Facebook logo

واکنش مدیرعامل استقلال به ماجرای اولتیماتوم به فرهاد مجیدی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، احمد سعادتمند از دیروز وارد چهارمین ماه فعالیتش در باشگاه استقلال شد. او در همین روز با انتشار پستی در صفحه شخصی اش خطاب به هواداران استقلال بابت تساوی که در دیدار با سایپا برای این تیم رقم خورد عذرخواهی کرد و پوزش خواست. مدیرعامل استقلال که مشخصاً در این برهه که به استقلال آمده سعی کرده بیش از هر چیز زیرساخت‌های باشگاه اعم از کمپ ناصر حجازی، زمین‌های تمرینی، سالن‌های بدنسازی، استخر و سونا و دیگر موارد مرتبط با یک تیم فوتبال حرفه‌ای را تأمین یا تجهیز کند درباره مسائل فنی و نتایج تیم هم بی‌تفاوت نیست. سعادتمند در گفتگو با روزنامه خبرورزشی در ارتباط با دو نتیجه ضعیف رقم خورده طی دو دیدار استقلال پس از دوران کرونا حرف زد.

آقای سعادتمند! از نتایج استقلال راضی هستید؟
قطعاً نه! اما من به این بازیکنان ایمان دارم و معتقدم وضعیت به سرعت تغییر خواهد کرد.

اما هواداران استقلال به شدت نگران نتایج بعدی و هفته‌های باقی مانده تا پایان فصل هستند.
ما هنوز چیزی را از دست نداده‌ایم! من به همه قول می‌دهم که هنوز برای کسب سهمیه آسیایی در تلاش هستیم و البته پس از آن باید برای لیگ قهرمانان آسیا هم مهیا شویم. مسابقاتی که قرار است در پایان شهریور برگزار شود. ضمن اینکه ما جام‌حذفی را هم داریم و انگیزه‌های‌مان برای دستیابی به بهترین نتایج بسیار زیاد است.

بدبیاری هم داشتید.
به هر حال تعدادی از بازیکنان ما دچار مصدومیت شدند و برخی محرومیت‌ها هم شامل حال بازیکنان ما شد که این مسائل در فوتبال طبیعی است و قطعاً تیم ما این‌قدر بازیکنان آماده پشت خط دارد که بتوانند جایگزین نفرات دیگر شوند. ما یک تیم کامل در اختیار داریم و ان‌شاءا… به زودی انتظارات هواداران‌مان را برآورده می‌کنیم.

با همین کادر فنی؟
بله! با همین کادر فنی.

اما پس از اینکه ۵ امتیاز از دو بازی‌تان را از دست دادید شایعه شد باشگاه به فرهاد مجیدی اولتیماتوم داده است.
اصلاً چنین بحثی در کار نیست و هیچ اولتیماتومی به کادر فنی داده نشده و همگی با قدرت به کار خود ادامه می‌دهند.

وضعیت پرونده شفر چه می‌شود؟
آن هم به امید خدا بدون مشکل رتق و فقت خواهد شد و خطری باشگاه را تهدید نخواهد کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.