اسرار تانترا – قانون جاذبه و جنس مخالف

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به کشف تانترا بهترین چیزی است که اتفاق می افتد برای یک زن و شوهر بازسازی و بهبود رابطه خود را. چه تانترا? آن است که یک دایره زندگی جریان انرژی بین دو نفر است.

چگونه است که شما می دانید زمانی که شما دیدار با کسی که شما در حال جذب ؟ البته آنها خوب نگاه کنید و یا آنها بوی خوب و یا دوست دارید صدا از صدای خود را. همچنین شما احساس می کنید چیزی. که چیزی است که شما احساس می کنید که جریان tantric انرژی است.

هنگامی که شما برای اولین بار لمس شریک زندگی خود را, شما احتمالا احساس کردند که ریپل برق جریان بین شما. گاهی اوقات شما ممکن است احساس آن زمانی که ساخت عشق. متاسفانه معمولا خشک پس از یک در حالی که. چگونه آمده است ؟ این است که چرا ؟

به درک آن کمک می کند تا به کشف یک کمی راه جریان انرژی بین یک مرد و یک زن است. آن را به عنوان ساده به عنوان این: جذب مخالف خود. این sex مرکز نر, همچنین شناخته شده به عنوان اولین چاکرا مثبت اتهام: فعال. زن sex مرکز شارژ شده منفی: پذیرای. فعال جذب پذیرای و بالعکس.

هنگامی که شما در نهایت در رختخواب, انرژی مثبت است که مشتاق برای رفتن. که مرد است. قطب منفی طول می کشد زمان برای گرم کردن; زمان برای پاسخ به جریان انرژی مثبت. که زنی است. راه داستان معمولا می رود مثل این: مرد هل همراه ظاهر می شود به زمان زیادی داشته و زن احساس می کند از سمت چپ.

آن را نمی باید بود. این راه حل بسیار ساده است: آن است که عشقبازی. عشقبازی یک نوع از هیجان اما نه عمیق بیداری است که ممکن است در یک زن sex مرکز.

این است راز: انسان وارد و سپس دو نفر از شما دروغ با هم و لذت بردن از سکون. بله شما انجام هیچ چیز نیست. شما به سادگی دروغ وجود دارد و احساس می کنید هر یک از دیگر. آیا عجله به سمت اوج لذت جنسی. احساس آتش بین شما و هنوز هم می شود.

پس از یک در حالی که انرژی در زن sex به طور طبیعی پاسخ می دهد. شما نمی خواهید به شمارش دقیقه پس لطفا سعی نکنید این زمانی که شما یک مهلت. آن نیاز به کمی زمان و هیچ کس نمی داند که چه خواهد بود.

هنگامی که او پاسخ مطرح می شود این انرژی در سرریزهای به سمت بالا و روی شکم پر انرژی, جریان که از او به انسان حلقه. به جای احساس اشتباه توسط او احساس پر و راضی است. یک دایره با انرژی ایجاد شده است و به طور طبیعی منجر زن و شوهر از سکون به حرکت. در حال حاضر شما می تواند حرکت کند و شما هر دو از آن لذت ببرید. اجازه ارگاسم در آمد خود را دارد.

بزرگترین مشکل با این عمل است که انتظار کار نمی کند زمانی که شما پر از تنش است. آن نیاز به یک آرامش عمیق در هر دو طرف. آرامش همراه با هوشیاری بنابراین آخرین چیزی که در شب زمان خوبی برای سعی کنید این را برای اولین بار. شما احتمالا هر دو به خواب بروید.

بنابراین پیدا کردن زمانی که شما می توانید شل کنید. یک آخر هفته را به تنهایی با هم در خانه و یا در تعطیلات کلبه که در آن هر دو از شما می توانید در زمان و مراقبت برای ایجاد یک محیط زیبا.

اگر زندگی این است که نشت از رابطه شما لازم نیست برای اسباب بازی یا طلاق دادگاه. سعی کنید کمی تانترا و ببینید چه اتفاقی می افتد. سکس قدرتمند انرژی است که همیشه در حال تغییر است. تعلیمات تانترا فعال ما به ارمغان می آورد که انرژی را به یک جریان متعادل که بازسازی ما و عشق ما به ارمغان می آورد به زندگی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.