چه تفاوت بین سفارش کیهانی و با استفاده از قانون جاذبه?

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

کیهانی سفارش مردم به شما بگویم که سیستم خود را حذف کرده است بدون هیچ زحمتی و حذفیات از قانون جاذبه آموزش. آیا این درست است ؟

چگونه شما در واقع آشکار فراوانی?

در اینجا چلیپا از مشکل است. هیچ آنهایی که راه همان است که هر کسی دیگری را در مسیر. قانون جاذبه کار می کند با جذب به زندگی شما کسانی که همه چیز شما در مورد فکر می کنم و احساس می کنم در مورد.

(باور + Vision)شور = تجلی

قانون جاذبه و قانون کیهانی سفارش هستند. هر دو فرآیند از شرکت ایجاد شده است. اگر ما تغییر ظاهر این فرمول با استفاده از یک ریاضی, ترجمه, آن است که هنوز هم همان فرمول است.

(باور * شور) + (چشم انداز * شور) = تجلی

این همان فرمول بالا اما این کار باعث روشن تر مشکلات مردم معمولا اند. بسیاری از ما قادر به تجسم و برای اضافه کردن علاقه به آن. این امر به ویژه درست است اگر ما تفکر. که در آن مشکلات بوجود می آیند معمولا در بخش اول است. آن است که اغلب مورد است که اعتقادات ما مطابقت ندارد چشم انداز ما. ما ممکن است بخواهید به میلیونرهای یا به یک خانه بزرگ با یک نمایش آب, اما ما در حال حاضر ما شرایط و آن را به نظر نمی رسد در زندگی ما است.

چرا آن ظاهر می شود ؟ آن را به نظر نمی رسد چرا که ما آن را نمی بینیم و ما باور نمی کنیم در آنچه که ما می توانید ببینید. این درست خواهد بود که آیا شما با استفاده از سفارش کیهانی یا قانون جاذبه است. شما نگاه خود را نکبتی آپارتمان و این درست نیست که شما باید در چشم انداز خود را. این واقعیت سخت است برای مبارزه. شما احساس ناامیدی و عدم است. این احساس سبب اعتقاد به این که شما لازم نیست که چشم انداز خود را می سازد و قدرتمند منفی است. همانطور که می دانید منفی اضافه شده به مثبت کاهد از مثبت است. اگر آنها از ارزش برابر شما صفر است.

تغییر باورهای خود را

برخی از سفارش کیهانی برنامه را نشانی از نیاز به تغییر باورهای خود را با ضربان دارای دو گوش تأملات و یا تاکید فایلهای دیداری. این کار خواهد کرد. برخی از قانون جاذبه مربیگری نیز تامین چنین ایدز است.

شما همچنین می توانید خود را هدایت مدیتیشن یا ضربان دارای دو گوش خود را با خود تصدیق و رسیدن به پایان. ما باید برخی از مورد علاقه های شما است که مورد بحث ما در وب سایت ما. هنگامی که شما اجازه رفتن از عدم و در آغوش 100% مسئولیت زندگی خود را به در حال حاضر آن را آسان به این باور است که شما فقط مجبور به ادامه همکاری ایجاد کنید. شما لازم نیست برای یادگیری چیزی جدید. فقط خوشحال بود که به شما داده شده این هدیه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *