Vison تخته الهام بخش

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

برای سال در حال حاضر من تا به حال یک چشم انداز هیئت مدیره که در آن من پست رویاهای من الهام و آرمان. من را تشویق فرزندان ما را به انجام همان است و همیشه شور و هیجان زیادی در خانه هنگامی که کسی redoing بینایی خود را از هیئت مدیره. همه ما عشق دادن به پیشنهادات و دیدن آنچه که بقیه خانواده از خواب است و یا مشتاق به. این یک راه فوق العاده از هزینه های خانواده با هم است.

چشم انداز تخته که محبوبیت کتاب/دی وی دی “راز” که بر “قانون جاذبه است.” می توان برای چیزهای مختلف. آنهایی که شایع ترین برای زندگی شخصی خود و یا کسب و کار. اما آنها همچنین می تواند استفاده شود برای یک رویای خاص و یا آرمان. بزرگ هیئت مدیره چشم انداز و ایده ها هستند اگر شما برای مراسم عروسی و یا تعطیلات که در آن تمرکز برای کل هیئت مدیره را می توان در این مورد. کمک به آنها برای ارائه وضوح و ما را به تمرکز. این یک تجسم خلاق پروژه است که واقعا می تواند تغییر زندگی ما است.

چشم انداز تخته ساخته شده می تواند بر روی یک کامپیوتر و نگهداری وجود دارد و وجود دارد حتی برنامه های در دسترس به آنها را در. اما من شخصا ترجیح می دهند به یک خانه ساخته شده هیئت مدیره چشم انداز است که همیشه قابل مشاهده است به من. من 2 در مطالعه هر دو معلق جایی که من می توانید آنها را ببینید. یکی برای زندگی شخصی من و دیگر برای کسب و کار من. آنها واقعا ساده برای ایجاد, و من شامل دستورالعمل های زیر.

ایده پشت یک چشم انداز هیئت مدیره است که به اطراف خود با تصاویری از اهداف ممکن است شما همه چیز شما را دوست دارم به خود را که شما می خواهم برای تبدیل شدن به جایی که شما می خواهید به زندگی می کنند و آنچه می خواهید انجام دهید. تصاویر وجود دارد به ما انگیزه برای رسیدن به همه این چیزها.

من تغییر عکس نسبتا به طور منظم و گاهی اوقات ازنو کل تخته. به عنوان من پیدا کنید که اهداف و رویاها و آرمان های خود را تغییر دهید به طور منظم. اغلب من چیزی در هیئت مدیره و آن دیگر نیاز به وجود داشته باشد. من با استفاده از یک احساس پین مدیره به جای چسب آنها را بر روی یک هیئت مدیره که در این راه من می توانید آنها را تغییر دهید به عنوان نیاز دارید.

1) مجموعه صحنه را با قرار دادن بر روی موسیقی مورد علاقه خود را. من لذت بردن از من وساطت پخش آن را به عنوان شل و من احساس می کنم بیشتر در تماس با آنچه که من واقعا می خواهید برای قرار دادن در هیئت مدیره چشم انداز. من دوست دارم برای ریختن یک لیوان مورد علاقه من شراب اما در زمستان, یک فنجان چای داغ, سوپ است فقط به عنوان خوب. نور یک شمع و یا سوزاندن بخور دادن به برخی از واقعا ایجاد و محیط. باید همه چیز را که شما نیاز به با شما به طوری که شما واقعا می تواند تمرکز و رسیدن به آن است.

2) مورد علاقه من است صفحه بندی از طریق مجلات (من یک مجله معتاد است و بهانه خوبی به سهام تا در همه مورد علاقه من mags.) من هم گاهی اوقات گوگل برای عکس از چیزهایی خاص. وب سایت های بزرگ برای عکس و الهام بخش ما در قلب آن و پینترست. من حتی توصیه می رسم عکس, اگر چه معدن می تواند بسیار الهام بخش من به عنوان یک بی فایده کشو. عکس ها نیز بزرگ هستند و در واقع این انگیزه به جای یک عکس از خودتان و درست در وسط هیئت مدیره خود را. شروع با بیش از حد بسیاری از عکس به طوری که شما می توانید با استفاده از یک فرآیند حذف به احساس آن است که شما واقعا می خواهید در هیئت مدیره خود را.

3) من و سپس چاپ و یا قطع کردن همه عکسهای من که اغلب شامل کلمات الهام بخش و پین آنها را در هیئت مدیره. بسیاری از عکس های که من چیزهایی هستند که من می خواهم عشق به خود. اما از آنجایی که من عاشق سفر آنها اغلب شامل عکس از مکان های که من می خواهم به سفر به. من اغلب اضافه کردن چیزهایی که من دوست دارم به تجربه از جمله ماجراهای, مواد غذایی و نوشیدنی است.

4) رسم یک دایره بر روی یک تکه کاغذ و علامت گذاری کردن در دایره, درصد از هر یک از موارد زیر است. خانواده, بهداشت, کار, معنویت روابط خود و دیگران سرفصل است که شما می خواهم برای اضافه کردن. سپس مرتب کردن عکس به این دسته بندی ها به اطمینان حاصل شود که شما در حال پوشش همه چیز را که برای شما مهم است در زندگی شما.

5) هنگامی که شما همه چیز شما می توانید شروع به کولاژ خود را از عکس و غیره. من دوست دارم یک کولاژ تصادفی, اما برخی از مردم ترجیح می دهند تمام عکسهای به همان اندازه و با داشتن آن خوب و شسته و رفته. این یک چیز شخصی و مهم است که شما چه با شما طنین انداز.

6) پس از تکمیل آن را به نظاره نشست تنفس و می دانم که شما یک گام به جلو برای دستیابی به تمام اهداف و رویاهای خود را. هنگامی که رویاهای خود را شروع آینده درست به یاد داشته باشید سپاسگزار هر بار که شما با حذف یک عکس از چیزی است که شما به دست آورد.

خوب, من در حال حاضر با انگیزه خودم را به رفتن در هیئت مدیره چشم انداز این آخر هفته. آن است که بارانی و سرد, بنابراین من خواهد نور تا آتش روشن من flameless شمع, بازی مدیتیشن موسیقی در آی پاد من را برخی گرم خوب gluwein (با استفاده از جدید من دستور غذا را سالم) ریختن یک کاسه خوب, گرم, گیاهی, سوپ و حل و فصل کردن برای روز. من خواهد شد که انبوهی از مجلات. و من مطمئن هستم که بقیه خانواده را در پیوستن به. من نمی توانم فکر می کنم از یک راه بهتر برای صرف یک خانواده روز زمستان. من تعجب می کنم که آنچه که من را بر روی آن? قطعا یک عکس از مواد غذایی سالم, یک خانواده خوشحال, یک عکس از یک ماشین جدید است که من می خواهم و sooooooooo خیلی بیشتر.

آنچه از شما قرار دادن در چشم انداز خود را به تخته. لطفا به ما اطلاع دهید. و اگر شما هر گونه راهنمایی و ایده هایی برای تخته چشم انداز ما خواهد بود بسیار خوشحال اگر شما به اشتراک گذاری آنها را با ما و خوانندگان ما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.