قانون جذب موفقیت با استفاده از رویای شفاف

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

چگونه به انجام قانون جاذبه

این بخش هر کس می داند روند. فرایند است که همیشه آسان است. گام اول گام دوم آن را در فر و آن را در 30 دقیقه…. چگونه خواب شفاف مناسب است ؟ اول, اجازه دهید بحث در مورد روند که همه ما از شنیدن آن در همه جا. این اشتباه آن را فقط به عقب.

  1. تصویر آنچه شما می خواهید زمانی که شما می تواند در آرام و بدون وقفه دولت است. استفاده از تمام حواس خود را و تمام تخیل خود را به خودتان را به رویایی که در حال حاضر. در خانه و یا در ماشین و یا در این کار است. احساس احساسات است. آن را تبدیل به یک فیلم کامل با رنگ و صدا.
  2. برای آن را بپرسید تصویر چقدر لذت آن شما با داشتن. نه “نیاز” و یا شروع به استدلال می کنند با خودتان در مورد اینکه آیا یا نه شما آن را سزاوار.
  3. آن را دریافت خواهید کرد. باور آن است که شما در حال حاضر.
  4. آماده شدن برای سختی. بزرگتر رویای سختی بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای آماده سازی شما — شما را بزرگتر فرد است. شما باید برای نشان دادن پشتکار.
  5. عمل الهام بخش است. جهان به شما ارسال خواهد شد در اینجا و یا وجود دارد و خواهد آورد فرصت را به زندگی خود را که به شما ارسال خواهد شد در جهت موفقیت است.

ما یاد بگیرند به استفاده از روند در درجه اول اگر نه قبل از. این آسان است. اما این است که چگونه ما انجام نماز یا قانون جاذبه است.

قانون جاذبه شروع می شود زمانی که شما آن را از فر و سپس شما را در دو مرحله و گام اول. قانون جاذبه عقب است. مایک دولی اول به من یک اشاره از این زمانی که او گفت که ما تصور آنچه مورد نظر ما و در جهان کار می کند به عقب در زمان برای ایجاد شرایطی است که اجازه خواهد داد که آن را به اتفاق می افتد. این بهت زده به من برای چند سال, اما من یکی به اجازه رفتن از یک سردرگمی است. من را بر روی آن نگه دارید تا زمانی که من آن را درک کنند. بنابراین من می خواهم به آن را توضیح دهید به شما.

پخت و پز خود را رویایی

قانون جاذبه کار می کند به عقب. وجود دارد هیچ زمان در روح محل که در آن روح خود را ساکن با یک/منبع/الهیات. و این دلیل است که ما طبیعی علت و معلول مرحله یک تفکر است یک کمی خاموش هنگامی که آن را می آید به قوانین جهانی مانند قانون جاذبه است. این است که چرا رویای شفاف کمک بزرگی است.

اول شما باید تواند رویای خود را به اتمام. شما شنیده ام که من مطمئن هستم. این است جوهر خوشحال جیب پر از پول. بود که فرد مورد نظر شما خواهد بود. این پخت و پز بخشی از فرایند ما. بعد از اینکه فرد مورد نظر شما به شما این فرکانس از فرد مورد نظر شما باشد و قانون جاذبه را به شما هر آنچه که به شما کمک خواهد کرد وجود دارد.

صدا ساده است ؟ چگونه ما تبدیل به فرد ما تمایل قبل از ما باید کمک قانون جاذبه? وجود دارد تنها دو تکنیک برای کمک به این و شما باید آنها را یاد بگیرند.

خواب شفاف و مدیتیشن

رویای شفاف است که آگاهانه از رویای خود را به عنوان شما هنوز هم در خواب و هنوز هم خواب است. این اتفاق می افتد به طور طبیعی به عنوان شما شروع به بیدار شدن. شما خواهد شد آگاه از قطعه های از رویای خود را. آن را نیز اتفاق می افتد به طور طبیعی اگر شما شروع به یک کابوس است که باعث ترس شما و یا به شما هشدار نفس (خود آگاه هویت) که این خطر وجود دارد. گاهی اوقات این باعث می شود شما از خواب بیدار و به شما اجازه رفتن از خواب اما ممکن است به ماندن در رویا و آگاهانه خود را دستکاری آواتار.

در یک رویای شفاف, شما می توانید شخصی که شما انتخاب می شود. شما می توانید نویسنده و هنرمند نوازنده و یا خواننده اپرا. زندگی می کنند زندگی از رویاهای خود. به ارتعاشات شخص شما را انتخاب کنید. شما می توانید لذت بردن از موفقیت و تمام مظاهر که موفقیت این که آیا شما به دنبال به جلو به آزادی و یا تحسین. آن را انجام دهد.

مراقبه اجازه می دهد تا شما را به یک دوره هر روز که در آن شما را عمیقا تحت تاثیر قرار دادن ناخودآگاه خود را با واقعی آگاه بودن فرد مورد نظر شما خواهد بود. این جایی است که شما می توانید عمیقا تجسم و احساس, احساسات, لذت و رضایت از بودن این فرد است.

هنگامی که شما می توانید آن را در رویاهای خود را و شما می توانید آن را در خود بیدار زندگی شما می تواند به هر کس که شما را انتخاب کنید. این به لگد کردن قانون جاذبه به آن را به شما به مراتب سریع تر از شما می توانید آن را توسط خودتان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *