3 قانون جاذبه نقاط ضعف

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

وجود دارد یک زن و شوهر از نقاط ضعف در قانون جاذبه است که اجازه خواهد داد که شما برای به دست آوردن نتایج سریع تر با قانون جاذبه است. این نقاط ضعف در بخش هایی از قانون جاذبه, اما به ندرت مورد بحث و یا صحبت در مورد. توسعه درک درستی از این حفره اجازه خواهد داد که شما را به آسمان موشک و نتایج خود را جذب و فاش کردن آنچه شما می خواهید سریع تر از شما همیشه می تواند تصور کنید. در اینجا آنها عبارتند از:

1. نفس می تواند خود را دوست و یا دشمن خود را. نفس این است که بخش کمی از مغز ما است که به ما اجازه می دهد به افتراق چیز است. این برچسب یک جدول به یک جدول و یا یک ماشین به عنوان ماشین. این کار به ما اجازه می دهد به حرکت جهان از طریق انجمن. مشکل این است که نفس نیاز به توجه و زیادی از آن.

نفس احساس نیاز می شود متوجه می شود شناخته شده است. این است که بخشی از ما است که حاضر می شود اشتباه است. این نیاز به حق در همه زمان ها. حتی زمانی که این اشتباه است. این می تواند یک مشکل برای ما اگر ما نمی نگه داشتن نفس در چک. این خوب است که نفس وجود دارد. بدون نفس ما را فراموش نکنید که آتش داغ است و یا وجود دارد که افرادی که مایل به دروغ و دستکاری. اما ما نمی توانیم اجازه نفس قانون است.

برای بسیاری از مردم, نفس, قوانین است. ما باید یاد بگیرند که اجازه نفس بود درست اما اجازه نفس به حق در راه است که ما خدمت می کند. در هنگام کار با قانون جاذبه ما باید آموزش نفس که ماندن با تمرکز بر آنچه ما می خواهیم و دانستن است که ما آن را در حال حاضر پاسخ صحیح است. نفس می خواهد به می گویند که ما هنوز و هنوز هم در آینده. متقاعد کردن نفس است که آن را در حال حاضر شما اجازه می دهد نفس به اجرای شایع در این راه است.

2. احساسات ما هستند و ما اعتیاد است. هر یک از ما معتاد به احساسات ما است. برخی از ما بیشتر معتاد به احساسات منفی نسبت به دیگران اما همه معتاد به احساسات. آنها همچنین می توانند دوست ما یا دشمن ما.

ما حتی نمی تواند مستقیم به چشم ما و یا شنیدن یک صدا و بدون داشتن یک پاسخ عاطفی به آن محرک. مشکل این است که بسیاری از مردم تبدیل شده اند معتاد به احساسات که آنها را در خدمت یا که باعث آنها را به حفظ و تکرار همان واقعیت را بارها و بارها. ما باید یاد بگیریم به توسعه عاطفی اعتیاد به احساسات است که حرکت ما در جهت ما می خواهید به آن بروید.

ما بیشتر احساس, شاد, شادی, هیجان زده, پرشور, بیشتر, ما معتاد شدن به آن احساسات. به طور مداوم احساس این احساسات اجازه می دهد تا ما را به توسعه اعتیاد برای کسانی که احساسات و اجازه می دهد تا ما را به خود جلب آنچه ما می خواهیم به زندگی ما سریع تر است. این مشکل برای بسیاری از افراد این است که آنها معتاد هستند به احساسات منفی و در ادامه به جذب منفی موقعیت و شرایطی در زندگی خود را.

3. اولین قدم همیشه سخت ترین اما با ارزش ترین. هر کس تا به حال تجربه هل دادن چیزی. اجازه بدهید با یک ماشین به عنوان مثال. همه ما می دانیم که در یک ماشین نشسته هنوز هم در خنثی دشوار است به حرکت. اما هنگامی که آن را در حال حرکت, ما فقط باید برای نگه داشتن فشار.

پیشرفت و قانون جاذبه همان است. بسیاری از مردم خواهد شد آغاز شده و به سختی آن در حال حرکت قبل از آنها به شما بدهد. آنها هرگز خود را یک فرصت برای شروع به شناخت و دیدن هر گونه پیشرفت. آنها انتظار برای دریافت نتایج فوری و به طور کامل واگرد سال پس از سال های برنامه نویسی در فقط چند روز یا چند هفته. این غیر واقعی است به عنوان انتظار می رود.

ما باید برای خنثیسازی خاص عادات خاص الگوهای فکری خاص عاطفی اعتیاد به منظور شروع به ساخت پیشرفت واقعی. این طول می کشد کمی زمان و مقدار زیادی از تمرین را انجام دهید. وجود دارد تکنیک های که ثروتمند زندگی اسرار برنامه ارائه می دهد برای کمک به سرعت این نمایی, اما آن را هنوز هم طول می کشد کمی زمان و تمرین است.

ما باید شروع چند, و ما باید ادامه دهم. ما نمی خواهد شروع به هل دادن ماشین ما اگر آن را خراب چهار خط بزرگراه و پس از پنج مرحله به دلیل آن کمی دشوار است. ما را نگه دارید هل دادن تا آن جایی که دیگران بسیار کمتر احتمال دارد به آن ضربه.

همان درست است برای قانون جاذبه است. ما باید نگه دارید هل دادن و فشار دادن و هل دادن تا زمانی که ما رسیدن به جایی که ما نیاز به توان و قادر به به طور طبیعی ایجاد و آشکار زندگی ما می خواهیم به زندگی می کنند در کوتاه ترین مقدار از زمان ممکن است. در برخی از نقطه شما را به سادگی آشکار آن چیزهایی که شما تمایل بسیار کمی به هیچ تلاش به سادگی چون شما عادت توانایی احساس, فکر می کنم, می شود و همانطور که شما نیاز به منظور آشکار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.