ایجاد جلوه ای چشم انداز هیئت مدیره

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

یک ابزار قدرتمند است که مورد بحث قرار گرفت در “راز” با استفاده از یک هیئت مدیره چشم انداز. اگر شما آشنا هستند با این اصطلاح آن است که من قصد که زمانی که شما خواندن این مقاله شما خواهد شد آشنا با واژه و نیز واضح تر ایده که آیا شما می خواهید برای ایجاد یک یا نیست.

وجود دارد بسیاری از نام های مختلف برای این ابزار است که همه آنها به همان معنی است. شما ممکن است شنیده ام آن که به نام با نام های مختلف مانند یک رویا هیئت مدیره و یا تجلی پوستر. هر چه این نام به آن داده شده است یک ابزار برای کمک به شما آشکار خواسته های خود را.

بنابراین اجازه دهید بحث در مورد اول از چگونه شما می توانید یکی از.

اولین گام برای ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره و ساده ترین راه به نظر من برای شروع به نوشتن یک لیست از آنچه در آن است که شما می خواهید.

اگر شما نمی دانید که آنچه شما می خواهید و سپس یک لیست از آنچه شما می خواهید نیست. با دانستن آنچه که شما نمی خواهید شما می توانید به راحتی ببینید که مخالف قطبی و تبدیل آن به یک میل. به عنوان مثال:

من نمی خواهم بسیاری از لوایح >> می شود >> من میل جریان بی پایان از پول

من نمی خواهم به تواند بدون ارتباط >> می شود >> من میل سرگرم کننده و دوست داشتن شریک زندگی

من نمی خواهم من ماشین های قدیمی دیگر >> می شود >> من تمایل یک نام تجاری جدید BMW

مرحله بعدی این است که برای رفتن به موتور جستجوی مورد علاقه خود و نوع کلمات کلیدی که مربوط به تمایل خود را. در اکثر موتورهای جستجو وجود دارد یک تابع که در آن شما می توانید جستجو برای تصاویر تنها انتخاب این ویژگی و نمایش تصاویر مربوط به عبارت جستجوی خود را.

با دقت انتخاب کنید برخی از تصاویر است که درخواست تجدید نظر به شما و مطمئن شوید که آنها تصاویر که واقعا به شما احساس زمانی که به دنبال در آنها.

هنگامی که شما تصاویر خود را چاپ آنها را خاموش آنها را قطع و چوب آنها را بر روی بینایی خود را از هیئت مدیره. شما می توانید چشم انداز خود را از هیئت مدیره از:

  • زیادی سفید پوستر
  • استفاده از یک هیئت مدیره پین و پین تمام تصاویر خود را به آن
  • چوب آنها را به طور مستقیم بر روی دیوار خود را

موقعیت بسیار مهم است در حال حاضر. شما می خواهید چشم انداز خود را از هیئت مدیره به نزدیک به شما و در طیف بصری به عنوان آنجا که ممکن است. اگر شما کار از خانه و صرف 10 دقیقه در هر روز در دفتر خود و سپس خود را از دفتر محل ایده آل برای قرار دادن بینایی خود را از هیئت مدیره. قرار دادن آن در جایی است که شما اغلب نگاه کنید.

در اینجا برخی از نمونه:

  • پشت مانیتور خود را
  • پشت تلفن خود را
  • نزدیک به خود را در سطل زباله
  • بعد به چاپگر خود را

من هیئت مدیره چشم انداز درست در کنار من و تا زمانی که من مشغول به کار در دفتر من من به نوبه خود سر من حدود 30 درجه و وجود دارد آن است.

در حال حاضر شما باید چشم انداز خود را از هیئت مدیره یکبار باید به آن نگاه کنید ؟

من صرف 15 دقیقه در صبح و 15 دقیقه در شب نگاه و تجسم خواسته ها در هیئت مدیره چشم انداز.

این باعث می شود من احساس بزرگ و اغلب من در واقع بسته شدن چشم من و در نظر گرفتن چشم انداز بیشتر از فقط خیره در یک تصویر. من با استفاده از تصاویر برای شروع چشم انداز من و سپس من آنها را گسترش دهد به اعماق میل من است.

به یاد داشته باشید هدف این است که به احساس خوب و بنابراین اگر شما نگاه کنید در یک تصویر و آن را احساس نمی کند خوب و سپس جایگزینی آن با یکی که می کند. این یک آزمون و خطا روند اما هنگامی که انجام مکرر آن می تواند بسیار قدرتمند. خود را در هیئت مدیره چشم انداز باید یک فرآیند مداوم برای شما و هرگز به خواسته های جدید ادامه خواهد داد به ظهور.

شما باید با استفاده از چشم انداز خود را از هیئت مدیره به عنوان یک “هل دهنده” به یاد شما را به تجسم و همچنین برای کمک به شما به یاد احساسات. آن در نظر گرفته شده است به ابزار نهایی است که شما باید استفاده کنید به فاش کردن. بسیاری از عمدی سازندگان را انتخاب کنید به استفاده از چشم انداز تخته و فقط به عنوان موفق. توصیه من این است که اگر آن را احساس می کند مناسب برای شما – سپس ایجاد یک. اگر شما شک و تردید و شما هستید که علاقه مند به آن را.

وجود دارد مقدار زیادی از ابزارها و پروسه های موجود برای شما است که می تواند قدرتمند تر برای شما از یک چشم انداز هیئت مدیره.

نکته کلیدی برای ساخت یک چشم انداز هیئت مدیره است برای کمک به شما در ایجاد احساسات قدرتمند در درون شما. آن عواطف و احساسات است که در حال انجام تجلی نه تصویر خود را در چشم انداز هیئت مدیره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.