قانون جاذبه و زمرد قرص

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قانون جاذبه قانون جهانی است که توضیح می دهد که چرا زندگی ما هستند و راه آنها هستند. آن ایالت که جهان بیرونی ما تجربه بازتابی از دنیای درون آن ایجاد می کنیم برای خودمان. قانون جاذبه است و این اصل است که ما همیشه به خودمان جذب است که در تراز با دولت ما بودن.

قانون جاذبه است مرتبط با یک پیر باطنی سند به نام زمرد تبلت که شامل عبارت “همانطور که در بالا, بنابراین در زیر.” زمرد قرص

نسبت به مصر باستان حکیم به نام هرمس Trismegistus. هر چه منشاء آن همانطور که در بالا, بنابراین در زیر به ما می گوید که همه چیز در جهان یکپارچه است یا یک. ما حتی می توانید ببینید شباهت در واژه “جهان” و “وحدت” یا “متحد” – “تک” به معنی یکی است. برخی از دانشمندان مدرن پیشنهاد کرده اند که جهان یک نوع هولوگرام به این معنی که هر بخشی کامل است بازتابی از کل است.

این ایده از این بخش منعکس کننده تمام می شود بسیار مهم است زمانی که شما به یاد داشته باشید که شما یک بخش از جهان است. این مربوط به قانون جاذبه-همه چیز شما فکر می کنم و احساس می کنم منعکس شده است به شما در شرایط بیرونی. در گفت: همانطور که در بالا, بنابراین در زیر “بالا” می تواند ایستادن برای جهان بیرونی همه چیز را در اطراف شما می بینید و “زیر” می تواند ایستادن برای خود درونی دولت خود را از افکار و احساسات و اعتقادات. وجود دارد یکی از جنبه های حیاتی از این فرمول به درک, اما. در حالی که درونی و بیرونی هستند بازتاب کامل از یک دیگر شما فقط باید کنترل بیش از یکی از آنها درونی است.

بسیاری از مردم تمایل به فرض مخالف -که حالت درونی است که در نتیجه از آنچه در جهان بیرونی آنها ساخته شده است. جریان اصلی روانشناسی پشتیبانی از این تاکید بر اهمیت محیط زیست در شکل گیری شخصیت یک فرد.

در حالی که وجود دارد این است که هیچ انکار که محیط زیست دارای یک تأثیر قوی در ما به ویژه هنگامی که ما کودکان هستند و اگر ما درک قانون جاذبه به ما می توانید شروع به “به نوبه خود” در محیط زیست تحت تاثیر قرار. است که به جای محیط زیست ما ایجاد ما می توانید شروع به ایجاد محیط زیست ما است. این است که در واقع پایه و اساس محکم آموزه آمد که از زمرد قرص و تمرین شده در طول قرن ها توسط گروه های مختلف. اخیرا فیزیک کوانتوم را آغاز کرده است برای اثبات برخی از این علمی. نشان داده شده است به عنوان مثال ذرات زیر اتمی هستند که در واقع تحت تاثیر کسانی که رعایت آنها.

اگر ما درک می کنیم که درونی و بیرونی و یا بالا و پایین هستند بازتاب کامل از یک دیگر پس از آن ما باید یک انتخاب است. ما می توانیم اجازه می دهد جهان بیرونی برای تعیین هر جنبه ای از زندگی ما است. البته پس از کیمیایی اصول آن نیز درست است که در برخی از نقطه ما خودمان ایجاد کرده اند این وقایع بیرونی اما ما احتمالا نمی تواند از این امر آگاه ترین زمان و بدون تلاش به درک این. اگر ما را انتخاب کنید این گزینه را انتخاب کنید و یا آن را به طور پیش فرض با ساخت یک انتخاب در زندگی ما خواهد شد و تمایل به, تکراری, به عنوان ما خواهد بود در واکنش به همان نوع از وقایع و بیش از بیش متوجه نیست که خود ما در ایجاد آنها.

دیگر بیشتر توانمند سازی انتخاب شده است برای تحت کنترل گرفتن از “زیر” است که افکار و احساسات ما. سپس ما می توانیم به تدریج درک کنند که جهان خارجی را منعکس خواهد کرد آنچه که ما در خودمان ایجاد. این است که به قصد پشت سر کسانی که تدریس هر دو قانون جاذبه و محکم حکمت زمرد قرص در طول قرن ها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *