قانون جاذبه – چه ارتعاشی نسبیت?

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

بسیاری از معلمان از قانون جاذبه بحث در مورد ارتعاشی نسبیت; اما آنها اغلب نمی توضیح آنچه که آنها به معنای این اصطلاح. بنابراین این مقاله به دنبال به سرعت توضیح این مدت به شما.

پس در یک کلام چه ارتعاشی نسبیت?

ارتعاشی نسبیت است یک مفهوم چند که equivocated چرا که آنها با هم کار کنند. بنابراین توجه به متن به ببینید که در یکی خاص, معلم, معنی.

در اساسی ترین مفهوم ارتعاشی نسبیت است که نسبیت-عدم وجود استانداردهای مطلق-ارتعاش. به عبارت دیگر ارتعاشی نسبیت توانایی (در یک معنا جهانی; به عبارت دیگر, که شما می توانید در همه به) احساس هر گونه احساسات از ناامیدی به شادی.

آن را نیز در طرف دیگر سکه: از آنجا که شما باید این آزادی را شما می توانید انتخاب کنید به احساس هر گونه احساسات از ناامیدی به شادی بدون در نظر گرفتن وضعیت و جهان را به بیش از آن را به شما. شما ممکن است همیشه این را به منفی جای به عنوان بسیاری از مردم را; با این حال, آن را ممکن است برای هر وضعیت و این مثبت است.

مثلا نلسون ماندلا گفت: تونی رابینز که او نمی برند و در زندان: او آمادگی خود را به رهبری مردم است. یا او را به قتل می شود و تبدیل به یک شهید (جرقه انقلاب) و یا از او می خواهم در نهایت منتشر خواهد شد و جای خود را به عنوان یک رهبر در آفریقای جنوبی. بدون در نظر گرفتن او می خواهم او آرزو: دولت آفریقای جنوبی را برای بهتر تغییر دهید. او تصمیم گرفت تا نگاهی به وضعیت خود را به عنوان گام دیگری در هدف خود مانعی برای آن; او رنج می برند نیست او یاد گرفتیم. و پس از زندان او با خوشحالی می کرد با افرادی که در زندان او.

هر چند در ابتدا ممکن است به نظر می رسد مثل این است که یک دور به عنوان مثال از زندگی خود نیست. ما همه صرف وقت بسیار در زندگی ما رنج می برند. و اگر کسی می تواند به نوبه خود سال ها در زندان به یک نکته مثبت و یک گام به هدف خود حتی-سپس آن را ممکن است به نوبه خود تقریبا هر چیزی (اگر نه همه چیز!) به مثبت. که در این صورت ما دیگر هیچ بهانه ای به رنج می برند از ساده چیزهایی مثل بیزاری از رفت و آمد و یا انجام کارهای: ما باید به نوبه خود آن را به مثبت. دیگر ما قفل شده است و در زندان از یکنواختی: هر لحظه فرصتی است برای بهتر خودمان.

برای مثال در حالی که انجام “فعالیت های بی فکر” مانند پخت و پز و رفت و آمد, بازی ساده, بازی های ویدئویی, پیاده روی, انجام هیچ چیز ، من نیز فراموش مفید روانی وظایف: یا یادگیری یا تفکر. هر دو با استفاده از زمان شده اند و به شدت مفید به من به عنوان من یاد چیزی جالب یا مفید برای یکی از اهداف من یا من اندیشیدن به چیزهایی که من نیاز به فکر می کنم مانند ترافیک جدید منابع برای کسب و کار من-اما نه به هدر رفتن کسب و کار من وقت فکر کردن در مورد آن (نگه داشتن بیشتر از کسب و کار من زمان برای در نظر گرفتن عمل!).

چه در مورد شما ؟ چه چیزی شما را اتلاف وقت انجام می دهند ؟ شما می توانید گوش دادن به برنامه های صوتی در حالی که انجام این کار ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.