کریستال – نحوه فعال سازی و سرعت بخشیدن به قانون جاذبه (LOA) با استفاده از قدرت خود را?

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من تصادفا در یک فروم تاپیک بحث و گفتگو در مورد کریستال چند وقت پیش. این یک رد و بدل شده بین یک آقا و یک خانم.

“من در بر داشت یک کریستال در استانبول چه می توانم با این سنگ پرسید:” خانم.

“اگر من در سراسر یک کریستال در بستر رودخانه من پرتاب خواهد شد این تکه سنگ بی ارزش دور” نجیب زاده پاسخ داد.

سر من را تکان داد. حیف من فکر می کردم. در عین حال در همان زمان, من حدس می زنم این چیزی است که اکثر مردم انجام خواهد شد. هنوز بسیاری از خارج وجود دارد درک قدرت واقعی از کریستال. و برای کسانی که چند مایل به صحبت کردن و یا به اشتراک گذاری.

راز جهان توسط طوفان در زمان. محبوب بسیاری از معلمان مدافع این قانون آن را به ارمغان می آورد آنها را به شهرت و محبوبیت است.

برای یک لحظه مکث. فکر می کنم در مورد آن. که ستاره واقعی از راز ؟ Bob Proctor, جو ویتال بیل هریس, Jack Canfield, ماری الماس و یا هر گونه دیگر معلمان? هیچ. نه آن است که قانون جاذبه (LOA). من بدون شک از وجود این قانون درست مثل قانون جاذبه آن را همیشه وجود دارد و کار می کند.

اما کالاها صرفا کسانی که در 3 مرحله ساده: از باور و دریافت?

وجود نقص به این 3 مرحله ساده. آیا می دانید ؟

به عنوان اشاره در کتاب جک کنفیلد کلید زندگی با قانون جاذبه “از آن خود ارتعاشی متحده که جذب اشیاء تمایل خود را” بنابراین تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید و ماندن در احساس درست کلید به ارسال حق vibes به از بند باز کردن قدرت از کالاها.

و حق vibes به معنی انتقال خواسته های خود را در حالی که احساس شاد و آرام و برآورده.

هر اثری و احساس کمبود را ساخته اند که کل فرایند تجلی کند. آن را نه پیچیده احساس شما باید به مدیریت, به لوا برای شما کار می کنند. و آن را حتی سخت تر به حفظ احساس خوب به طور مداوم. برای تلفن های موبایل عمیقی? آن است.

بیایید آن روبرو هستند. ما انسان است. ما باید احساسات. ما باید اولویت های دیگر در زندگی است. شما واقعا می تواند تنها تمرکز بر روی آنچه شما می خواهید ؟ بعید است.

آنچه در مورد زمانی که شما رفتن به رختخواب در شب ؟ شما در جلوگیری از انتقال حق vibes برای جذب آنچه شما می خواهید.

و همچنین آنچه در مورد زمانی که شما از لحاظ عاطفی ، شما شروع به انتقال اشتباه vibes و جذب آنچه شما می خواهید نیست.

یک قانون است که به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل deceivingly آسان به درخواست رسد سخت تر از انتظار می رود. من موافق وجود دارد بسیاری از کسانی که موفق به گرفتن آنها چه می خواهند. اما من هم معتقدم که بسیاری از شکست.

وجود دارد یک روش ساده تر. شما می توانید به نوبه خود سنگ کریستال به یک میل آهنربا و جذب آنچه شما می خواهید.

این چگونه ممکن است ؟ از آنجا که کریستال دارای اثر حافظه و ارتعاش در آن منحصر به فرد خود را با فرکانس ارسال سیگنال به جهان 24 ساعت 7 روز هفته. هنگامی که شما برنامه آن کریستال گیرنده می فرستد و از vibes به جهان خود را با درخواست.

بنابراین به جای شما درگیر شدن قانون جاذبه شخصا شما نماینده آن را به کریستال های خود را. آن است که هنوز “شما با قرار دادن سفارش خود را با جهان است” اما آسان تر است.

اما چرا ساده تر ؟

نه تنها انرژی برشمرده از کریستال های سازگار و خالص و سطح انرژی نیز بالاتر است. با توجه به یک تایوانی text بر روی کریستال انرژی برشمرده از این کریستال سنگ ها بین 1000 تا 10000 بار قوی تر از که از انسان افکار.

و چه همه این به شما چیست ؟ شما با سرعت بالا تجلی روند و جلوگیری از خرابکاری خود. در آن آسان تر و سریع تر برای دریافت محصول و تجربه به شما می خواستم.

چگونه به از بند باز کردن انتقال قدرت از کریستال به آشکار تمایل خود را?

در 3 مراحل ساده شما می توانید به نوبه خود یک deceivingly بی ارزش کریستال به یک میل آهنربا.

در اینجا نحوه:

پاک کردن کریستال: این است که برای پاک کردن و رها کردن پیام قبلی جاسازی شده در سنگ. حذف ناخواسته انرژی است.

چند روش شما می توانید استفاده کنید از جمله غوطه ور شدن در دریای نمک برای یک روز شستشو با آب در حال اجرا و نگه داشتن سنگ در محفظه فریزر.

کریستال شارژ: این است که برای بازگرداندن انرژی از سنگ. شما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان شارژ قابل شارژ باتری تخت.

جای کریستال در زیر نور خورشید و یا بر روی پاک کردن کوارتز خوشه ای.

من همیشه ترجیح می دهند روشن کوارتز خوشه ای روش از آنجا که شما می توانید انجام پاکسازی و شارژ در یک مرحله. به سادگی به جای کریستال روی کوارتز خوشه ای یک شبه.

کریستال های برنامه نویسی: این زمان شما تمرکز بر آنچه شما می خواهید. برگزاری کریستال در دست راست خود را. تمرکز و تجسم محصول و تجربه آنچه شما می خواهید در چشم و ذهن شما را.

بعد از دیدن این تصویر به آرامی ناپدید شدن به کریستال. شما ممکن است می خواهم به ایجاد یک بیانیه به تقویت برنامه نویسی خود را. بهترین بخش این است که شما نمی خواهد خطر تخریب خودتان. شما نمی خواهد و فشار دور چه در این راه به شما هنگامی که شما در حال عاطفی پایین. هر چه میل یا پیام شما برنامه ریزی شده اند به کریستال ادامه داد: به انتقال به جهان خود را با درخواست.

در آن را ببینید آن را احساس کنید و آن را فراموش کرده ام.

که در آن است.

رها کردن قدرت کریستال ها را به خود جلب تمایل خود را شبیه به درگیر شدن قانون جاذبه است. تنها آسان تر و سریع تر است. و برای شروع توصیه من این است که پاک کردن کوارتز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.