حقیقت واقعی در مورد Fortune Telling: قانون جاذبه اتصال

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

آیا تا کنون شده است به روانی و بصری آینده – خواننده یا فورچون تلر یا از روی هوی و هوس و یا اینکه آن را احساس می کند برای شما مفید است ؟ می گفت: چیزی که ممکن است اتفاق می افتد در آینده خود را و حقیقت و ببین – آن اتفاق می افتد. چگونه می توانم شما را به حساب این تجربیات? چگونه می توانم به شما توضیح دهد و آنها را به خودتان ؟

به احتمال زیاد شما در حال تجربه چه مردم بیش از این نسل را تجربه کرده بود آن را از طریق نماز, ایمان, روز خواب, خوانش روانی فورچون تلر پیش بینی و یا حتی wishing on a star. همه این اشکال از میل سقوط به رده بزرگتر شده است که این موضوع از فیلم ها و صدها مقاله و کتاب: قانون جاذبه.

قانون جاذبه می توان با بیان این که افکار خود را به طور مستقیم در شکل دادن به حوادث که اتفاق می افتد در زندگی خود را. اگر شما می خواهید چیزی اتفاق می افتد و شما قادر به تمرکز کافی فکری و عاطفی انرژی در آن شما می توانید آن را تا.

البته آن را به عنوان ساده به عنوان که یا من به عنوان مثال می توان جوانترین باریک ترین, ثروتمندترین, ترین, صلح آمیز, مطالب فرد در جهان, نه به ذکر است که اولی ورزشی تبدیل خوانده شده من خواهد بود رانندگی.

مثل بقیه زندگی وجود دارد به تمامیت معنا و انرژی عاطفی ما میل و افکار. ما باید با خودمان روشن در مورد آنچه ما می خواهیم. ما را انتخاب کنید برای شرکت در رسیدن به هدف ما است. ما باید بیدار شود و به قدر آنچه را که داریم. ما باید مثبت فکر می کنم. ما باید برای عبور از موانع که در راه ما میل قلبی است. ما باید به این باور.

شاید شما با خواندن فال خود را روزانه از سایت و یا روزنامه یا مجله. یک روز به شما به عنوان خوانده شده که شما در حال رفتن به دیدار با کسی که در اطراف وسط ماه است. شما بیش از حد شلوغ به واقعا فکر می کنم در مورد هر کسی نشست و شما می دانید که در وسط ماه به شما خواهد شد کار بر روی یک پروژه بزرگ کار و زمان را به “ملاقات با فردی خاص”. یکی در اواخر کار شب دوستان خود می گویند که آنها در حال رفتن به جشن علامت نیمه راه در این پروژه است. شما خسته هستند و واقعا نمی خواهید برای رفتن است اما شما به یاد داشته باشید که پیش بینی از طالع بینی و در حالی که شما ممکن است مشکوک شما را با همکاران خود. یکی از همکاران خود به ارمغان می آورد یک دوست به جشن موقعیت و شما را ملاقات و مانند این فرد جدید.

روز بعد در محل کار در این پروژه از شما خواسته اگر شما می خواهید به نشستن در یک جلسه با یک مشاور. شما لازم نیست که برای انجام آن خود را رئیس می گوید: اگر شما بیش از حد شلوغ است. اما شما تصمیم به رفتن وجود دارد و شما با یک بازی بسیار جذاب و جالب مشاور که بعد از شما می پرسد برای ناهار. پس, فال درست بود! پیش بینی درست! نه یک بار بلکه دو بار!

به خوبی مرتب کردن بر اساس. در اینجا چیزی است که من اعتقاد دارم که اتفاق افتاده است: شما با استفاده از این پیشنهاد فال و آن را به حقیقت می پیوندند برای خودتان فعال خود را انتخاب کند. توسط تصمیم گیری برای رفتن به جشن و مشاور جلسه خود را در راه شما اعتقاد در هوا که, فال و آشکار ساخته است که نتیجه آن را پیش بینی کرد.

این تمایز مهم. طالع بینی ساخته شده است پیش بینی, اما شما ساخته شده پیش بینی درست با ایمان حتی یک کمی. یعنی چه که وقتی که می آید به قانون جاذبه? من فکر می کنم این بدان معنی است که هنگامی که ما ارسال تمایل ما به جهان ما در واقع تنظیم یک هدف برای خودمان – که ما قصد داریم برای رسیدن به. اگر من و شما خودمان را بگویید به اندازه کافی بار با انرژی احساسی و فکری که ما ممکن است روزی به سفر در جهان, به عنوان مثال, و سپس ما با استفاده از همان انرژی برای کار به سمت آن تمایل حتی خود ما پیشگویی به واقعیت می شود.

پس این می شود حقیقت واقعی در مورد ثروت گفتن مهم نیست که چگونه از آن ارائه شده و یا چگونه ما به دنبال آن: قدرت واقعی در درون شما است. اگر فکر می کنید در هوا است که شما در زندگی خود ایجاد کنید شما آشکار خواهد شد آن را از طریق قانون جاذبه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.