چگونه اجازه می دهد اظهارات کمک قانون جاذبه?

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

وجود دارد سه مرحله برای فعال کردن قانون جاذبه است. اول شما باید شناسایی آنچه شما می خواهید. اغلب این است که با شناخت آنچه که شما نمی خواهید و سپس بیان دقیق مخالف است.

گام دوم این است که به توجه به تمایل خود را. برخی از مراجعه به این مرحله به سادگی به عنوان درخواست. در این مرحله شما را قصد خود را شناخته و قرار ارتعاشات مثبت برای جذب آنچه شما می خواهید

سوم و اغلب سخت ترین مرحله است اجازه می دهد. در این اجازه می دهد گام شما آماده برای دریافت. برای دریافت شما باید حذف تمام شک و هر ارتعاشات منفی.

اگر شما مطمئن نیستید در مورد آنچه شما می خواهید در حال روشن در مورد پرسیدن اما شک این اتفاق خواهد افتاد آن را نمی خواهد در راه خود را. افکار منفی را ایجاد مقاومت.

مایکل Losier اصطلاح اجازه می دهد بیانیه در کتاب خود “قانون جاذبه است. اجازه می دهد اظهارات می تواند کمک به شما در مقابله با شک و افکار منفی با پیروی از یک فرآیند ساده است. اجازه می دهد اظهارات شما اجازه می دهد برای پاک کردن شک با ایجاد یک احتمال است. شما می توانید این امکان توسط خودتان پرسیدن برخی از سوالات ساده.

در اینجا یک مثال از چگونگی روند کار می کند. بیایید می گویند تمایل خود را برای جذب فراوانی و ثروت است. در حالی که شما می خواهید ثروت شما شک و تردید شما می توانید آن را به دلیل سوابق تحصیلی خود را. شاید شما پایان ندارد ،

در حال حاضر برخی از سوالات ساده وارد معادله است. سوال اول این است که “آیا وجود دارد هر کسی در این سیاره شد که ثروتمند بدون بهره گیری از آموزش و پرورش ؟ پاسخ واضح است: بله و تحقیقات خود را خواهد کرد.

سوال بعدی را بپرسید که “اگر پس چگونه بسیاری از مردم امروز, دیروز و پس ثروتمند شد و بدون حضور در کالج ؟ در طول قرون پاسخ این است که به سادگی تعداد زیادی از مردم است. این دانش در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با هر گونه شک شما ممکن است داشته باشد.

ما می توانیم در حال حاضر اجازه می دهد ساخت یک بیانیه است. در برخی از راه های آن شبیه به تاکید, اما آن را هدف قرار داده است به طور مستقیم در شک شما را کشف. در اینجا است که شما اجازه می دهد بیانیه ای در این مثال. “بسیاری از مردم تبدیل شده اند ثروتمند و بدون حضور در دانشگاه است.”

این بیانیه در حال حاضر مقابله با محدود کردن باور است که شک و تردید بیش از توانایی خود را به فاش کردن آنچه مورد نظر شما. مثبت اثبات این که پیشرفت شما ممکن است در حال حاضر می تواند کمک به شما اجازه می دهد تا تظاهر به رخ می دهد در زندگی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.