قانون جذب – راز هولوگرافی تجربه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

یکی از عمیق ترین اسرار قانون جاذبه و تجلی آنچه شما می خواهید این است که توانایی برای فعال کردن کامل هولوگرافی تجربه از خواسته های خود را. متاسفانه تعداد کمی از مردم تا کنون تجربه نتایج با قانون جاذبه است. همه چیز را که شما انجام دهید مانند تخته چشم انداز تصدیق پیام های پنهان و تجسم تمام انجام می شود با هدف داشتن هولوگرافی تجربه.

چگونه هولوگرافی تجربه خود را افزایش در عمل از قانون جاذبه?

به منظور جذب چیزهایی که شما می خواهید, شما باید بسیار واضح و غنی افزایش تجربه در ذهن خود را. این است که در آن تجسم در می آید. اما اگر شما قادر به تجسم با وضوح این باعث ایجاد یک مشکل است. اگر شما قادر به دیدن احساس و تجربه با شدت سپس شما نمی قادر خواهد بود به تجربه موفقیت شما امیدوار هستند با قانون جاذبه است.

شما همچنان به جذب کارهای مشابه بارها و بارها

چرا شما همچنان به مسیر همان چیز و بیش از ؟ آن نیست که قانون جاذبه کار نمی کند. به این دلیل است که شما قادر به ایجاد تجربه ای جدید در ذهن خود را. تمام مکاتب مراقبه و روان علم از همه طراحی شده برای افزایش توانایی خود را برای بیدار درونی خود را بیدار. هنگامی که خود را درونی حواس از خواب بیدار شده شما می توانید تجربه از طریق تجسم آنچه شما می خواهید. و آنچه شما می خواهید را به شما می آیند سریعتر. با این حال تا زمانی که شما قادر به بیدار کردن توانایی خود را به تجسم شما ادامه خواهد داد به تجربه چیزی است که شما همیشه باید.

راز قانون جاذبه

راز قانون جاذبه است برای تبدیل شدن به آنچه که شما امیدواریم که برای جذب کند. راز تبدیل شدن توانایی خود را به تجربه آن را در ذهن خود را از طریق تجسم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.