چگونه به اعمال قانون جاذبه برای مردم بسیار حساس

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قانون جاذبه

قانون جاذبه می گوید که مثل این است که نزد خود کشیده شده است. به عبارت دیگر افکار شما را اگر شما فکر می کنم آن را به اندازه کافی بلند دیگر ارتعاشی افکار یکسان خواهد بود و جذب آن است. کسانی که صحبت می کنند که شکست همیشه شکست و کسانی که صحبت از رفاه بیشتری رفاه. حتی احساس و صحبت از “عدم” چیزی که شما می خواهید را جذب بیشتر و عدم آن است. اگر شما می خواهید یک همراه و همدم اما شما تمرکز توجه خود را بر احساس تنهایی شما را جذب بیشتر احساس تنهایی است. گفت: misery loves company است که قانون جاذبه در عمل است. نکته این است که تا زمانی که شما می توانید فکر می کنم و صحبت می کنند و از سایر مطالب شما ادامه خواهد داد تا تجربه کارهای مشابه.

به منظور جذب که شما به دنبال شما می آیند باید از محل عدم مقاومت. آن را آسان تر است به سازگار افکار خوب در صورت عدم وجود مقاومت است. مقاومت است که هر گونه احساس شک و تردید و ترس و نگرانی و خشم و تنفر و حسادت و یا هر گونه احساسات منفی است که شما را نسبت به هر موضوع را در زندگی خود آن مسائل حل نشده روابط بد بد دوران کودکی و یا درگیری های داخلی. آن را در خدمت هدف آن است که به می دانم آنچه شما نمی خواهم به طوری که شما به هنگام تولد به شما چه آیا می خواهید. آیا شما می خواهید داستان و یا آیا شما می خواهید نتایج ؟ اگر شما می خواهید نتایج پس از آن متوقف گفتن همان داستان به اعتبار وضعیت فعلی خود را. بیشتر به شما در ادامه گفتن به خودتان و یا دیگران “چه شده است” بیشتر به شما جذب “چه شده است”.

در مورد Hsp

اولین و مهمترین حال بسیار حساس است و یک صفت و نه یک انتخاب. مطالعات پزشکی نشان داده اند که یک hsp مغز های مختلف آتش مسیرهای عصبی در پاسخ به همان محرک نسبت به nonhsp. هیچ قرص جادویی است که یک hsp می توانید برای بیولوژیکی تغییر صفت است. برای کسانی که به فکر استفاده از قانون جاذبه امید به فاز از حساسیت خود را به ضرب و شتم خود را تا قبل از حتی موفقیت. آن را مانند مایل به سبز چشم هنگامی که شما به وضوح باید چشم قهوه ای. چگونه شما می توانید رشد است و با استفاده از قانون جاذبه به خارج کردن بهترین در شما به عنوان یک بسیار حساس فرد است.

چگونه یک HSP می تواند اعمال قانون جاذبه

اگر شما همچنان به گفتن به خودتان و یا دیگران “من بیش از حد حساس به انجام این کار است” و یا “من حساسیت محدودیت من تنها به انجام این کار” — و سپس شما راست-شما بیش از حد حساس هستند به رسیدگی بیشتر است. هنگامی که شما برای جلوگیری از مردم, موقعیت, یا چیزهایی که شما ترس ممکن است پایمال حساسیت خود را پس از آن توسط قانون جاذبه آن بسیار چالش را تشدید خواهد کرد. دنیای درونی خود را که شامل ذهن و بدن و روح شکننده تر می شود که پس از آن آینه خود را از جهان بیرونی است. برای مثال بدن شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به بعضی از مواد غذایی آن را یک بار می تواند و یا شما دچار اختلالات خود ایمنی, سوء هاضمه, زخم, کم, انرژی, و یا شما تجربه نوسانات خلق و خوی و اضطراب-علائم و نشانه رفتن. با تمرکز انرژی خود را در چالش و تبدیل شدن آنها به بیشتر به چالش کشیدن! به جای سرگرم کردن افکار خوب است که شما بسیار مهربان و همدلانه بصری هوشمند هنری خلاق معنوی و غیره و جهان خواهد شد عملکرد به شما این زندگی با شکوه تجارب مرتبط با آن کیفیت. از طریق قانون جاذبه افکار و احساسات خود را تبدیل به واقعیت خود را. و تنها پس از آن می تواند مردم شروع به دیدن و درک بهترین در شما به عنوان یک بسیار حساس فرد است.

نتيجه گيری

شما بسیار حساس که قادر به خیلی بیشتر اگر شما انتخاب می کنید به در آغوش صفت و گسترش فراتر از آن. خود را مرکز جاذبه است که همیشه در مورد راه شما احساس می کنید در هر لحظه. گذشته است و تاریخ آینده است و در عین حال آمده است, اما چگونه شما احساس می کنید در حال حاضر هموار راه خود را به سمت آینده است. بنابراین قدرت در حال و در حال حاضر زمان برای شروع ارج نهادن به حساسیت خود را به طوری که شما می توانید رشد در این جهان یک فکر خوب در یک زمان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.