معروف افرادی که موفقیت های به دست آمده با استفاده از قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

در طول تاریخ شده اند وجود دارد بسیاری از مردم واقعا فقط مردم عادی که در زندگی زندگی خود را با استفاده از قوانین جاذبه (LOA). این کالاها به ما می آموزد که زندگی را با مثبت بودن و داشتن اهداف است که ما واقعا بر این باورند دست یافتنی به ما می دهد دسترسی به قدرت های بزرگ قدرت جهان. انرژی مثبت است که ما منتشر می کنند و به جهان با تمرکز بر دستیابی به اهداف و تلاش برای رسیدن به این اهداف تمام وقت باور است که ما می رسند در موفقیت ما را به خود جلب فراوان انرژی مثبت است که در دسترس ما از جهان است. ما افکار ما ایجاد پتانسیل واقعیت است. واقعیت این است که ما تبدیل شدن به آنچه مورد نظر ما است. اگر ما تمایل و رویای موفقیت در کسب و کار محافل ادبی رهبری معنوی و یا هنر و علوم است.

شده اند وجود دارد بسیاری از مردم که تمرین کالاها و شهرت و ثروت و موفقیت در تلاش خود را. به طور معمول خود تلاش منجر به چیزهایی که لمس کرده اند زندگی میلیون ها نفر از مردم و بهره مند از درجه این افراد است. آنها ممکن است معروف شده است

چرا که زندگی می کردند زندگی خود را بر اساس راز, اما به عنوان نتیجه با استفاده از این بلندگو برای کمک به آنها انجام آنچه در آن است از خواب.

افراد زیر نمونه هایی از کسانی که موفقیت های به دست آمده و به نسبت ثروت خود را (و نه لزوما ثروت مالی به مثبت قدرت موجود در جهان که در آن زندگی می کنیم:

اندرو کارنگی – او یکی از ثروتمند ترین صنعتگران از قرن 20th. شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و نام او بلافاصله, اما من مطمئن هستم که

شما تشخیص نام کارنگی هال در نیویورک است. این نقطه عطفی بود که پس از او به نام. او بسیاری از مردم قدرت قوانین

جاذبه است. احتمالا معروف ترین دانشجویی بود که ناپلئون هیل نوشت که پرفروشترین رمان فکر می کنم و رشد غنی که به نوبه خود آموخته است بسیاری از دیگران راز.

هنری فورد – او بنیانگذار شرکت فورد موتور. وجود دارد میلیون ها نفر از افرادی که رانده خودروهای فورد و وجود ندارد بسیاری از مردم

که نیست حداقل دیده فورد و یا شنیده می شود که شرکت است که باعث می شود میلیاردها دلار در هر سال است. فورد بیش از حد آموخته راز از اندرو کارنگی.

جک کنفیلد – کنفیلد نویسنده سوپ جوجه برای روح. آن است که بهترین فروش رمان. وجود دارد در حال حاضر بیش از 100 میلیون نسخه در چاپ و در 54 زبان در سراسر جهان. بهترین فروش رمان که مردم می آموزد که چگونه مسئولیت رسیدگی به چالش های زندگی را با استفاده از کوتاه داستان های الهام بخش و انگیزشی مقالات.

Marci Shimoff – او نویسنده سوپ مرغ برای روح و سوپ مرغ برای روح. این بیش از حد در حال فروش بهترین رمان با الهام از سوپ مرغ برای روح, اما آنها به مقابله با این چالش های زندگی زنان و مادران است.

دکتر مایکل Beckwith – یک رهبر معنوی و بنیانگذار Agape بین المللی مرکز معنوی است که یک جماعت بیش از 8000 عضو دارد. Beckwith انجام داده معنوی کار با دالایی لاما و او نیز یکی از اعضای موسس راز علم از گرفتن غنی سمینار.

باب دویل – او خالق و تسهیل ثروت فراتر از دلیل برنامه. او با تمرکز بر علم از قانون جاذبه برای کمک به مردم یاد بگیرند که چگونه به استفاده از در زندگی خود را. این برنامه تبدیل به یکی از داستان های موفقیت از بازاریابی اینترنتی میباشد. بسیاری از مردم با استفاده از برنامه برای رسیدن به ثروت بزرگ است.

جان گری نویسنده کتاب مردان از مریخ و زنان از ونوس یک سال 1990 بهترین فروشنده می پردازد که با روابط بین مردان و زنان و چگونگی روابط موفق ترین زمانی که تفاوت بین جنس نر و ماده پذیرفته شده و مورد استفاده قرار گیرد به تعریف هر یک از دیگر.

وجود دارد بسیاری از مردم دیگر از شهرت و ثروت که عمل LOA. شما ممکن است تشخیص برخی از این نام ها:

افلاطون

نیوتن

بتهوون

شکسپیر

انیشتین

اگر مردم قبلا مورد بحث را آشکار رویاهای خود را, سپس آن را قطعا ممکن است برای بقیه از ما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.