جذب شادی با طنز – خنده راه خود را از طریق قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

بنابراین در حال حاضر شما می دانید همه چیز در مورد قانون جاذبه است. آیا شما نمی خواهید شما تا به حال پیدا کردن در مورد همه این کمی زودتر ؟ من می دانم که من انجام دهد. و دوباره به عنوان کسانی که حواس پرت بودایی ها می گویند زمانی که دانش آموز آماده است معلم به نظر می رسد.

شما ظاهرا آماده بودند و بنابراین قانون به ارمغان آورد شما اطلاعات در مورد قانون جاذبه است. شاید شما دیدم فیلم راز و شما توافق “من می خواهم یک براق ماشین جدید!” یا شاید شما شروع به رخنه از طریق متافیزیکی کتاب راهرو در جستجوی رابطه کامل. یا شاید شما فقط حیله گر به عنوان روز طولانی و بینایی خود را از هیئت مدیره یک مارتا استوارت دیوانه نمایندگی از آینده خود را کامل زندگی است.

و در عین حال. و در عین حال. شما هنوز هم رانندگی خود را در سال 1992 جغرافیایی Prizm (در روز خوب زمانی که شما پول برای گاز!) شما هنوز هم تمام شب داغ و سنگین با Match.com به شدت به حرکت در سراسر فضای مجازی در تلاش برای جذب یک همسر. و شما شروع به خشمگین شدن جهنم از خود visionboard: “شما حرامزاده! شما به من قول داده نازک ران و گوچی کیسه! چه جهنم اشتباه است با شما؟”

دوستان من کاملا احساس شما. اما یک نفس عمیق آرامش و بدانید که واقعا واقعا همه خوب است. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن به نوبه خود که اخم وارونه:

1. هیچ مشکلی با قانون جاذبه–بعد از همه آن است که در ادامه شما را به تجربه! و هیچ مشکلی وجود دارد با شما. آن را فقط خوب نفس است که شما را در خود بدترین گرفتن. نفس همه چیز در مورد انتقاد و قضاوت–که چگونه آن می شود. شما همیشه می توانید بگویید که نفس را در صندلی راننده از آگاهی خود را دلیل این که شما احساس می کنید بسیار بسیار جدی است. بسیار جدی و سنگین و خارش مانند بزرگ خود را غنی و گسترده روح است تا بسته خود را carpetbag و در حال حاضر شما در آن زندگی می کنند برای همیشه لطفا برای. بنابراین در حال حاضر شما می دانید چه خبر است و در حال حاضر شما می توانید اقدام مناسب!

2. شما می دانید که افکار خود را تبدیل به چیزهای بنابراین شما نیاز به انتخاب برخی از بهتر احساس افکار. گاهی اوقات من خیلی freaked من فقط نمی تواند فکر می کنم از هیچ بهتر است افکار بدون بلافاصله احساس تلخه چون من می دانم که من هرگز قادر به آشکار آنها. اما من همیشه می توانید انتخاب کنید شوخ افکار-گاهی اوقات بدتر من احساس می کنم این خنده دار تر آنها را دریافت کنید. مانند وای من خیلی هیجان زده برای من چشم انداز هیئت مدیره کارائیب تعطیلات–من واقعا امیدوارم که آن را سرگرم کننده در حالی که من اینجا گیر در تلاش برای دریافت یک شغل در وال مارت. ماهیت دقیق خود را سبک تر افکار مهم نیست تا زمانی که آنها شما را به خنده.

3. در کلمات دوست عزیز من ابراهیم (برای بهترین کالاها اطلاعات در سراسر رفتن به http://www.abraham-hicks.com) به یاد داشته باشید شما در اینجا به آن انجام می شود. شما اینجا نیست به پیشرفت. شما اینجا هستید تجربه ظالمانه شادی. و شادی است که همیشه در یک مکان شما می توانید بروید به ویژه هنگامی که شما می توانید خود را خنده, کون کردن در راه وجود دارد. و هنگامی که شما در حفظ و انتخاب این مسیر کمتر چیزهایی مانند اتومبیل و آمپول و گرمسیری تفریحی خواهد بود تعقیب شما را مانند راهزنان. مانند کریسمس بچه چماقی یکدیگر برای به دست گرفتن این سال نسخه ای از غلغلک دادن من علم. این که چگونه دیوانه جهان را به بیش از, فوق العاده, فوق العاده شما.

خوبی من همکار مسافران است. استفاده از نیروی! نیروی است که نیروی به کار برای شما! شما به اندازه کافی خوب شما به اندازه کافی هوشمند و Goddamnit افرادی مانند شما! (و حتی اگر آنها نمی, آنها را اگر آنها بسته بود در زیر زمین خود را برای مدت طولانی به اندازه کافی به طوری که شما اون رو برای شما رفتن.)

عشق الن

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.