قانون جاذبه تجلی – پیشخدمت مثال

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

جهان است که بنده خود را. آن در انتظار شما بک تماس بگیرید. درست مثل یک خدمتکار جهان طول می کشد تا سفارش خود را و درآمد حاصل را به آنچه شما خواسته. برخی از قانون جاذبه معلمان موفق به ذکر است که شما هنوز هم باید برای پرداخت هزینه غذا. ممکن است برخی از عمل مورد نیاز خود را در بخشی اما اگر از آن الهام گرفته احساس نمی مانند کار.

روشنی در مورد آنچه شما می خواهید

شما می خواهید یک خانه سالاد. Nah شما احساس می کنید مثل یک همبرگر. بدون دست و پا کردن. خدمتکار اشتباه گرفته است در این نقطه است. آنها نمی دانند که چه چیزی برای شما به ارمغان بیاورد. انتظار نداریم که به خدمت گرفته شود تا زمانی که شما محل سفارش بدون تغییر ذهن خود را.

اگر شما می خواهید یک فراری یک دقیقه و یک هوندا سیویک لحظه بعد چگونه می توانید جهان می دانم آنچه را شما ؟ انتظار نداریم که برای به دست آوردن آنچه شما نمی به وضوح بپرسید.

این همه در جزئیات

تصور کنید گفتن پیشخدمت شما می خواهید گوشت. چه نوع از گوشت ؟ شما مطمئن نیستید که فقط در گوشت است. پیشخدمت قصد ندارم شما را به یک گاو. بدون گوشت برای شما!

در حال حاضر اگر شما دستور دنده نخست پیشخدمت می تواند آن را به شما. آن را به روشن انتخاب از منو.

جهان عمل می کند در همان راه. اگر شما می خواهید یک خانه وجود دارد صدها نفر از میلیون ها نفر از خانه بر روی زمین و یک تعداد نامحدود از خانه در ethers.

کجا ؟ چه, دولت, شهرستان, خیابان, آدرس ؟ بیشتر جزئیات بهتر است. تصور کنید که گرفتن یک عکس. تمرکز باعث می شود برای یک شات بزرگ. توسط zeroing در جزئیات – یک فرانسه کشور, کلبه سفید با خاکستری تر و تمیز, اتاق های خواب 2, 3 دستشویی و حمام باغ گل رز و غیره جهان می داند که دقیقا چه چیزی برای شما به ارمغان بیاورد. اضافه کردن جزئیات سرعت تجلی روند.

شما هنوز هم مجبور به پرداخت

شما خواهد شد دریافت چک در پایان وعده غذایی.

جهان متفاوت است. افراد تنبل نمی توانید قانون جاذبه را به کار از طرف آنها. این بررسی به علت بی دریغ تلاش ذهنی همراه با برخی از نوع اقدام به دریافت آنچه شما می خواهید. اگر در هماهنگی با جهان کار خود را احساس نمی مانند کار. از آن خواهد شد الهام گرفته است.

جهان یک مایل پیشخدمت اگر شما جای یک نظم خاص و انجام بخشی خود را.

شما در حال خدمت است ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.