من قانون جاذبه و آن را در بر داشت من اقامت در خانه مادر ،

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قدرت حاصل از رفتن را از طریق بارداری فرایند اجازه می دهد تا بسیاری از زنان برای دیدن حس و احساس می کنید که چقدر مهم است حضور او به فرزند خود است. خود را مطلوب توسعه متکی به آن است و او این را می داند. مادران نقش مهمی در رشد کودک, احساسی, از لحاظ جسمی و روحی و به عنوان آنجا که ممکن است این بهترین خدمت اگر مادر قادر به باقی می ماند در خانه با کودک خود است. مادران جدید کشف که چرا mama شیرها آنقدر شدت اختصاص داده شده برای نوزادان خود را.

ماندن در خانه ممکن است یک گزینه برای مادران مجرد, زنان بیوه و یا برای ارتباط با نسبت بدهی اما من با افتخار خود را نیاز ضروری به کار می کنند. اما برای آن دسته از مادرانی که قادر به ماندن در خانه نوزادان خود را بهره مند شوند.

قدرت تماس با مادری

هنگامی که شما آن را تجربه کرده اند وظیفه مادری می شود غیر قابل مذاکره است. شما پرورش رویاهای خود را برای موفقیت فرزند, و شما می دانیم که آن را بسیار حضور کمک خواهد کرد که او و یا او را به آشکار شدن شخصیت او شخصیت او مهارت های خود را و خود را به موفقیت. شما متوجه است که شما را تشویق نهایی بهترین تشویق; که شیرین ترین پرورش او می تواند دریافت. شما باید یک تمایل قوی را به توجه به این تماس مقدس و در خانه با کودک خود به آن می پیوندند.

گسترش عشق برای در بر گرفتن تمام

اما قبل از اینکه شما با پرورش حس عشق در جهت فرزند یا فرزندان خود را وجود دارد عشق شما پرورش نسبت به خود را پدر. شما و شوهر شما تا به حال یک رویا برای یک زندگی انجام. شما پرورش یک رویا برای آنچه که آن را برای لذت بردن از زندگی: که در آن شما زندگی می کنند; چگونه شما می خواهم که کودکان; چگونه شما را جمع آوری و آنها را با هم; چگونه شما می توانید آنها آموزش است. بسیاری از مواقع این رویاها گردد شدند با هم و شامل هر دو شما کسب درآمد برای تحقق آنها. وقتی که نوزاد متولد شده است آن رویاها به نظر نمی رسد به همان اهمیت را به عنوان قبل از. شما به سادگی می خواهید به عشق این که کودک بود و با آن است.

ممکن است زمان کمی عملی است. بله وجود دارد عشق و پرورش یک کودک و بله هنوز هم وجود دارد کسانی متقابل رویاهای. شما نمی خواهم به ادامه در برخی از راه برای کمک به تحقق آن رویاها? و نمی شود آن را پر زرق و برق اگر شما می توانید انجام این کار و ماندن در خانه با بچه ؟ اگر شما تمایل وجود دارد به یک راه و شما به آن را پیدا کنید و از آن لذت ببرید.

راهنمایی برای جستجوی فرصت های MLM

من کشف کرده اند که یکی از بهترین فرصت هایی که اجازه مادرم به ماندن در خانه زندگی می کند در مدل کسب و کار شناخته شده به عنوان بازاریابی شبکه ای یا بازاریابی چند سطحی (MLM.) اینترنت است marvelously کارآمد منابع غنی برای کمک به شما در کشف فرصت MLM است که خواهد بود مناسب برای شرایط خود را.

در اینجا یک چک لیست از معیارهای به شما به عنوان شما تحقیقات شرکت های مختلف. احساس رایگان برای اضافه کردن بیشتر خود را.

* بسیار قابل عرضه در بازار محصول ،

* سابقه خوبی?

* استانداردهای بالای اخلاقی?

* فراهم می کند آموزش ؟

* سرمایه گذاری کم?

* من عاشق این ایده!

* * * * مالی جایزه طرح ؟

* ارائه طرح کسب و کار?

* ارائه طرح بازاریابی?

* تمام وقت یا پاره وقت ؟

مشغول به کار در یک قانون جاذبه کار MLM

بازاریابی شبکه ای فرصت یک محیط غنی است که در آن به استفاده از قانون جاذبه به سادگی دقیقا آنچه شما می خواهید در یک کار است. در اینجا برخی از جملات آغاز کرده است برای شما. اگر شما را پر کنید در جاهای خالی شما می توانید این ایده ها یک مدل فوق العاده را برای شما به فکر می کنم و قرعه کشی کامل MLM فرصت نسبت به شما. من در یکی از اولین به عنوان یک مثال برای شما می باشد.

من یک متفکر خلاق.

من

من الهام بخش مردم

من مردم را تشویق به

زمانی که من با مردم صحبت من به آنها بگویید

من جذب

من درآمد

من زندگی در

بدن من است

معنوی من

لطفا احساس رایگان برای ایجاد یک تصویر کامل که شما می, آنچه شما می خواهید و چگونه شما می خواهم زندگی خود را به بود و چه چشم انداز خود را است. من دوست دارم هیچ چیز بهتر از شما می کرافت زندگی شما می خواهم عشق را به زندگی می کنند. من تمایل قوی به بخشی که الهام بخش است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.