قانون جاذبه – کمک هزینه تجلی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

اگر من می تواند به شما نشان می دهد یک راه واقعا آسان به در هم ترازی با میل خود آن را انجام دهید?

هنگامی که شما را به صلح با شرایط فعلی خود را دقیقا به عنوان آنها با هیچ چیز نیاز به تغییر را برای شما به احساس خوب و سپس شما اجازه می دهد حالت.

همه چیز شما فکر می کنم شما می خواهید بنابراین شما تجربه یک احساس امیدوارم که شما وارد خواهد شد هنگامی که شما در رسیدن به آنچه مورد نظر شما.

شما می خواهید پول است. چه تجربه خواهد کرد که شما?

شما می خواهید اعتبار. چه تجربه خواهد کرد که شما را?

شما می خواهید عشق متعهد است. چه تجربه خواهد کرد که شما را?

شما می خواهید جسمی خوبی بودن. چه تجربه خواهد کرد که شما را?

مستقیما به محل احساس. در حال حاضر شما در تراز ارتعاشی با خواسته های خود را. ماندن در آن محل چند بار در روز و به شما خواهد شد جذب چیزهایی که شما می خواهید.

اگر شما شکایت در مورد زندگی خود را, چگونه کافی کار شما این است که چگونه شما از آنها بدم میاید مجرد بودن چقدر بد اقتصاد است که شما disallowing خوب بودن از جریان شما.

لرزش خود را ندارد به طور خاص مقاوم در منطقه از پول می شود و مقاوم در برابر پول است. مقاومت به طور کلی مقاومت است. اگر شما شکایت دارند اگر شما انتقاد پیدا کردن گسل و قاضی هر چیزی که شما در حال مقاوم در برابر خواسته های خود را.

صلح با زندگی خود را دقیقا به عنوان آن را در حال حاضر. تمرین قدردانی و سپاس به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید به عنوان بسیاری از بار در روز به عنوان شما به یاد داشته باشید. اجازه رفتن به ‘چگونه’ و ‘که’ آن نیاز به نشان می دهد تا. نمی میکرو مدیریت جهان گفتن آن چه را که قرار است به آشکار شدن. تنها کار شما این است که در جریان دریافت آنچه شما می خواهید با تمرین احساس خوب و اجازه دادن به آن در.

تقصیر شما نیست که شما آموخته ام کم انتظار و اضطراب و یا انتقادی طبیعت است. بعد از همه با ما نیست بدانید “جیر جیر چرخ گریس می شود?” همه ما برداشت این عادات فکری از محیط اطراف ما. این تقصیر شما نیست اما از آن است که مسئولیت خود را برای تغییر این عادات اگر شما دیگر نمی خواهید به چه چیزی به شما تحویل داده. یادگیری انتخاب کنید افکار و احساسات خود را عمدا. پس از آن شما خواهد بود عمدی خالق به جای قربانی شرایط است.

هیچ چیز اشتباه است با وعده تحقق در هر و همه زمینه های زندگی است. توجه داشته باشید از گفتگوی درونی شما در مورد شایستگی خود را و یا احتمال از خواسته های خود را پر شده و فقط نگه داشتن انتخاب های بیشتر توانمند سازی درونی گفتگو. زندگی قرار است خوب باشد و شما ارزشمند هستند. قدرت واقعا در دست شما است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *