Facebook logo

اگر من بودم طوری آبشک را می‌زدم تا بدجوری درد بکشد!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، میلاد زکی‌پور مدافع چپ تیم استقلال که در دیدار با فولاد خوزستان به دلیل ضربدیدگی از ناحیه ساق پا نتوانست تیمش را همراهی کند نسبت به اتفاقات رخ داده در دیدار اهواز به شدت ناراحت بود. او در گفت‌وگو با خبرورزشی درباره وضعیتی که برای استقلال ایجاد شده حرف‌های مهمی زد که در ادامه می‌آید.

چرا در اهواز بازی نکردی؟
در دیدار آخری که با یک تیم دست یکی داشتیم ضربه شدیدی به ساق پایم برخورد کرد. به قدری شدتش زیاد بود که تا یک روز نمی‌توانستم راه بروم.

درباره اتفاقی که در اهواز رخ داد حرفی نمی‌زنی؟
کدامش را بگویم! (خنده) این‌قدر در اهواز اتفاق افتاد که نمی‌دانم کدام را توضیح بدهم.

از وضعیت مسابقه و زمین چیزی برای گفتن داری؟
هم هوا خیلی گرم بود و هم استادیوم خالی! می‌گفتند از روز قبل بازی ۵ درجه گرم‌تر شده بود. ما هم هنوز از نظر بدنی به مرز کامل آمادگی نرسیده بودیم برای همین کار در آن هوا برای بچه‌ها سخت‌تر بود. ۱۰ نفره هم که شدیم و این کار را برای ما سخت‌تر هم کرد.

اخراج علی کریمی درست بود؟
الکی اخراج شد! اگر می‌زد دلمان نمی‌سوخت ولی اخراج علی برای تیم ما مثل پنالتی بود که از دست می‌رود و روحیه تیم را پایین می‌آورد. علی وسط زمین نقش مهمی را بازی می‌کند و نبودش در ترکیب کاملاً محسوس است.

اما آبشک طوری رفتار می‌کرد که گویی ضربه شدیدی به او خورده است.
من نمی‌دانم آبشک آمده بود فوتبال بازی کند یا خودش را در شبکه ۳ نشان بدهد. فقط شانس آورد من نبودم وگرنه طوری می‌زدمش که واقعاً از درد به خودش بپیچد.

چرا؟
یک حرف‌هایی زد که وریا را عصبانی کرد. وریا خیلی سخت ناراحت و عصبانی می‌شود. ببینید چه گفته که وریا از دستش شاکی بود. اصلاً برای فوتبال به زمین نیامده بود و مأموریت داشت بازی را خراب کند.

در صحنه عارف غلامی چطور؟! می‌گویند غلامی حرفی زده که داور اخراجش کرده است.
این همه فوتبالیست در واکنش به سوت داور اعتراض می‌کنند و حتی خیلی وقت‌ها داور جرأت نمی‌کند کارت بدهد ولی این بار هم خود داور اصلاً یادش نبود که عارف کارت زرد دارد و وقتی اسمش را روی دفترچه اش دید تازه فهمید او کارت داشته و مجبور شد عارف را اخراج کند. ما اگر تا پایان ۱۰ نفره می‌ماندیم فولاد عمراً به ما گل می‌زد.

فکر می‌کنی چرا داوری بازی‌تان به این شکل شد؟
الان ۴، ۵ سال است این اتفاقات می‌افتد و آخرش هم داوران می‌روند و اعتراف می‌کنند که در فلان بازی استقلال اشتباه کرده بودیم. به خدا نمی‌دانیم باید با چه کسی بجنگیم! حریف؟ داور؟

چطور؟
الان دلخوشی خیلی‌ها در این وضعیت اقتصادی همین تیم استقلال و پرسپولیس است. اینکه بازی‌شان را ببینند و سرشان گرم شود. لطفاً با این دو تیم چنین رفتاری نکنید.

باشگاه‌تان اعلام کرده بود با ادامه این رویه از مسابقات کناره گیری می‌کنند! با این تصمیم موافقی؟
موافقم! بازی نکنیم خیلی سنگین‌تریم. اصلاً اسم تیم را عوض کنید تا خیالتان راحت شود! یک نگاه کلی به دیدار‌های حساس این سال‌های استقلال بیندازید! در همه مسابقات داوران دچار اشتباه شدند! بازی پدیده را به یاد دارید که صفر-صفر شد؟ بازی با سپاهان! همان بازی با صنعت نفت آبادان که گفتند توپ قایدی از بیرون آمده و بعد هم داور اعتراف کرد که اشتباه کرده!… و خیلی بازی‌های دیگر!

اگر بخواهی یک جمله با داوران حرف بزنی چه می‌گویی؟
یک جمله از ناصرخان حجازی را می‌گویم که وجدان‌تان را مقابل خودتان قرار بدهید و بعد قضاوت کنید.

هنوز هم بختی برای قهرمانی دارید؟
با این شرایط استقلال هیچ وقت قهرمان نمی‌شود. ما چیزی نداریم که به آن تکیه کنیم. به خدا تیم ما بهترین بازیکنان لیگ برتر را دارد. کدام تیم را سراغ دارید که ۱۷ بازیکنش را تغییر بدهند بعد در لیگ سهمیه آسیایی بگیرد و تا هفته‌های آخر بخت قهرمانی باشد؟ پارسال در بازی آبادان ما اگر می‌بردیم بخت قهرمانی می‌ماندیم که داور اعتراف کرد اشتباه کرده است! در هتل المپیک با استراماچونی حرف می‌زدیم گفت در اولین لیستی که به او داده بودند نه اسمی از پژمان منتظری بود نه همام طارق! با این همه مشکلات در این چند سال یا دوم بودیم یا سوم و یا قهرمان جام‌حذفی شدیم. تیم‌های دیگر مثل سپاهان وقتی در بدترین شرایط قرار گرفتند تا رده دوازدهم پایین رفتند ولی ما هر قدر هم که تلاش می‌کنیم دست‌هایی هست که نمی‌گذارند ما حتی به قهرمانی لیگ نزدیک شویم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.