قانون جاذبه و خود را سحر و جادو و جن و

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

زمانی که من جوانتر بود من تا به حال یک مس جن لامپ. حداقل من فکر کردم آن نگاه مانند علاءالدین جن سحر و جادو لامپ. و چه خنده دار که در مورد این است که جن چراغ تا به حال پول در آن است. من پدر و مادر قرار داده اضافی تغییر در جن لامپ زمانی که آنها تا به حال شانس. در حال حاضر من نمی دانم آنچه اتفاق افتاده که جن لامپ, اما من می دانم که پول برداشته شد و من وقتی که من بزرگ شدم.

آیا شما تا کنون یک جن لامپ? آن را خوب اگر شما انجام داد. شما دیوانه نیست. که لامپ فقط نماد آنچه که شما می خواهید به آشکار در زندگی خود را. حتی اگر واقعی جن نمی آشکار لامپ هنوز هم نماد آنچه که خواسته های خود هستند. من می دانم که زمانی که من هنوز هم می تواند بشنود جن بیرون آمدن از چراغ جادو گفت: “آرزوی من است فرمان”.

تصور کنید علاءالدین جن اعطای شما را آرزو می کنم. آنچه را که شما می خواهید ؟ است که این پول, سلامت, شادی, دوستان, در یک رابطه ؟ بدون توجه به آنچه شما می خواهید برای آن است مال شما. واقعا! آنچه شما می خواهید برای انجام شده است به طور خاص تجسم آن تعریف آن به آن فکر می کنم آن را قبول و مثبت باشد و شما آن را دریافت کنید. حتی کوچکترین شک و poof آن رفته

من به یاد داشته باشید از شنیدن این داستان در مورد یک پسر که برنده قرعه کشی 3 بار. این است که چرا ؟ که منصفانه نیست. و پس از او برنده قرعه کشی اولین بار, از آن آسان بود برای او را به این باور او را به برنده شدن در این قرعه کشی دوباره. آن را مانند طبیعت دوم به این پسر. بر این باورند که آن را با شما است. تغییر الگوی فکری خود را و شما در حال حاضر دریافت آنچه شما می خواهید. عکس زندگی خود را با آن. احساس شادی از دریافت هدیه خود را. هرگز شک که شما آن را داشته باشد. اگر آن است که یک ماشین جدید است که شما می خواهید تصور کنید که در آن نشسته رانندگی آن را از پایین خیابان. اگر شما می خواهید به از دست دادن وزن و تصور کنید که با پوشیدن آن “لباس نازک”. هر آنچه که شما تصور کنید که شما را جذب آن است.

چگونه در مورد King Midas. همه چیز او را لمس تبدیل به طلا. او نمی باید به فکر می کنم “آیا این شی تبدیل به طلا”. او می دانست که هر زمان او را لمس یک شیء آن را تبدیل به طلا. بدون شک. هیچ منفی. اگر شما می خواهید چیزی را تصور کنید که در آن آن را احساس می کنید و اگر شما را به شنیدن یک صدای درونی می گویند “شما آرزوی من است فرمان” و سپس گوش دادن به صدای درون و از آن لذت ببرید تجلی خواسته های خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *