Facebook logo

چه کسی دستور داده پرسپولیس قهرمان نشود؟

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش فارس، جنجال‌ها و حواشی پست مشترک برخی از بازیکنان پرسپولیس بعد از دیدار با پیکان همچنان ادامه دارد تا جایی که امروز دستیار یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیرامون پست مشترک بازیکنان توضیح داد و عنوان کرد که حق بازیکنان و کادر فنی است که پیگیری مطالباتشان باشند. البته انتشار این پست فقط مربوط به موارد مالی نیست و داستان این بار وارد فاز جدیدی شده است.

ماجرا از این قرار است که علیرضا بیرانوند در یک مصاحبه به مشکلات اداری و مدیریتی این باشگاه اشاره کرده و انتقاداتی را از مسئولان این باشگاه انجام می‌دهد. بیرانوند در بخشی از مصاحبه خود با یکی از رسانه‌ها عنوان کرد: «به من و بازیکنان دیگر گفته شده به شرطی بقیه آپشن‌هایتان را می‌گیرید که در لیگ دوم شوید.» اینکه چرا بیرانوند چنین صحبتی را به این صراحت انجام داده بی تردید قابل تامل و بررسی است.

ظاهرا انتقادات بیرانوند و سایر بازیکنان پرسپولیس که پست مشترک را منتشر کردند به فرامرز دیناروند مدیر مالی باشگاه پرسپولیس است که سالهاست در این باشگاه حضور دارد. ظاهرا بازیکنان پرسپولیس از برخی از رفتار‌ها و نحوه برخورد این فرد ناراحت و معتقد هستند که وظیفه دیناروند تعیین تکلیف برای پرداختی‌های بازیکنان نیست.

جرقه این ناراحتی‌ها هم از جایی زده شده که بازیکنان برای پیگیری دریافت پاداش‌ها و آپشن‌های قراردادشان در سال‌های گذشته به او مراجعه می‌کنند، اما با پاسخ‌های عجیبی از سوی مدیر مالی روبرو می‌شوند. پاسخ‌هایی مشابه این موضوع که پااداش به شما تعلق نمی‌گیرد و یا متمم قرارداد نباید در نظر گرفته شود! این موضوع و البته رفتار نامناسب و چندان دوستانه مدیر مالی باشگاه با بازیکنان و به خصوص علیرضا بیرانوند باعث شده تا آن‌ها علیه این این مسئول در باشگاه پرسپولیس موضع سفت و سخت بگیرند. ظاهرا یکی از عوامل مصاحبه بیرانوند برخورد نه چندان مناسب دیناروند بوده که واکنش گلر ملی‌پوش این تیم را در پی داشته، اما صحبت‌های او چندان به مذاق باشگاه پرسپولیس خوش نیامده و در نهایت بیرانوند به کمیته انضباطی احضار شده است.

در مقام اینکه بیرانوند نباید چنین صحبت‌های جنجالی علیه باشگاه پرسپولیس انجام می‌داد شکی وجود ندارد، اما سوال اینجا است که چرا باید چنین رفتار‌هایی با بازیکنان توسط یک مسئول صورت بگیرد؟ در این روز‌ها که سرپرست باشگاه به دلیل بیماری کرونا فعلا خانه نشین است چه کسی مسئول امور تیم و باشگاه شده که صدای برخی از بازیکنان این تیم درآمده است؟ سوال دیگر این است که اگر مسئولان باشگاه متوجه چنین ناراحتی و برخورد‌هایی شده بودند چرا به فکر حل ماجرا نبودند؟ آیا فقط باید بیرانوند مورد مواخذه قرار گیرد؟ آیا فردی که برای قرارداد‌های بسته شده بازیکنان نظرات جدید به آن‌ها منتقل می‌کند از این موضوع آگاه است که تغییر شیوه قراردادی باشگاه و توافقات ابتدای فصل، ممکن است بازیکنان و باشگاه را وارد چالش کند؟ (یا شاید هم این موضوع با هماهنگی مدیریت صورت گرفته که در آن صورت باید به شکل جدی مساله را پیگیری کرد)

پیگیری‌ها نشان می‌دهد ادعای بیرانوند در مورد پرداخت آپشن‌ها در صورت دومی صحت ندارد، اما ماجرا به میزان مبلغ پاداش‌های آسیایی برمی‌گردد که وقتی دروازه بان سرخپوشان به میزان پاداش مرحله یک چهارم نهایی و پاداش قهرمانی در لیگ اشاره می‌کند و به آن معترض می‌شود به او پاسخ داده می‌شود اگر تیم دوم هم شود همین مقدار پاداش می‌گیرید! در واقع بحث ایجاد شده بین طرفین منجر به سوتفاهم و سوبرداشت در کلام شده، اما اینکه مسئولان پرسپولیس چه تدابیری برای پرداخت پاداش و آپشن‌ها به بازیکنان دارند مهم است. اینکه چرا مسئول مالی باشگاه بدون در نظر گرفتن وعده مدیران قبلی و قراردادی که بازیکنان دارند چنین پیشنهاداتی را ه بازیکنان داده سوالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس باید به آن پاسخ بدهند.

در همین زمینه خبرنگار ما برای پیگیری ماجرا با فرامرز دیناروند مدیرمالی باشگاه پرسپولیس تماس برقرار کرد، اما وی تمایلی برای صحبت نداشت و وقتی با این پرسش مواجه شد که بیرانوند چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده این چنین واکنش نشان داد من هیچ تمایلی به صحبت و توضیح ندارم.

وی در این خصوص که در این ماجرا همه چیز بر سر او شکسته شده و ممکن است قضاوت‌ها یکطرفه باشد عنوان کرد: من نگران یک طرفه به قاضی رفتن‌ها نیستم!

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.