قانون جاذبه و وجودی فکر

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من مخالف با بسیاری دیگر از معلمان از قانون جاذبه در چند مکان های کلیدی.

مثلا من یک مشکل بزرگ با تنها تمرکز بر روی تغییر افکار و اعتقادات است که بسیاری از معلمان از قانون جاذبه داشته باشد. نیاز یک فرد برای انجام کاری به منظور چیز دیگری است. اما من آموزش نیز به من نشان داده است که اعتقادات و افکار ساختار رفتار…

بنابراین به منظور رسیدن مردم به تغییر همه چیز در زندگی خود را, شما اغلب باید برای آنها را به تغییر دهید که چگونه آنها فکر می کنم و احساس در مورد خود زندگی می کند و جای خود را در آن; اما اگر شما نمی توانید آنها را به “اقدام الهام” پس از تغییر ذهن خود را, شما مستعد به مشکلات (و ترک آنها را بیشتر نا امید بعد از آن).

قانون جاذبه, اگر فکر از یک سکولار رواقی دیدگاه شبیه به هایدگر. هر چند توضیح, این امر لزوما نمی تواند یک مکان ساده آنها با هم همپوشانی دارند در احساسات. برای هایدگر, احساس وحشت و نگرانی ناتوانی در تجربه جهان به عنوان قادر به تسهیل پروژه های خود را به عنوان مثال راه مردم احساس خودکشی و افسردگی زمانی که آنها “نمی تواند انجام آنچه آنها می خواهند به انجام است.” و این احساسات بد است اگر شما معطل در آن و اجازه می دهد آن را به از بین بردن شما; اما احساس وحشت و نگرانی در خدمت بسیار مثبت سود: آن را به شما یادآوری می کند که شما زندگی می کنند زندگی شما واقعا می خواهید به زندگی می کنند (شما که “اصیل”) و به عنوان یک راه برای تعیین آنچه شما می خواهید با شما مخالف آنچه شما واقعا می خواهید.

این قانون همچنین به راحتی همپوشانی با کیرکگارد در “جهش ایمان”. به منظور رسیدن به جایی که ما واقعا می خواهید در زندگی ما نیاز به باور “ارتباط قابل تعلیق” (به عبارت دیگر خدا می تواند خم قوانین طبیعت و اخلاق را در رسیدن به خود را خواهد شد). نکته کلیدی در اینجا این است که به منظور رسیدن به آنچه شما واقعا می خواهید شما را به ایمان به آن را به شما بدون توجه به آنچه. (و این است که اغلب به نام “پاسخگویی” مرحله به مرحله که در آن شما با فشار دور همه مقاومت برای هدف خود را.)

و در یک سکولار توجه داشته باشید نیچه استدلال می کند برای یک موقعیت مشابه بدون خدا: به زندگی می کنند یک زندگی معنی دار است برای تبدیل شدن به یک نابغه یا فوق بشری (ubermensch) که توسط او به این معنی است که انسان می تواند فراتر از جهان به عنوان آن را با تبدیل شدن به چیزی بهتر از آنها در حال حاضر. توجه کنید که این مثل این است که سکولار تفسیر قانون جاذبه: اگر شما تغییر چگونه شما فکر می کنم و احساس شما تغییر چگونه شما را در جهان زندگی می کنند و شما در نتیجه زندگی خود را تغییر دهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *