چگونه برای تبدیل شدن به یک مرد آلفا با استفاده از قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

اگر شما مطالعه فتنه انگیزی و یا بهبود قبل از وجود یک فرصت خوب است که شما به اجرا در سراسر عبارت “قانون جاذبه است.” با توجه به نظریه قانون جاذبه محبوب ساخته شده توسط روندا بایرن در یک فیلم به نام راز و یک کتاب به همین نام افکار – هر دو خودآگاه و ناخودآگاه – می تواند بر همه چیز خارج از مغز است. به عبارت ساده تر: شما تبدیل خواهد شد آنچه شما فکر می کنم شما هستند.

مبارزه با figuring چگونه به تبدیل شدن به یک مرد آلفا? در اینجا چگونه قانون جاذبه می تواند به شما کمک کند…

قانون جاذبه کار می کند کمی مانند هندو ایده خوب. اگر شما باور در سرنوشت شما بر این باورند که انجام کارهای خوب برای افراد دیگر منجر به چیزهای خوب در زندگی خود و انجام کارهای بد به دیگران باعث خواهد شد که چیزهای بد اتفاق می افتد به شما. به طور مشابه, قانون جاذبه به شما می گوید که اگر شما عقده روحی بیش از چیزهای بد است که ممکن است برای شما اتفاق می افتد, آنها احتمالا اتفاق خواهد افتاد. اما اگر شما تمرکز بر روی چیزهای مثبت – ثروت قوی, دوستی سالم, روابط عاشقانه – شما به دست آوردن آن چیزهایی که به جای.

قانون جاذبه به عنوان توضیح داده شده در راز است تقسیم به سه مرحله: درخواست اعتقاد و دریافت:

سوال: یک ایده روشن از اهداف و انگیزه. خود را تجسم موفقیت در آینده است. از خودتان بپرسید جهان به اعطای خود را می خواهید.

معتقدند: احساس و عمل به عنوان اگر شما می دانید برای یک واقعیت است که هدف شما این است که در راه خود را حتی اگر شما به ترفند خود را به انجام این کار است. تمرکز همه چیز به شما می گویند فکر می کنم و انجام چیزهایی که شما می خواهید را به خود جلب.

دریافت: آماده برای دریافت همه چیز مثبت است که می آید راه خود را!

با استفاده از قانون جاذبه به نفع خود بزرگ است اولین گام در سفر به سوی یادگیری چگونه برای تبدیل شدن به یک مرد آلفا. تصور خود را از آینده آلفا وضعیت چگونه شما در حال رفتن برای رسیدن به آن و راه هایی که زندگی شما را بهبود بخشد هنگامی که شما به دست آمده از آن. اگر شما اعتماد به نفس است که شما موفق خواهد شد و سپس تبدیل درونی که حل و فصل به بتن عمل شما رشد خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *