ذهن ایجاد فیلم با Apple Keynote

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

شما احتمالا شنیده ام از راز در حال حاضر در همه جا قانون جاذبه معروف ساخته شده توسط روندا بایرن. اپرا نیز تا به حال یک برنامه که در آن افراد شناخته شده و صحبت در مورد چشم انداز هیئت مدیره و چه راز به معنای به آنها.

هیئت مدیره چشم انداز یک ابزار تجسم که در آن شما پست تصاویر از چیزهایی که شما می خواهید در زندگی خود را و راه شما تصویر زندگی خود را به بود. برای مثال اگر شما می خواهید یک ماشین خاص پیدا کردن یک تصویر است که تصویر ضمیمه آن را به چشم انداز خود را از هیئت مدیره و هیئت مدیره که در آن شما می توانید هر روز آن را ببینید. شما می خواهید این تصاویر را در آگاهی خود را تشویق به تمرکز بر روی چیزهایی که شما در پیدا کردن برای شما مهم است.

این را یک گام بیشتر, شما می توانید یک فیلم ذهن به ترکیب تصاویر متنی و صوتی برای اطمینان بیشتر یک ابزار قدرتمند برای تغییر زندگی خود را. ذهن فیلم کیت ایجاد شده توسط Ryan هیگینز به شما می دهد تصاویر و ابزار دیگر برای یک قیمت مناسب. اگر شما کلیدی خود را در اپل کامپیوتر شما به راحتی می توانید فیلم ذهن خود را برای استفاده شخصی است.

در نطق اصلی پیدا کردن یک موضوع است که تجدید نظر به شما. من یکی که نور رنگی به جای یکی از خاکستری تیره تم. اضافه کردن یک اسلاید جدید با کلیک کردن بر روی “+” آیکون در بالا و گوشه سمت چپ پنجره. شما می توانید تغییر چیدمان اسلاید با انتخاب کارشناسی ارشد آیکون و انتخاب طرح بندی که شما می خواهید. اضافه کردن یک یا دو تصویر و متن به اسلاید. من در بر داشت تصاویر با جستجو در گوگل تصاویر و همچنین با استفاده از عکس های شخصی از خانواده و دوستان است. شما همچنین می توانید با استفاده از royalty-free stock photography سایت برای ارزان تصاویر. شما می خواهید به تصاویر را انتخاب کنید که شما حرکت می کند به جای استفاده از تصویر اول که می آید تا در جستجوی خود را. همیشه مطمئن شوید که شما در حال نقض تصویر قوانین کپی رایت.

متن شما اضافه شود باید در زمان حال به عنوان اگر زندگی خود را در حال حاضر شامل همه چیز شما می خواهید. استفاده از جملات مانند “جریان پول بدون زحمت به من” یا “من از دریافت غیر منتظره درآمد” به جای “من خارج از بدهی است.” کلمه “بدهی” مفهوم منفی و شما می خواهید به تبعید به عنوان حد منفی به عنوان شما می توانید از زندگی خود را. شما همچنین می خواهید که شامل متن در مورد چیزهایی که شما سپاسگزار و مثبت همه چیز شما را انجام خواهد داد با پول اگر شما تا به حال فراوانی از آن است. شامل خندان تصاویری از خانواده و دوستان خود و تصاویر از مردم به شما کمک خواهد کرد که با پول خود را. برای مثال شما می توانید یک اسلاید از خانواده و دوستان خود را با این مضمون که “من احاطه شده توسط خانواده و دوستان” و یک اسلاید از نجات یافتگان از سرطان با متن “من به بازگشت به دیگران است.”

هنگامی که شما به پایان رسید خود را با اضافه کردن اسلاید اضافه کردن انتقال با باز کردن بازرس انتخاب اسلاید بازرس انتخاب اثر و تنظیم مدت در صورت لزوم تغییر شروع به انتقال به طور خودکار و تنظیم تاخیر. هنگامی که شما انجام داده اند این برای هر اسلاید اضافه کردن موسیقی به فیلم خود را با کلیک کردن بر روی سند بازرس آیکون. را انتخاب کنید و صدا را انتخاب کنید MP3 از کتابخانه iTunes شما را انتخاب کنید تعداد دفعاتی که شما می خواهید این آهنگ را تکرار کنید اگر در همه.

شما هم اکنون می توانید مشاهده کامل فیلم در نطق اصلی با کلیک کردن بر روی آیکون بازی در بالا و گوشه سمت چپ پنجره. شما همچنین می توانید این فیلم را با انتخاب به اشتراک گذاری در منوی اصلی و سپس صادرات و سپس انتخاب نوع فایل شما می خواهم برای صادرات است. شما می توانید فایل های قابل پخش در آی پاد خود را اگر شما می خواهید برای همیشه باید فیلم خود را در دست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *