystagmorgraphy است که به طور کلی مورد استفاده برای ارزیابی درونی گوش.

روتاری-صندلی آزمون اندازه گیری عملکرد گوش داخلی بر اساس حرکت چشم است.

تست های دیگر ممکن است انجام شده به منظور تعيين علل زمینه ای برای رد کردن سایر شرایط مانند MRI و سی تی اسکن و پاسخ شنوايی ساقۀ مغز ادیومتری.

درمان و پیش آگهی

درمان های خاص به علائم در یک بیمار مبتلا به بیماری منییر. بیماران تجویز داروها به طور کلی پاسخ به درمان و تسکین علائم.

– سرگیجه می تواند تحت درمان با داروهای ضد تهوع و بیماری حرکت. گوش میانی تزریق خواهد شد نیز کاهش علائم سرگیجه است. به صورت شدید و سرگیجه یک عمل جراحی ممکن است انجام شود.

– دیورتیک ها ممکن است شامل احتباس مایعات در درون آن را تسکین می دهد شنیداری پری. اما مکمل های غذایی مورد نیاز برای بیماران مصرف در دیورتیک ها به عنوان برخی از مواد معدنی ضروری هستند از دست رفته در این فرآیند است.

– غیر تهاجمی روش ها و درمان ها شامل استفاده از سمعک و meniett دستگاه و توانبخشی

کاهش تاثیر بیماری منییر نیز نیاز به شیوه زندگی و تغییر رژیم غذایی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از تمرینات فیزیکی است که می توان در طول یک حمله.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *