Facebook logo

قرارداد تیام عجیب‌تر بود! | سیتنا

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، سفر شیخ دیاباته به فرانسه اینقدر برای اعضای تیم و باشگاه استقلال غیرقابل هضم بوده که همچنان مسائلی در این باره مطرح می‌شود. هنوز هم هواداران این تیم سؤالاتی را از تحریریه روزنامه خبرورزشی می‌پرسند که چرا باید در چنین روز‌های حساسی باشگاه به یکی از دو مهاجم اصلی اش استراحت و مرخصی زایمان بدهد؟ البته در این باره با مسئول روابط بین‌الملل باشگاه حرف زدیم که به خبرورزشی گفت: «این بازیکن تاریخ تولد فرزندش را طوری تنظیم کرده بود که بتواند در بین دو فصل نوزدهم و بیستم در مرخصی باشد و قبل از فصل بدنسازی به تهران برگردد ولی این موضوع با کرونا و لغو چهارماهه مسابقات همزمان شده و این دردسر را برایش ایجاد کرد.»

با این همه همین مقام مسئول (کاظم قیم) به خبرورزشی گفت دیاباته از هیچ ویژگی خاصی نسبت به دیگر بازیکنان استقلال برخوردار نبوده و به واسطه وضعیت روحی و روانی اش او را به فرانسه برگرداندند، اما روز گذشته شیخ دیاباته در همین باره گفته بود از قبل در ارتباط با مرخصی زایمان حرف‌هایش را با باشگاه استقلال زده بوده و می‌توانسته در این برهه کنار همسرش باشد. بندی که البته ظاهراً باشگاه هم آن را پذیرفته و جای تعجب دارد!

اما این اتفاق برای باشگاه استقلال تازگی نداشته، چون دو سال پیش هم بازیکنی دیگر بود که بندی حتی عجیب‌تر از این در قراردادش داشت. مامه بابا تیام در روز‌هایی که می‌خواست از استقلال جدا شود به بندی اعتراف کرد که طبق آن بند می‌توانسته به محض جدایی وینفرد شفر سرمربی وقت تیم استقلال، او هم از این تیم برود. اتفاقی نادر که قرارداد بازیکن تیم را به شکل مستقیم با قرارداد سرمربی تیم متصل می‌کند! شاید اگر اسناد محرمانه و متن قرارداد‌های دیگر بازیکنان استقلال را هم در فرصتی مغتنم‌تر بررسی کنیم، به مواردی مانند گرفتن حواله ماشین، یا کارت سوخت و زمین و آپارتمان و ویلا در مازندران هم برسیم! که هر یک جزو بند‌های خاص بازیکنان خاص در استقلال بوده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.