چگونه به استفاده از خیال بافی با قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قانون جاذبه کار می کند از طریق اصول مانند مانند جذب. بنابراین اساسا هر آنچه که شما در حال فکر کردن در مورد و با تمرکز بر شما از همان جذب به شما.

زمانی که همه چیز به خوبی برای شما, آن را بسیار آسان به تمرکز بر روی گام بعدی و قادر به ببینید که چگونه شما می توانید حرکت به سمت بالا خود را برای رسیدن به هدف بعدی. زمانی که همه چیز نمی رویم تا اگر و تمام است که شما می توانید ببینید در اطراف شما است که هرج و مرج و نگرانی آن را واقعا سخت به ببینید که چگونه شما تا به حال خواهد بود قادر به حرکت فراتر از ظروف سرباز یا مسافر. شما به اطراف نگاه در زندگی روزانه خود را و که شما می توانید آن را همه شما در تمرکز. بنابراین بدون آگاهانه تغییر افکار و تمرکز جهان را فقط به ارسال شما بیشتر از همان.

پس چگونه شما می توانید به راحتی تغییر تمرکز خود را هنگامی که شما احساس خیلی نومید? افکار پوچ!

خیال بافی چیزی است که همه ما انجام می شود از زمان به زمان. ما تصور کنید که چه زندگی خواهد بود اگر ما برنده لوتو اگر ما تا به حال بهترین شریک زندگی و یا شغل مناسب. ما زندگی ما راه ما خیلی دوست دارم به آنها بود.

نکته مهم این است که ذهن ناخودآگاه خود را نمی تواند تمایز بین آنچه واقعی است و آنچه که تصور و بنابراین انرژی خود را ارتعاش تغییرات به سادگی با فکر کردن در مورد چیزی است.

شما را تجربه کرده اند یک بار در زندگی خود را هنگامی که شما درک یک تهدید برای ایمنی خود و بدن خود را در پاسخ به آن فکر می کردم. قلب شما شروع به ضرب و شتم سریع تر آدرنالین شروع پمپاژ را از طریق بدن خود را و شما ممکن است حتی شروع به عرق. در پایان وجود دارد هیچ خطر واقعی برای شما. همه در همه ، بدن شما آیا همه اینها فقط به خاطر شما تا به حال فکر که وجود دارد خطر; و نه به خاطر خطر واقعا وجود دارد.

بنابراین اگر بدن ما می تواند واکنش نشان می دهند مانند که به افکار ما, چرا شما نمی خواهید به استفاده از افکار خود را به اجازه می دهد بدن شما انرژی و ارتعاشات را به خود جلب به شما آنچه شما واقعا می خواهم.

همه شما باید انجام دهید این است که شروع به خیال بافی. ببینید خودتان زندگی است که شما واقعا می خواهم به جای یکی با چیزهایی که شما نمی میل در زندگی خود را در حال حاضر.

خیال بافی است که مرحله آسان تر از ایجاد تصور و انتظارات زمانی که شما بیش از حد دور از جایی که شما می خواهم به دلیل خیال بافی نیست و باید برای واقعی به نظر می رسد به شما. شما لازم نیست که به این باور آن را به اتفاق می افتد چرا که شما فقط خیال بافی. اما خیال بافی شما در حال حرکت خود را تمرکز و آگاهی و به دور از آنچه اتفاق می افتد در زندگی خود را در حال حاضر است که شما میل به چیزی است که ممکن است یک روز که شما می خواهید.

بنابراین فقط با انجام آن شما خود را در حال تغییر ارتعاش و ساخت اولین گام در ایجاد واقعیت جدید خود را.

فقط به یاد داشته باشید هر چند که خیال بافی در مورد چیزی یک یا دو بار است و نه به تاثیر چندانی در خود انرژی ارتعاش. برای ایجاد یک تغییر در سطح انرژی شما را خود خیال بافی نیاز به اتفاق می افتد به طور منظم و با مقدار زیادی از جزئیات در آن است. بنابراین هر زمان که شما یک لحظه یدکی در طول روز خود را و یا هر زمان که شما احساس می کنید شما در حال تمرکز بر روی چه چیزی اشتباه است با روز خود را دریافت کردن خود را با افکار پوچ و ایجاد واقعیت جدید خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.