توسط جی کی رولینگ یک استاد از قانون جاذبه و تاکید ثروت?

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

آیا او آگاهانه ثروت جذب یا نه خانم رولینگ است بدیهی است که جذب نه فقط ثروت عظیم اما شهرت و موفقیت و سخاوتمندانه روح. امریکا یک ژنده پوش به ثروت داستان و من می دانم که من تنظیم در روز جمعه به شنیدن همه چیز در مورد آنچه قابل توجه این است برای به اشتراک گذاشتن با اپرا. من خوانده ام که او را تا حدودی در تقابل با او تجربه دینی خود. من شنیده ام که آیا او یک روحانی زن و یا نه. او می تواند فکر می کنم قانون جاذبه است یک دسته از مزخرف. فقط همین این پیشرفت از یک مادر تنها در رفاه زندگی می کنند به یک مولتی میلیونر در زیر پنج سال است.

در سال 1998 کتاب هری پاتر ساخته شده J. K. Rowling اول خود ساخته میلیاردر نویسنده در تاریخ است. فقط قبل از این که ناشر خود را به او توصیه به نگه داشتن او در روز کار وجود دارد به عنوان “شانس کمی از پول را در کتاب های کودکان.” یکی از چیزهایی که من می دانم برای مطمئن به منظور جذب و اجازه می دهد در موفقیت و ثروت (یا هر شکل خوب بودن) یکی باید ارتعاشی مطابقت به آن است. ظاهرا J. K. Rowling هیچ درگیری های داخلی با wildly موفق و ثروتمند است. شاید ما می تواند به یادگیری چیزی در مورد نگرش و جذب ثروت J. K. Rowling بازديد با اپرا. ما ممکن است قادر به مدل چگونه به این سفر رفت و از رفاه برای میلیاردر.

اکثریت ما نمی خواهد تبدیل به میلیاردرهای. بسیاری از ما حتی نمی خواهد تبدیل به ثروتمند. و چرا که نه ؟ چرا از آن است که بسیاری از مبارزه با ثروت ؟ بسیاری از مبارزه به سادگی به پایان می رسد دیدار. وجود قطع. اگر شما تجلی ثروت و شما می خواهم به مقدار زیادی پول بیشتری از خود بپرسید: “چه اعتقادات من باید در مورد افراد ثروتمند? چه قضاوت کنم باید در مورد افرادی که در قرعه کشی برنده? چه نظرات من در مورد افرادی که خیلی بیشتر از من انجام دهید؟”

این امر در خدمت شما خیلی خوب به حمله به خود را بصورتی پایدار و محکم برگزار اعتقادات در مورد ثروت و افراد ثروتمند است. اعتقادات خود را در حال برگزاری ثروت خود را از شما. پول فقط شکل دیگری از انرژی است. آن را نه ذاتا خوب است و نه بد. شروع به ساختن یک رابطه سالم با پول و مالی خوب بودن. درمان آن با احترام و قدردانی است. قدر پول دارید و از آن قدردانی خواهد شد برای شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.