20 دلیل برای ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره. Pt-1.

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

هیئت مدیره چشم انداز و یا نقشه گنج قدرتمند تجلی ابزار است که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به رویاهای خود را در راه شگرف!

اگر شما می خواهید بدانید که چرا آن است که واقعا مهم است برای ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره هنگامی که به شما در تنظیم اهداف خود را, لطفا این بالا 20 دلیل برای ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره. وجود دارد بسیاری از دلایل دیگر اما این بالا من بیست.

1. آن را سرگرم کننده! – بله, آن را سرگرم کننده آن را به شما حمل و نقل به زمان هنگامی که شما یک کودک بود و شما معتقد بودند در هر بخشی از وجود خود را که شما می توانید هر چیزی که شما می تواند هر چیزی و شما می توانید هر آنچه شما می خواهید. ایجاد یک چشم انداز هیئت مدیره می شود شما را در تماس با خود را کودکانه حیرت و حس شکست ناپذیر است. در حال حاضر که شما کمی مسن تر و شما باید عقل را به می دانم که چگونه به را صحیح و مناسب اقدامات شما می توانید با استفاده از این تجدید هیجان به سوخت شما و شما خواهید دید که چگونه جهان را دوباره شروع به آشکار شدن را به نفع خود.

آن را با این نسخهها کار! این کار گاهی اوقات مانند سحر و جادو! و به همین دلیل است که آن را مستقیم به ذهن ناخودآگاه خود را راننده خود “خلبان خودکار” رفتارها و دارنده اعتقادات خود را. شما در حال ماهرانه برنامه ریزی مجدد ذهن ناخودآگاه خود را. شما خوش شانس به نظر می رسد دلیل این که شما ناخودآگاه خود را در حال حاضر مشغول به کار برای شما به جای در برابر شما خواهد بود بیشتر بصری.

شما می توانید رویاهای خود را قبل از آنها می پیوندند! آلبرت انیشتین گفت که “تخیل است که پیش نمایش به جاذبه های آینده زندگی است” (حوادث). این راه شما به وضوح می توانید ببینید چه چیزی در آن است که شما می خواهید و سپس اجازه می دهد تصورات خود را به خواب در رنگ کامل برای شما.

مغز خود را با این نسخهها کار در تصاویر. بله درست است! حدود 40 درصد از قشر مغز پیشرفته ترین بخشی از مغز خود را اختصاص داده است به پردازش بصری بنابراین هنگامی که شما به نوشتن اهداف خود را با استفاده از سمت چپ مغز خود را به صورت خودکار تصاویر است که به نظر می رسد از حافظه خود را و خلاق سمت راست مغز در حال حاضر خواهد شد یک بازی دقیق است. بدون نمایش تصویری از هدف چگونه شما می دانید که شما واقعا باید یک چشم انداز روشن و تصویر از آنچه شما مایل?

انگیزه. دلیل این که شما آن را ببینید هر روز آن را به شما یادآوری از آنچه شما می خواهید می شود و محرک قدرتمند.

الهام بخش است. شما بیشتر خواهد شد الهام گرفته چرا که آنچه که شما در تمرکز گسترش به زندگی خود را.

چیزی به تمرکز بر روی. در این سن از “حواس پرتی” ما خیلی کمبود توجه. به نظر می رسد هر چند ثانیه به ما یک ایمیل دریافت یک پیام به صورت متن و صوتی و یا از دست رفته Facebook و یا چیزی است که می تواند منحرف کردن اذهان ما را از دستیابی به رویاهای ما.

شما را وادار به ایجاد هر چیزی مورد نظر شما. شما می توانید انتخاب کنید هر تصویر و برش و چسباندن را بر روی یک هیئت مدیره چشم انداز و یا نقشه گنج و شما لازم نیست برای گوش دادن به هر کسی گفتن شما نمی توانید آن را انجام دهید یا نمی توانید آن را داشته باشد. شما خواهد بود که تصمیم می گیرد.

شما کشف آنچه واقعا شما به هیجان می آورد. رویای مردم و صحبت در مورد رویاهای اما تا زمانی که آن را بر روی کاغذ است و حضور فیزیکی شما واقعا نمی دانید که اگر شما به اندازه کافی انرژی برای بیرون رفتن و “آن اتفاق می افتد.” هنگامی که شما در دیدن رویاهای خود را واقعا دیدن آنها را به شما خواهد شد به طور غریزی می دانیم که آیا هدف این است که واقعا چیزی است که شما می خواهید به اندازه کافی برای رفتن و رسیدن.

شما در پیدا کردن هدف خود را. بسیاری از مردم تعجب می کنم چه هدف واقعی خود است که در زندگی آنها چه هستند به معنای. هنگامی که شما اهداف خود را و شروع به سفر خود را به سوی آنها خود را کشف هدف خود را.

در حال حاضر به منظور حفظ این مقاله کوتاه به اندازه کافی برای نگه داشتن آن برای شما جالب من ذکر شده بعد از ده دلایل و من را دنبال کنید تا مقاله در آینده نزدیک. در اینجا لیست.

11. شما کشف احساسات خود را.

12. این احساس خوبی است.

13. آن را به یاد شما را به ماندن در مسیر.

14. این نقشه گنج خود را.

15. شما می توانید با استفاده از آن خود را به برنامه ریزی هدفمند اقدامات است.

16. شما می توانید به اشتراک گذاری آن با دیگران است که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به رویاهای خود.

17. شما می توانید آن را پنهان و آن را مخفی نگه دارید.

18. آن چیزی است که شما عشق را به نگاه.

19. آن چیزی است که شما می توانید نگه دارید با شما.

20. این است آنچه شما می خواهید در زندگی خود را کار خود را از هنر خلقت خود را و آینده خود را!

لذت بردن از!

عشق باربارا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.