تکنیک‌ها و ترفندهای بخش چند نفره سی پی کالاف دیوتی موبایل

دسته‌بندی نشده

اول از همه ، همیشه بهتر است که به مأموریت ها و وقایع بازی Kalaf Duty Mobile بروید. در حقیقت ، یکی از بهترین راهها برای به دست آوردن تجهیزات بازی و سلاح ها ، انجام این ماموریت ها است. آموزش و اکتشاف نقشه یکی از بهترین راه ها برای پیدا کردن نقاط پنهان در نقشه ها و زاویه های ویژه تیراندازی است. نقشه های چند نفره را چندین بار پشت سر هم انجام دهید و سعی کنید دشمنان خود را از زوایای جدید در هر مسابقه شلیک کنید.

فراخوان وظیفه: موبایل

تجربه دو برابر تجربه Kalaf Duty Mobile را از دست ندهید
بالاترین سطح بازی Kalaf Duty Mobile 150 است. اگر سطح بازی شما پایین است و می خواهید سطح خود را سریعتر بالا برده و به سطح 150 برسید ، بهترین راه برای انجام این کار در بازی زمانی است که امتیاز تجربه دو برابر شود. این ویژگی معمولاً در پایان فصل یا هنگامی که بازی به روزرسانی جدید را دریافت می کند ، در دسترس بازیکنان است.

جستجوی دوستان خوب در کالاف وظیفه موبایل
Mobile Call of Duty یک بازی گروهی است و شما باید با کمک دوستان خود بجنگید تا از بازی Call of Duty mobile تا حد امکان لذت ببرید. اگر نمی خواهید با کسی بازی کنید یا اتفاق می افتد ربات تمام وقت شماست ، همیشه دوستان جدیدی اضافه کنید و با دوستان خود به نبرد بروید. در پایان هر نبرد نمرات مختلفی در میدان نبرد نمایش داده می شود. در این بخش می توانید درخواست های دوستان را به افراد مختلف ارسال کرده و آنها را به دوستان خود اضافه کنید.

شرایط مختلف چیدمان را در بازی Kalaf Duty Mobile تعریف کنید
بسته به شرایط و نوع برنامه ، استفاده از سلاح های مختلف تأثیر بسیاری خواهد داشت. در نتیجه ، شما باید قبل از ورود به بازی ، طرح بندی ها را به هم وصل کنید. در بخش نمایش کاراکتر چهار لایه مختلف وجود دارد که هر کدام می توانید با سلاح مخصوص آماده کنید و با توجه به وضعیت مخالفان خود در طول نبردها اسلحه خود را تغییر دهید.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

یکی دیگر از بخش های مهم و مفید بازی بخش Perks است. این ویژگی ها که با افزایش سطح یک به یک برای شما فعال می شوند به سه گروه اصلی تقسیم می شوند که هر یک از آنها ویژگی خاصی را اضافه می کند که می توانید با توجه به سلاح و نوع بازی Call of Duty Mobile انتخاب کنید. به عنوان مثال ، برای تفنگ تیرانداز خود می توانید عکس هایی را انتخاب کنید که باعث می شود شما ساکت شلیک کنید یا شما را از رادار بیرون بیاورید ، یا اگر به نبرد نزدیک هستید و می خواهید به دشمن نزدیک شوید ، امکان افزایش مقاومت در برابر انفجار را دارید. یا حرکت ساکت انجام دادن.

فراخوان وظیفه: موبایل

مهارت های شخصیت را در Call of Duty Mobile فراموش نکنید
Operator Skill Character Skills یک سلاح قدرتمند و کاربردی در بخش چند نفره بازی Kalaf Duty Mobile هستند. این سلاح ها در طول مسابقه و با گذشت زمان برای شما فعال می شوند. این سلاح ها در ابتدای بازی Kalaf Duty Mobile قفل شده اند و با افزایش سطح خود در بازی Kalaf Duty Mobile برای شما فعال می شوند. در حال حاضر هفت مورد از این سلاح ها وجود دارد و شما باید قبل از شروع مسابقه یکی از این سلاح ها را در بخش Layout انتخاب کنید. این سلاح های قدرتمند کاربرد محدودی دارند. یعنی آنها بعد از تعداد مشخصی از شوت ها شکست می خورند ، اما قدرت آنها به حدی است که اگر از آنها به طور صحیح و محاسبه شده استفاده کنید ، می توانید به راحتی پیروز شوید. این سلاح های قدرتمند در زیر نقشه بازی خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل قرار دارند.

فراخوان وظیفه: موبایل

Scorestreaks در Kalaf Duty Mobile
Scorestreaks یکی دیگر از ویژگی های بخش چند نفره بازی است. Scorestreaks سلاح ها و ابزارهایی هستند که برای فعال سازی هر یک از آنها باید امتیاز خاصی کسب کنند. این امتیازات با کشته شدن دشمنان شما در بازی Call of Duty Mobile به دست می آید. توجه داشته باشید که این امتیازات بعد از هر ضربه در بازی صفر خواهد شد ، مگر اینکه از Perk مخصوص استفاده کرده باشید که از صفر شدن آنها جلوگیری می کند. تعداد این سلاح ها 11 عدد است و در هر مسابقه فقط می توانید سه مورد از آنها را با خود ببرید. این سلاح ها و ابزارها از ویژگی های جالبی برخوردار هستند و طیف گسترده ای از ویژگی ها مانند تفنگ های هوایی ، هواپیماهای بدون سرنشین ، موشک و غیره را به شما ارائه می دهند.

Air Drop Kalaf Duty Mobile
قطره های هوا را قدردانی کنید. Air Drapes یکی از بازی های Scorestreaks بازی است که می توانید با به ثمر رساندن نمره خود در سطح مشخصی ، در مسابقات چند نفره درخواست کنید. البته هیچ چیز شگفت انگیز در مورد این پرده ها در سطح پایین وجود ندارد ، اما در نمرات بالا می توانید سلاح ها و قابلیت های بسیار خوبی از دراپ ها بدست آورید.

فراخوان وظیفه: موبایل

بمب هسته ای در Kalaf Duty Mobile
همیشه جوایز خوبی برای افرادی که بهتر بازی می کنند وجود دارد. خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل یک سلاح پنهان موبایل چند نفره است که به راحتی حاصل نمی شود. اگر سطح شما در بازی بیش از 20 باشد و می توانید 25 نفر را بدون کشته شدن در بخش چند نفره بازی کشته کنید ، قابلیت بمب هسته برای شما فعال می شود. برای فعال کردن این ویژگی نیازی به تنظیمات خاصی ندارید. در صورت رسیدن به نمره مشخص شده ، این ویژگی برای شما فعال می شود. با این ویژگی تمام دشمنان شما در بازی کشته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.