انتظار فراوانی – چگونه به استفاده از انتظار به ماشه قانون جاذبه!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

انتظار فراوانی است که یک نیروی پویا. دقیقا چه شما انجام برای ایجاد افزایش یافته است ؟ ثروت نمی خواهد آمد به جهان مادی تا زمانی که شما برای اولین بار انتظار تجسم ثروت در ذهن خود را.

اما دقیقا به چه معنا است ؟

موفق داخلی

قبل از ما می توانید شروع به غلبه بر فقر اطراف ما در جهان خارجی ما نیاز به ادعای پیروزی بر فقر به خاک سپرده عمیق در درون خودمان است. رفاه شروع می شود با یک درون آگاهی از این واقعیت است که عرضه نامحدود فراوان از قلمرو معنوی در اطراف ما.

“این تقریبا به عنوان اگر وجود دارد نامرئی مخزن فراوانی در جهان است که می تواند شنود گذاشته اگر شما فقط اطاعت برخی از قوانین معنوی.” — Norman Vincent Peale

ممکن است به احساس ضعیف داشتن آگاهی و درک بودن احاطه شده توسط نامحدود خدا از جهان; خدا که هرگز تا کنون فاقد است. عدم که هر یک از ما در زندگی با آنها مواجه است صرفا به ارمغان آورد چرا که ما خود را محدود آگاهی است.

لامپ داستان

وجود دارد یک داستان از یک زن و شوهر فقیر که حرکت می کند به یک روستای کوچک و شگفت زده به کشف خانه جدید خود را روشن است برق. این زن و شوهر تا به حال هیچ دانش قبلی در مورد قدرت و ظرفیت برق و علاوه بر این آنها هرگز نور الکتریکی قبل از.

مدت کوتاهی پس از تنظیم آنها را به این کشف جدید که فروشنده توصیه می کند که آنها خود را ارتقا هشت وات نور لامپ 60 وات نور لامپ; به منظور بیشتر برآوردن نیازهای خود. پس از به تازگی خریداری شده و نور لامپ به برق وصل است در تمام اتاق روشن شده است.

این زن و شوهر هرگز تصور در وحشی ترین رویاهای خود را که منبع این سیل از نور شده بود همه زمان ها وجود دارد. آنها این را نمی دانند فراوان افزایش نور می تواند از همان زمان بود که تغذیه خود را هشت وات نور لامپ.

متصل به وفور با انتظار

حقیقت این است که بسیاری از ما حتی کمتر آگاه از قدرت در دسترس ما نسبت به این زن و شوهر شد از برق جاری است. ما فقط نمی تصور کنید که نامحدود و فراوان زمان در بر می گیرد که ما می تواند سیل زندگی ما با نور بسیار درخشان تر از قوی ترین لامپ.

قادر به آشکار افزایش ما به پلاگین بزرگتر بیشتر مرفه باردار ایده به زمان نامحدود فراوانی از خدا. با عرض پوزش به می گویند هر چند اکثریت ما خفه عرضه ما با انرژی منفی افکار در ارتباط با عدم اطمینان و ترس و همچنین فقر; که به نوبه خود به سادگی قطع جریان رفاه.

امروز می تواند وقت خود را به بورس که منفی مزمن معمول از تفکر است. سعی کنید به یاد داشته باشید که جریان از مقدار زیادی جریان در جهت باردار ذهن است. ما نیاز به زندگی با ایمان انتظار برای دریافت.

ایمن ایجاد نهایی مورد نظر هدف در ذهن خود زندگی می کنند و باردار. انتظار چیزهای خوب اتفاق می افتد. انتظار پر برکت خواهد بود. پیش بینی در حال حاضر در اختیار داشتن ثروت و ایجاد رفاه مورد نظر شما در ذهن خود برای اولین بار. تشخیص که در آن شما می دانید که در آن شما می رویم و انتظار برای دریافت وجود دارد!

مجوز خود را انتظار برای فعال کردن نیروی جذاب است که کمک خواهد کرد که حرکت خود را به اهداف مورد نظر در جهت خود را.

“به عنوان یک انسان فکر می کند در قلب خود را پس او است.” — ضرب المثل 23:7

اجازه دهید قانون جاذبه کمک خود را آشکار مرفه افکار.

به یاد داشته باشید: به عنوان شما فکر می کنم به معنی افکار درونی قلب خود را که شما کنترل. این چیزی است که شما انتظار چه چیزی شما را جذب و چه شما در نهایت دریافت خواهید کرد.

ممکن است شما زندگی می کنند با ایمان انتظار برای جذب یک زندگی رو به رشد رفاه!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *