نوشتن نامه با استفاده از قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من به تازگی به جستجو در اینترنت برای پیدا کردن آنچه که مردم می گویند در مورد چگونه برای نوشتن نامه های عاشقانه. من در بر داشت یک تن از کتابها آگهی. بسیاری از تبلیغات و صحبت در مورد نوشتن نامه های عاشقانه به مرد یا زن از رویاهای خود را به سقوط سر بیش از پاشنه در عشق با شما است.

یک وب سایت می خواهد نزدیک به یک صد دلار به شما نشان دهد چگونه به انجام این کار. آره راست. جایی که من قرار داده و من کیف پول ؟

من کل فلسفه در مورد من چگونه نوشتن نامه های عاشقانه بسیار متفاوت است. من فکر می کنم عشق یادداشت به گسترش عشق در اطراف. من آن را انجام نمی, راه بدر کردن کسی. من نمی طرح طرح connive. من فقط در پرتو عشق مثل نور خورشید و اصلا در ترس زندگی می کنند از چه پاسخ خواهد بود.

به جای فکر کردن به نوشتن نامه های عاشقانه به کسی که سقوط در عشق با من من فکر می کنم این روند به عنوان ارسال بازتابی که من در داخل. می نویسم از قلب و من آنها را نشان می دهد روح من. من بازی نمی دور و یا دریافت کنید. من نگران نباشید در مورد ظاهر شدن بیش از حد مشتاق و یا بیش از حد آسان است.

من بود که من هستم و من که دیر یا زود حق کسی است که به طنین انداز با من. کلمات من تاثیر نیست چون من به طرز ماهرانه ای دستکاری کسی احساسات اما چون من از آنچه نوشته شده است برای ایستادن من و آن شخص آن را دوست دارد.

آیا شما دیده می شود و یا خواندن راز ؟ آن را در مورد قانون جاذبه و چگونه کار می کند. البته قانون جاذبه برای قرن ها بوده است و آموزگاران بزرگ انگیزشی و تفکر مثبت روانشناسی تدریس شده در آن در تمام طول.

قانون جاذبه اساسا می گوید که شما ایجاد واقعیت خود را با چگونه شما فکر می کنم. اگر شما به طور مداوم فکر می کنم چیزهای خوب, شما جذب چیزهای خوب برای شما. اگر شما به طور مداوم فکر می کنم در مورد عذاب و دل تنگی که آگاهی و تجربیات شما را جذب به شما.

بنابراین در اینجا معامله: اگر من بشود یک همسر جستجو و یا فرار از یک رابطه با یک ذهنیت من به دستکاری کسی به من عشق این چیزی است که من می خواهم به عقب بر گردیم. کل رابطه خواهد بود تقلب. شخص من می خواهم به عشق من واقعا نمی خواهد عشق من; او را دوست دارم مقوا تصویر فانتزی از من. شانس هستند که او می تواند با استفاده از تاکتیک های مشابه در تلاش برای دستکاری من!

من توصیه با استفاده از قانون جاذبه در راه مثبت. اگر شما لازم نیست که یک رابطه, استفاده از آن برای جذب یک. اگر شما یک رابطه, استفاده از آن را به انرژی پیوند شما ایجاد کرده است.

این چه چیزی را در شرایط عملی? فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید به اتفاق می افتد در زندگی عشق خود را. فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید برای ایجاد. سپس نوشتن در مورد آن را با تمام قلب خود را.

جلوگیری از فکر کردن در مورد آنچه که شما نمی خواهید و یا نمی باید. از آنجا که شما خود را ایجاد واقعیت خود را از طریق افکار و باورها و انتظارات تمرکز بر چیزهای بد فقط جذب چیزهای بد برای شما.

عقل سلیم می گوید که با تمرکز بر روی مثبت شما فقط ساده رفتن به یک شادتر مغز است. به طور منظم سازگار نامه عاشقانه نوشتن را نگه می دارد آب خلاق نه فقط روی کاغذ بلکه در زندگی واقعی است. این مراسم به عمد تمرکز توجه خود را بر آنچه شما را دوست دارم و از طریق قانون جاذبه را ایجاد می کند بیشتر از همان بیشتر از چیزهای خوب است.

اگر شما بوده ام در عشق قبل از شما احتمالا تجربه چگونه هیجان انگیز آن است. و این است که چرا ؟ زیرا زمانی که شما سقوط در عشق شما خیلی بیشتر با تمرکز بر چگونه زندگی خوب است و چقدر عشق بزرگ است.

افرادی که با هم از طریق ایمیل و نامه های عاشقانه اغلب جلوگیری از نوشتن در زمانی که آنها با هم و اغلب به اندازه کافی مطمئن, آنها شروع به تمرکز بر روی چه چیزی اشتباه است با رابطه و یا آنچه که آنها به طور ناگهانی تصمیم می گیرید از دست رفته است. و چه اتفاقی می افتد ؟ آنها جذب یک مغز پر از شیرینی.

بنابراین زمانی که شما نشستن به نوشتن نامه توصیه من این است که به فکر می کنم در مورد انگیزه ها و نیت. نوشتن با یک قلب خالص است. شما به عنوان تولید افکار به یاد داشته باشید قانون طلایی. علاوه بر اینکه یاد کرد و گفت آن را نیز قانون جاذبه در عمل است. فکر می کنم و انجام به عنوان شما می خواهم انجام می شود و به شما.

در حالی که بسیاری از نامه ها و شیرین, نشاط بخشی, برخی از مردم شور و شوق منحرف نشوند به تاریکی انتقام, فریب, یا مجازات است. رفتن وجود دارد در معرض خطر خود شما. هر دقیقه که خورش شما در فضای تاریک است یک دقیقه شما نیست جذب چیزهای خوب برای شما.

من نوشتن نامه عشق چون من دوست دارم, پخش كردن عشق در اطراف. این احساس خوب به فکر چیزهای خوشمزه برای نوشتن. آن را به من کمک می کند تمرکز بر روی آنچه که به طور خاص را به من بسیار خوشحال و بسیاری از این چیزهایی که من می دانم که شریک زندگی من را می خواهید بیش از حد.

من باید اشاره کنم که این نه فقط در مورد عشق رمانتیک. آن را نیز می توانید از دوستان (البته دوست خوب نامه) و یا معنوی رفقا. من می تواند در مورد خانواده ،

عشق نامه جریان از مغز من خیلی دهیم زمانی که من هستم که از قلب نمی سانسور افکار من یا نقشه برای نوشتن آنچه که من فکر می کنم کسی که می خواهد به عنوان خوانده شده. من فکر می کنم عشق من نامه را به عنوان حقیقت نامه های من به دلیل نوشتن آزادانه و صحبت من با واقعیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.