Facebook logo

واکنش عالیشاه به خداحافظی بیرانوند: فکر می‌‎کردیم شوخی است!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، بازی پیکان و پرسپولیس در حالی با نتیجه ۳- یک به سود شاگردان یحیی گل‌محمدی به پایان رسید که قبل و بعد از پایان این دیدار اتفاقات جالبی در رختکن قرمزپوشان تهرانی رخ داد. علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در رختکن با اغلب همبازیانش خداحافظی و اعلام کرد «بازی با پیکان آخرین بازی من برای پرسپولیس خواهد بود!» با توجه به روحیه علیرضا بیرانوند و شوخ‌طبعی این دروازه‌بان ملی‌پوش همبازیانش این خداحافظی را خیلی جدی نگرفتند! با این وجود امید عالیشاه قصد داشته بازوبند کاپیتانی را به علیرضا بیرانوند ببخشد تا آخرین بازی او در ترکیب پرسپولیس باشکوه‌تر شود اما…

بازی با پیکان با بهترین نتیجه ممکن برای شما تمام شد. از این بازی بگو.
خدا را صد هزار مرتبه شکر که برنده از زمین خارج شدیم. من قبل از این بازی هم مصاحبه کردم و گفتم سه بازی اول پرسپولیس برابر پیکان، شاهین بوشهر و ماشین‌سازی خیلی تعیین‌کننده است. ما توانستیم اولین خوان را با برد پشت سر بگذاریم و این پیروزی از لحاظ روحی و روانی هم خیلی به تیم کمک می‌کند.

خودت هم در سمت چپ خط میانی پرسپولیس چند موقعیت خوب داشتی که نتوانستی تبدیل به گل کنی.
بدشانسی هم عاملی شد که نتوانم گل بزنم. سعی کردم در این بازی به تیم کمک کنم و امیدوارم رضایت کادر فنی و هواداران را را جلب کنم.

بهترین بازیکن پرسپولیس در این بازی چه کسی بود؟
همه خوب بودند. پرسپولیس متکی به یک بازیکن نیست و عامل اصلی موفقیت‌های چند سال گذشته تیم هم همین مسئله بوده است.

ولی مهدی عبدی جوان خوش درخشید و دبل کرد.
مهدی هم‌استانی من است و امیدوارم روز به روز بیشتر پیشرفت کند. او بازی خوبی ارائه داد، اما باید گل‌هایش به پیکان را فراموش کرده و روی مسابقات بعدی پرسپولیس تمرکز کند.

بازوبند کاپیتانی پرسپولیس هم در این دیدار به تو رسید. چه حسی داشتی؟
کاپیتان اول ما سیدجلال حسینی است. برای ما مهم موفقیت پرسپولیس است و اینکه چه کسی بازوبند را می‌بندد چندان حائز اهمیت نیست. با این حال افتخار می‌کنم پیراهن این تیم را می‌پوشم و افتخار بستن بازوبند هم نصیب من شده است.

به نظر می‌رسد بازی با پیکان گودبای‌پارتی علیرضا بیرانوند بوده باشد. خبر داری که نمی‌تواند در تمرین چهارشنبه (دیروز) شرکت کند؟
یک چیزهایی شنیدم که باشگاه آنتورپ با حضور بیرانوند سر تمرین و مسابقات پرسپولیس مخالفت کرده است. اگر می‌دانستم واقعاً گودبای پارتی اوست بازوبند کاپیتانی را به علیرضا می‌دادم که خداحافظی باشکوهی داشته باشد.

ولی شنیدیم علیرضا بیرانوند داخل رختکن با همه شما خداحافظی و اعلام کرد «بازی با پیکان آخرین بازی من در پرسپولیس است!»
باور نمی‌کردیم جدی باشد و فکر می‌کردیم خداحافظی داخل رختکن علیرضا بیرانوند مثل همیشه شوخی است! به هر حال ما دوست داریم او را تا پایان فصل کنار خودمان داشته باشیم. علیرضا خیلی برای پرسپولیس در این سال‌ها زحمت کشیده و به هر حال باشگاه آنتورپ بلژیک هم دوست دارد بازیکن جدیدش را در اختیار داشته باشد. مثل اینکه باشگاه هم نامه‌نگاری کرده که از فیفا برای این موضوع استعلام بگیرد.

بعید است فیفا چنین اجازه‌ای بدهد و احتمالاً حق را به باشگاه آنتورپ خواهد داد.
برای علیرضا بیرانوند هر جایی که باشد آرزوی موفقیت می‌کنم.

راستی این ماجرای پُست مشترک بازیکنان پرسپولیس چه بود؟
خیلی دوست ندارم در این رابطه صحبت کنم. هر آنچه گفتنی بود در متن مشترک آمده است.

ولی برخی معتقدند این اقدام در حال حاضر درست نبود و ممکن است تیم را به حاشیه ببرد.
ان‌شاءا… همه چیز درست می‌شود!

مثل اینکه نمی‌خواهی این موضوع را باز کنی؟
گفتم که ان‌شاءا… درست خواهد شد.

بازی بعدی شما با شاهین بوشهر است. با توجه به اینکه این دیدار در استادیوم آزادی برگزار می‌شود نتیجه آن را چگونه پیش‌بینی می‌کنی؟
فوتبال قابل پیش‌بینی نیست ضمن آنکه بازی در استادیوم آزادی زمانی مزیت است که در حضور تماشاگران باشد. این روزها ویروس کرونا گسترش پیدا کرده و وضعیت اغلب شهرها قرمز است. به همین خاطر هم ما از حضور تماشاگران پرشمار خود محروم هستیم.

با این وجود همین هواداران انتظار دارند بعد از شکست دادن پیکان بتوانید شاهین دیگر تیم پایین جدولی را ببرید.
هواداران هر انتظاری داشته باشند به‌حق است. ما هم هدفی جز خوشحال کردن این عزیزان نداریم، اما در نیم‌فصل دوم و هفته‌های پایانی تیم پایین جدولی و بالا جدولی معنایی ندارد. همه تیم‌ها با تمام وجود وارد زمین می‌شوند که نتیجه بگیرند. شاهین بوشهر هم با انگیزه فراوان جلوی ما بازی می‌کند و حق نداریم این تیم خوب را دست‌کم بگیریم. البته همان‌طورکه قبلاً گفتم سه بازی پیکان، شاهین و ماشین‌سازی بسیار برای ما مهم است و می‌خواهیم حداکثر امتیازات را از این سه مسابقه کسب کنیم.

قرار بود در بازی با پیکان تو پنالتی بزنی؟
حرف خاصی زده نشد، اما من آمادگی داشتم اگر داور به سود ما اعلام پنالتی کند پشت توپ بایستم. مشکلی از این بابت نداشتیم، چون چند بازیکن دیگر پرسپولیس هم این آمادگی را داشتند.

در میان مدعیان سپاهان اصفهان، فولاد خوزستان و شهرخودرو مشهد هم توانستند حریفان خود را شکست دهند. در این رابطه نظری نداری؟
ما در پرسپولیس یاد گرفتیم فقط روی بازی‌های خودمان تمرکز کنیم. به هر حال تیم‌های رقیب بیکار نمی‌نشینند و می‌خواهند در بازی‌های باقی‌مانده موفق شوند. این درست که ما ۱۰ امتیاز با تیم دوم جدول فاصله داریم ولی هنوز چیزی تمام‌شده نیست. باید بیشتر تلاش کنیم و اجازه ندهیم این فاصله ۱۰ امتیازی کم شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *