قانون جاذبه پاداش پشتکار و صبر و شکیبایی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

شما احتمالا شنیده اید که گفت: “تداوم می پردازد;” و هر کس می داند که “صبر یک فضیلت است.” اما چه چیزی این کارها را انجام دهید با قانون جاذبه? پشتکار و صبر و شکیبایی ممکن است صدای مانند متضاد; اما با قانون جاذبه آنها هر دو می تواند منجر به دقیقا همان نتیجه.

تداوم آشکار کلیدی برای موفقیت در هر تلاش; این موضوع نشان داده شده است در طول تاریخ با بدیهیات مانند “اگر در ابتدا شما موفق نیست سعی کنید دوباره سعی کنید” “نگه داشتن چشم خود را بر روی این جایزه” و “مورد علاقه” بسیاری از آمریکایی: “بماند.” باید آن را آشکار است که توقف کوتاه از مقصد خود نمی سریعترین راه برای گرفتن وجود دارد.

اما گاهی اوقات عجله بی پروا کردن مسیر فعالیت و تلاش است بهترین دوره یا. “بعضی چیزها” را به عنوان آنها می گویند “فقط به زمان دارد.” یک تخم مرغ آماده است برای باز کردن, برای مثال, هنگامی که آن را دریچه و باز کردن یک پیله اولیه خواهد شد در نتیجه در یک پروانه زیبا. اقدام بیش از حد, بیش از حد عجله و یا بدون استراحت ما نگه داشتن ذهن آشفته و محدود هجوم الهام و ایده ها و راهنمایی است که می تواند راه ما آسان تر است. یک ذهن آشفته نیز ایجاد می کند کمتر-از-عملکرد مناسب هنگامی که شما عمل می کنند.

گفته شده است که خدا می فرستد به شما پول را در قالب ایده ها و که اگر کشتی خود را در حال رفتن به می آیند در آن خواهد شد تنها پس اگر آبهای آرام هستند. آرام بخش ذهن خود را توسط آموزش و پرورش صبر و عدم دلبستگی – اجازه می دهد آزادانه جریان جدید بینش و اطلاعات است. و یک ذهن آرام منجر به آرامش بدن; پس هر گونه اقدامات شما الهام بخش را به طور طبیعی تولید نتایج بهتر نسبت به کسانی که شما خودتان را به گرفتن.

اگر شما در حال انجام آنچه شما را دوست دارم شما در حال حاضر موفق; اگر شما در حفظ و انجام آن را به شما تبدیل خواهد شد بیشتر و بیشتر مهارت به عنوان شما را تبدیل به بیشتر و بیشتر می خواهم که شما را انتخاب کرده اند برای تبدیل شدن به. گاندی گفت که “اغلب انسان می شود آنچه که او فکر می کند خود را به;” است که دقیقا به همین دلیل ما باید به دنبال این دیگر سنگ خرد بزرگ هندو حکیم: “تغییرات شما به دنبال تبدیل…” فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید و مداوم در افکار خود را. اما زمانی را برای استراحت و گوش دادن به الهام و راهنمایی که به طور طبیعی زیر هر فکر متمرکز.

اگر شما به یاد داشته باشید داستان “موتور های کوچک است که می تواند” شما ممکن است متوجه است که موتور های کوچک تمرکز بر تمایل خود را برای رسیدن به بالای تپه – به عنوان تأیید آن ثابت یادآوری (“من فکر می کنم…من می دانم که من می توانم…”) – ایجاد یک نیروی جذاب است که غلبه جذاب نیروی گرانش آورده و کمی موتور چهره به چهره با تمایل خود را برای رسیدن به بالا.

همانا من به شما می گویم موتور های کوچک می تواند; و بنابراین می تواند به شما. اگر شما واقعا می خواهید چیزی, نگه داشتن ذهن خود را بر روی آن متمرکز شده و هرگز در رویاهای خود را; همیشه ماندگار شود خود را با افکار و آرام و صبور در مورد نتیجه. شما می توانید جذب هر چیزی که شما می خواهید اگر شما به آن نیاز نیست تا بد “نه داشتن” از آن باعث می شود شما اضطراب یا استرس; و اگر شما سخت کوش خود را با مثبت افکار مثبت و امید شما خوشحال و سالم و بدون توجه به چه مدت آن طول می کشد برای جذب این تجربه شما به دنبال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *