حرکت اجسام بوسیله ارواح – قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

حرکت اجسام بوسیله ارواح در نظر گرفته شده است برای سال ها به عنوان فانتزی و یا اسطوره و از تازگی حتی در نظر گرفته شده است یک کلاهبرداری از طریق اینترنت برای جلب توجه و یا تبلیغات. هر چند مانند هر دیگر ایمان یا دین باید آن را با تجربه به منظور معتقدند. از آن آسان است به نقطه در چیزی و آن را جعلی و یا توهم فقط به خاطر اینکه شما آن را درک نمی کنند و یا حاضر به یک جهش از “ایمان” در منطقه ای که ناآشنا به شما. اغلب مردم بیشترین راحتی در این نوع مناطق علم است اما این به خودی خود یک دین مانند دیگران است.

وجود دارد یک تفاوت هر چند معمولی بین دین و علم است. که در آن کسانی که یک نقطه انگشت گرفتن یک موضع در کنار علم و اعتقاد داشتند که همه حقایق انباشته شده و ارائه شده نشان از کمبود شدید مدارک و شواهد از حرکت اجسام بوسیله ارواح و یا هر پدیده مانند آن. این است که در آن خط کشیده شده است. کسانی که یک نقطه انگشت, دنبال علم و علم هرگز متوقف نمی شود به دنبال. یک دانشمند واقعی خواهد شد اذعان احتمال این که در جایی خارج وجود دارد می تواند آنها تلو تلو خوردن بر شواهد حتی اگر چه آنها کشف شده تا کنون نشان می دهد حرکت اجسام بوسیله ارواح احتمال زیاد نیست.

این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است. شواهد در حال حاضر موجود است که حرکت اجسام بوسیله ارواح است نه تنها قابل قبول است اما به احتمال زیاد یک اتفاق که اتفاق می افتد به صورت روزانه. فیزیک کوانتوم آغاز شده است به نگاهی به جهان در یک حد سطح عمیق تر. پایین به مولکول اتم و حتی ذرات. آن را کشف کرده است که همه چیز را در این جهان انرژی است. همه چیز. از صندلی که شما نشسته در جام حذفی است که شما می نوشند و بسیار افکار که رول را از طریق ذهن خود را به عنوان شما خواندن این. همه آنها در حال مصرف انرژی است.

همراه با این انرژی هر شی که شما با دیدن آن خود را ارتعاش. این لرزش به عنوان اطلاعات که جدا چیزی مثل کاغذ از فولاد است. به دلیل تفاوت در ارتعاش دو عمل متفاوت است. این نیز حساب با افکار. افکار خود را به خارج از آن خود را با انرژی و ارتعاش. بیشتر به شما فکر می کنم بیشتر شما ارسال انرژی و ارتعاشات.

این اطلاعات در حال تبدیل شدن به سرعت و به زودی از آن خواهد شد دانش مشترک. در قانون جاذبه آن را نشان می دهد که چیزهایی که به طور یکسان جذب به یکدیگر است. و اگر شما را خاموش انرژی و ارتعاشات با یک فکر و سپس در اصل کسانی که افکار سفر خواهد کرد و جذب چیزهای دیگر که شبیه به آنهایی که شما فرستاده می شود. این است که قانون جذب می شود بسیار مهم است.

اکثر مردم زمانی که آنها فکر می کنم در مورد چیزی است که آن را اغلب در افکار پوچ. آنها در مورد مسائل آنها را ندارید اما می خواهید. این را می فرستد لرزش که اطلاعات درون آن می گوید: “شما می خواهید چیزی اما شما آن را ندارید.’ آن را برمی گرداند به شما چیزی است که شما لازم نیست, اما شما می خواهید”. این یک شر دایره… احساس بد نیست هر چند همه ما آن را انجام دهد. من رویاپردازی در همه زمان در مورد چیزهایی که من لازم نیست و یا می خواهید. اما من در یادگیری چگونه به نگاهی که در آن زمان من فکر می کنم و آن را تبدیل به یک تجسم و ساخت آن به شیوه ای که در آن آن را به من, خوب, سازنده.

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد حرکت اجسام بوسیله ارواح شما نیاز به در مورد آن فکر مثبت و سازنده. به 2 دلیل. 1 این کمک خواهد کرد که بازگشت نتایج موفقیت آمیز به شما. و 2 آن کمک خواهد کرد که برنامه خود را ناخودآگاه به قبول آن به طور کامل.

به یاد داشته باشید برای استفاده از قانون جاذبه در همه جا. آن است که بخش مهمی از حرکت اجسام بوسیله ارواح اگر شما در حال پیگیری آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *