قانون جاذبه – مراقب باشید که چه چیزی برای شما آرزو!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

آن است که گفت: “مراقب باشید که چه چیزی برای شما آرزو.” این همان چیزی است که قانون جاذبه در مورد. آنچه شما می خواهید, خواهد بود آنچه شما را جذب کند. در زندگی, نگرش, آیا مثبت است یا منفی در جایی در وسط طول می کشد کنترل از شما و اگر شما می خواهید به خودتان را با استفاده از راز را به نفع خود!

افرادی که درک قانون جاذبه همیشه انجام کاری برای کمک به آنها را تا زمانی که آنها را شکست داد و چالش است. آنها خوش بین و خوش بینانه در مورد چالش هایی که با آنها روبرو هستند. به آنها هر مانع یک فرصت است!

خرس در ذهن که شادی می تواند کثیف و بدون محدودیت زمانی در آن دخالت نمی کنیم با دیگران است. بنابراین به عنوان شاد به عنوان شما می خواهید!

هنگامی که شما در حال مواجهه با ناشناختهها به جای راه رفتن به دور از, ناشناخته, راه رفتن به سمت آن است. شما بیش از قادر به غلبه بر آن ناشناخته هنگامی که شما تمرین قانون جاذبه است.

تجسم مثبت اجازه می دهد تا شما را به زندگی می کنند به شیوه ای مثبت. استفاده از افکار ما به آنچه شما می خواهید. آن است که افکار تبدیل شده که همه چیز تا زمانی که شما عمل می کنند در افکار.

چه سخت است درک است که چرا راز یک.k.یک قانون جاذبه بسیار قدرتمند است اما در عین حال بسیار ساده است, اما شما لازم نیست به نگرانی در مورد که شما فقط نیاز به آن اعمال می شود!

هنگامی که شما درخواست راز شما خواهد شد کمتر احتمال دارد به احساس شکست و به جای آن به شما اجازه خواهد داد که تفکر مثبت به شما را راهنمایی به افکار شاد. که هر چه شما وجود دارد به شما می آید. هنگامی که شما شروع به پیاده سازی قانون جاذبه در زندگی شما آغاز خواهد شد برای دیدن آن را برای شما کار می کنند.

راز را می توان اغلب مربوطه با نگرش ما و گاهی در تناقض با آنچه در کلمات ما می گویند. بسیاری از اوقات مردم کشیده شده به منفی پس از اجرای تفکر مثبت می تواند برخی از کار. شما باید از خودتان بپرسید اگر شما در حال آماده به مثبت متفکر با استفاده از قانون جاذبه است.

هنگامی که شما قرار داده و راز کار شما شروع به دیدن خود نگرش مثبت شدن مسری است و مردم در اطراف شما شروع به اتخاذ تفکر مثبت خود را بیش از حد. این ممکن است به نظر می رسد دیوانه به این باور است که به سادگی با تغییر راه شما فکر می کنید می توانید زندگی خود را تغییر دهید, اما این درست است.

آیا شما می خواهید به کسانی که می آیند در پایان از تجارب بد و بدون از دست دادن همه چیز اما به جای اینکه قادر به غلبه بر موانع ؟ هنگامی که شما هر گونه درد و رنج و یا مشکلات با استفاده از قانون جاذبه شما را از شیار. شما reap what you sow.

با برخی از شما به زودی قادر خواهد بود برای قرار دادن قدرت تجسم مثبت به کار در زندگی خود را. به شما داده شده راهنمایی و مشاوره به شما کمک کند خودتان را تبدیل به مثبت متفکر و نحوه استفاده از آن مثبت جدید تجسم قدرت برای تغییر زندگی خود را برای بهتر شدن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *