چگونه به آشکار در 4th Dimension

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

این که آیا شما جدید به قانون جاذبه و یا در آن بوده است برای سال بدون موفقیت های زیادی وجود دارد به همین دلیل. جدید وجود دارد آگاهی است که birthed در این سیاره و راه های انجام کارهایی که نمی خواهد دیگر کار به خصوص کار طولانی و سخت است. برخی از دلایل که چرا سنتی, تعیین هدف, چشم انداز تخته تصدیق و قانون دیگر از جاذبه های کاربردی در حال کار است که به سادگی به دلیل آن است که از روح و منبع انرژی است. شما در حال ارتباط با جهان, خالق, خدا, و یا هر آنچه شما ترجیح می دهند به می گویند که دارای قدرت بسیار بیشتر از تلاش برای آشکار چیزی از ابعاد 3. علاوه بر روح خود را دروازه ورود به این اتصال و آن را همیشه می داند که چه چیزی برای بالاترین خوب است.

چشم انداز تخته و دیگر ابزار عالی برای استفاده در ایجاد رویاهای خود را, اما درک می کنیم که وجود دارد یک سطح بسیار عمیق تر که در آن واقعی تجلی می آید. هنگامی که شما واقعا در تراز وسط قرار دارد با منبع انرژی است که که در آن تظاهرات و معجزه رخ می دهد. نفس خود را تمایل به دریافت در این راه با بی حوصلگی چه شکل آن را در و عدم اعتماد است. یادگیری به رفتن در داخل اجازه می دهد تا شما را به اتصال با ماهیت شرکت ، فکر می کنم در مورد چیزی که شما می خواهید به آشکار است که اتفاق افتاده است هنوز رتبهدهی نشده است.

چگونه می توانم شما احساس می کنید زمانی که فکر کردن در مورد آن ؟ آیا شما بی تاب ؟ آیا شما احساس می کنید که زندگی ناعادلانه است?

در حال حاضر متوجه انرژی شما در حال قرار دادن و چگونه آن را احساس می کند. به احتمال زیاد شما احساس تنش و اضطراب است. این است که به نام مقاومت است که همیشه به شما طول می کشد دور از نقطه خود را از جاذبه است. همه چیز شما همیشه می خواستم در حال حاضر در اینجا این است که یک چالش کشیدن مفهوم را درک کنند اما همه چیز شما می خواهید در حال حاضر در 4 ابعاد و از آنجا که ما زندگی می کنند در هواپیما فیزیکی ما آن را نمی بیند.

اکثر مردم نیاز به مراجعه به آن را برای اولین بار قبل از آنها به آن اعتقاد دارند. این نوع تفکر تنها باعث سرخوردگی بیشتر و آن را به یک زمان طولانی برای چیزهایی که به نشان می دهد تا در واقعیت فیزیکی. این می تواند بسیار چالش برانگیز زمانی که شما احساس اضطراب و ترس. بسیاری از مردم به صحبت می کنید می خواهید بدانید که چگونه آشکار پول حق دور. مشکل در پرسیدن این سوال این است که آنها در حال حاضر اعتماد ندارند که آن را نشان می دهد و در هر زمان شما نیاز به چیزی حق دور باعث مقاومت است. هنگامی که شما یاد بگیرند که برای رفتن در درون خود و درک کنند که این پول در حال حاضر وجود دارد و امام زمان است که همیشه کار به نفع شما این است چگونه جلوه ای از روح و منبع انرژی کار می کند. علم به ما می گوید که وجود امواج از امکانات و توسط قانون صرفا با رعایت چیزی است که نشان می دهد تا در واقعیت خود را.

تجلی در 4 ابعاد: تصور کنید که قادر به استفاده از این منبع قدرتمند برای آشکار از این سطح از پتانسیل نامحدود به راحتی و بدون زحمت.

در اینجا 4 نکته که یادگیری به آشکار در 4th dimension:

1. تواند ناظر به موج احتمال است. اگر شما با داشتن مسائل مربوط به پول و تمرکز خود را در عدم درک که شما در حال ایجاد یک قوی تر احتمال به تجربه بیشتر از همان. اجازه می دهد خود را به رفتن در داخل و ایجاد یک موج فراوانی با تمرکز بر رعایت آنچه شما می خواهید. تصور کنید با دیدن خودتان سقوط موج که سهامداران به فرم جامد پول به جای بدهی و عدم است.

2. اجازه رفتن به نیاز به آن را در حال حاضر. من دریافت تن از ایمیل درخواست چگونه به برنده قرعه کشی و نیاز به پول حق دور. اگر شما در حال زندگی در این انرژی شما آموزش چگونه به ایجاد از روح و منبع. انتشار نیاز و یاد بگیرند که اجازه رفتن از خود پیوست. هنگامی که شما یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار شما دیدن معجزات اتفاق می افتد در زندگی خود را. به خودتان بگویید که چه چیزی مورد نظر شما در حال حاضر وجود دارد و نشان می دهد تا در الهی زمان.

3. درخواست خود را برای بالاترین خوب است. من احساس می کنم ما در دنیایی زندگی می کنند که بسیار با تمرکز بر اشیاء مادی (خانه بزرگ فانتزی ماشین و حساب بانکی) است که می تواند باعث مقاومت و حتی بیشتر زمانی که شما در تمرکز تنها کسانی که همه چیز. هنگامی که شما برای چیزی است که برای بالاترین خوب شما در پیدا کردن که شما در حال آشکار چیزی در ناب ترین شکل آن. 4. با تمرکز بر ذات است. روح خود را همیشه می خواهد تجربه که در آن به عنوان نفس خود را می خواهد مواد چیز. تمرکز بر ماهیت آنچه که شی به شما می دهد. یک مثال از این خواهد بود اگر شما می خواستم یک ماشین جدید و به جای تمرکز بر روی ماشین های جدید آن را تغییر دهید به آنچه که این ماشین جدید شما به ارمغان می آورد. آن است که شادی و آزادی و یا صلح از ذهن است ؟ لیست همه چیز را که مورد نظر شما بر روی یک ورق کاغذ و سپس در طرف دیگر لیست جوهر از آنچه در آن به ارمغان می آورد روح خود را. هنگامی که شما اجازه دهید به نفس و آشکار از این مکان شما را پیدا خواهد کرد که وجود دارد کمتر مبارزه ذهن پچ پچ و شما در ایجاد یک زندگی است که واقعا انجام شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.