قانون جاذبه رویای سازنده ابزار

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

این رویای سازنده روند قدرتمند راه خود را به هیئت مدیره چشم انداز یک تنفس زندگی رویایی خالق! شبیه به یک هدف فرآیند تنظیم مراحل زیر به عنوان یک راهنمای برای ایجاد چشم انداز خود را از هیئت مدیره.

1. Idealisation

مهم ترین بخش این است که شما را توصیف ایده آل ترین زندگی است. آنها می گویند شلیک برای ستاره ها حداقل شما آمار ماه.

بیایید اکتشاف ابتدا باید همه چیز – مسائل فیزیکی و یا اسباب بازی شما می خواهید در زندگی خود را. نوشتن این چیزها را در مقوله های مانند خانه و ماشین و قایق, هواپیما, دوچرخه, جواهرات, مبلمان, الکترونیک, هنر, حیوانات خانگی, لباس, سرمایه گذاری, خواص, سهام, پول نقد, کسب و کار و غیره.

دریافت خاص به عنوان شما می توانید, از جمله, را, مدل, نوع, چگونه و چقدر است.

2. گرفتن پرماجرا

اکنون بیایید نگاهی به چیزهایی که می خواهید انجام دهید مکان شما می خواهید برای رفتن و تجربیات شما می خواهید در زندگی خود را. نوشتن عمده دستاوردهای شما می خواهید در شرایط کسب و کار, خانواده, سرمایه گذاری, ورزش و سرگرمی. همچنین نوشتن هر گونه جوایز شما می خواهید – و از آنها. نوشتن تعطیلات شما می خواهید برای رفتن و چگونه اغلب و آنچه ورزشی و رویدادهای اجتماعی شما می خواهید برای حضور در. چه سرگرمی آیا شما می خواهید به انجام? چه طبیعت آیا شما می خواهید به تجربه ؟ و مهمتر از همه چه بهداشت و درمان و تناسب اندام, آیا شما می خواهید برای رسیدن به?

نوشتن آنچه که رستوران شما می خواهید به خوردن در, چه چیزی را نشان می دهد و حوادث شما می خواهید به تماشای و سرگرم کننده دیگر بار شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده.

3. ممنون

بخش عظیمی از قانون جاذبه است که سپاسگزار برای همه چیز در زندگی خود را که راه بیشتر می توانند به زندگی خود را. نوشتن کمک های مالی و کمک می خواهید مطمئن, چقدر زمان و پول و چه موسسات خیریه و توابع آنها عبارتند از: اطمینان از قانون جاذبه برای شما کار خواهد کرد.

4. بودن

این بخش که در آن شما واقعا باید شروع به فکر کردن در مورد که در آن است که شما می خواهید و چگونه می خواهید مردم به شما به یاد داشته باشید و مهمتر از همه چه چیزی برای شما مهم است.

نوشتن چه نوع از معنویت آیا شما می خواهید به تجربه ؟ ده احساسات شما می خواهید به احساس روزانه (به یاد داشته باشید تنها به نوشتن مثبت که به جذب احساسات منفی) نوشتن دوستی با چه کسانی و چگونه و در چه سطح ؟ و فراموش نکنید که خانواده و آنچه شما می خواهید آنها را به احساس می کنید و چگونه می خواهید این روابط می شود.

در حال حاضر این است که کمی سرگرم کننده! نوشتن هویت جدید خود را – که آیا شما انتخاب می کنید ؟ چه نقش شما می خواهید به بازی در زندگی شما ؟ چه خواهد شد شما ارزش های جدید می شود ؟

5. تجسم

سرمایه گذاری 10 دقیقه هر روز صبح و شب خود را با چشمان بسته تجسم همه چیز شما نوشته شده است در مورد, در مورد خواب و فکر در ذهن خود را به عنوان اگر آن را در حال حاضر واقعی است. خرید حداقل 5 مجله با عکس از این رویاها. ما می رویم به ایجاد یک بزرگ کولاژ از رویاهای خود را – این است آنچه ما تماس بگیرید رویای هیئت مدیره فقط در راز.

6. Verbalisation

ایجاد یک لیست از حداقل 21 “من” بیانیه در مورد آینده خود را خود. توصیف صفات شما می خواهید برای ساخت و یا بیشتر به طور خاص کسانی که شما نیاز به تبدیل شدن به شخصی که شما نیاز به تبدیل شدن به منظور انجام چیزهایی که شما نیاز به انجام به طوری که شما می توانید و تجربه همه شما را از خواب. می گویند این را با صدای بلند هر روز حداقل دو بار با حد شور و حجم و میل است که شما احتمالا می تواند.

7. Materialisation.

را انتخاب کنید هر روز که همه شما را از شما خواهد شد و زمانی که شما آن را باور می خواهد آن را ببینید.

استفاده از کلمات:

“من در حال حاضر را انتخاب کنید …”

من اعتماد این است که رویاهای خود را به یک واقعیت!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *