راز ایجاد یک قدرتمند هیئت مدیره چشم انداز روابط و عاشقانه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من اصلی هیئت مدیره چشم انداز موفقیت داستان در مورد چگونه آشنا شدم و ازدواج مرد رویاهای من. من کاملا مطمئن شوید که اگر من تا به حال ایجاد یک نقشه گنج برای خودم در سال 1991 نیز شناخته شده به عنوان یک هیئت مدیره چشم انداز رویایی هیئت مدیره و یا هدف هیئت مدیره و نه اعمال تمام قدرت ذهن, تکنیک های که من مشتاقانه به اشتراک گذاری با تمام دانش آموزان من هنوز هم می توان یک, زندگی در استرالیا و تعجب که چرا زندگی خیلی ناعادلانه است.

به جای من با خوشحالی ازدواج (از سال 1994) در هاوایی است که یک مقصد رویایی, تجربه زندگی و سفر فراتر از رویاهای من و عاشقانه آموزش مطلق ذات موفقیت است.

چگونه ؟ با ایجاد یک هیئت مدیره چشم انداز به عنوان بنیاد قدرتمند و با استفاده از قدرت ذهن, تکنیک برای جذب و آشکار اهداف نشان داده شده در چشم انداز و رویای تخته.

من تنها کسی نیستم که جذب شریک مناسب, بسیاری از دانش آموزان را به خود جلب محبت, روابط پایدار برخی از ازدواج 4 سال پیش برخی به تازگی. هنگامی که شما ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره و یا نقشه گنج تصاویر تحت تاثیر قرار گرفته بر روی ذهن ناخودآگاه و تبدیل به اهداف بلند مدت پایدار واقعیت, به عنوان مخالف به کوتاه مدت و زودگذر نتایج.

یک کلمه از احتیاط هنگامی که شما ایجاد هیئت مدیره خود را, اطمینان حاصل شود که افکار شما را در مورد “هنری” هستند حمایت و به شما احساس خوب نگاه کردن به آن. بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید با قانون جاذبه است برای قرار دادن انرژی به آنچه که شما نمی خواهید. اگر از تصاویر در هیئت مدیره را به شما فوری, احساسات خوب, تغییر تصاویر و پیدا کردن تصاویر است که با توجه به شخصیت شما و کمک به شما احساس شاد.

زندگی شما عشق را به خوبی نشان داده و خود را در هیئت مدیره چشم انداز?

هنگامی که شما به آن نگاه می تواند به شما احساس هیجان زده در مورد تمام امکانات زندگی را در فروشگاه برای شما ؟ بسیاری از مردم مقدار زیادی از پول, فانتزی هواپیما و قصرها در تابلوهای خود را اما در واقع این تصاویر بیش از حد بزرگ یک جهش برای برخی از. اصطلاح جهش کوانتومی استفاده می شود اما چگونه بسیاری از مردم واقعا آماده را که جهش ؟ در نظر بگیرید که واقعا چه چیزی باعث می شود شما احساس خوبی در مورد شما و آینده شما می خواهید و مهمتر از همه شما می خواهد آماده و مایل به شروع زندگی در آن است امروز ؟

شما در تصویر ؟

چرا من آموزش منحصر به فرد است این است که من از مردم می خواهیم برای قرار دادن چهره خود را در چشم انداز تخته در صحنه آنها را انتخاب کرده اند. این می افزاید: یک بازی سرگرم کننده با کیفیت و اجازه می دهد تا ذهن و تخیل به تجسم آینده مورد نظر است. من اولین هیئت مدیره ایجاد شده در سال 1991 تا به حال یک زن و شوهر در آغوش و من با خوشحالی برش سر کردن دختر در تصویر قرار داده و من چهره خندان در آن نقطه است. جالب اینجاست که شوهر من به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به مدل مرد در این تصویر آن است که کاملا غیر طبیعی. زمانی که قانون جاذبه “لگد” و شما مایل به دریافت به شما خواهد شد شگفت زده چگونه تحت اللفظی تخته می شود.

مراقب باشید آنچه شما بخواهید

هنگامی که شما در حال ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره و یا هیئت مدیره رویای برای ارتباط مناسب و شریک رمانتیک بسیار روشنی در مورد آنچه شما در حال قرار دادن در هیئت مدیره. اگر شما بدل به نسخه است که فرد در آن است آنچه شما می خواهید ؟ اگر شما احساس کردم یا محیط از تصویر خواهد بود که OK ؟ برخی از مردم پرتاب “احتیاط به باد” و قرار دادن تصاویر خود را در هیئت مدیره فقط برای دیدن آنچه که آنها در جذب و است که می تواند سرگرم کننده اگر شما در حال باز کردن. ما اغلب در مورد خنده چه تصاویر مردم را به خود جلب در کلاس و سپس چند ماه بعد آنها دریافت آنچه که در هیئت مدیره است اما می گویند “این است آنچه که من به معنای.”

به عنوان ما در حال همکاری سازندگان با یک منبع عالی خدا و یا برخی از مراجعه قدرت به عنوان جهانی هوش من همیشه درخواست که دانش آموزان من اضافه کردن یک تاکید به هر هیئت مدیره آنها طراحی که من در اصل من یاد گرفتم از شاکتی Gawain کتاب “تجسم خلاق”.

“این و یا چیزی بهتر آشکار برای من در حال حاضر برای بالاترین خوب از همه نگران با تشکر از شما.”

این کیهانی بیمه خالص ایمنی برای تخته تجلی زیرا شما می توانید سپس جذب هر آنچه که شما درخواست کرده اند و یا شما ممکن است چیزی حتی بهتر است. من و بسیاری از دانش آموزان من.

لذت بردن از تخته ها و تصاویر شما جمع آوری. به یاد داشته باشید و سخت کوش خود را با ذهن و احساسات و اجازه سفر به آشکار شدن به عنوان شما شروع به جذب این رابطه درست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *